Atheist 30.04.11 Greece Athens @ An Club

Μεχρι τοτε, καλα να μαστε, θα παμε. αλλα, πρωτον το αλμπουμ που βγαλανε δε με ικανοποιησε καθολου! Και δευτερον, τους εχω δει στην πρωτη επικη εμφανιση στο An, παρα τις απανθρωπες συνθηκες που επικρατουσαν κατω εκει, και ειλικρινα δεν ξερω ποσο θα με συγκινησουν αυτη τη φορα. Ακομα και καλυτερα να παιξουν. Οπως εγινε και με Cynic, την πρωτη παροτι ειχαν ερθει με προηχογραφημενα φωνητικα, και στην δευτερη πραγματικα ηταν κλασεις ανωτεροι, αν με ρωτησεις ποια προτιμω θα σου πω την πρωτη. Γιατι υπαρχει και η κωλο-αφισα στο δωματιο μου απο την συναυλια των Atheist το 2006 που λεει πανω For the first and last time ever in Greece.

σταμάτα να αντιγράφεις ο,τι ακούω
εντιτ(@alex)

Ναι ρε γκέη μου!Σας αγαπάω όλους!!!

[SPOILER]Στη συναυλία θα φοράω pampers:p[/SPOILER]

ωραια θα σε αναγνωριζουν ολοι δλδ :stuck_out_tongue:

Πρέπει να επιλέξω.Ή τουαλέτα συνέχεια,ή πάμπερς!Γιατί θα χέζομαι απο τη χαρά μου σε κάθε τραγούδι:p

νταξει θα βρωμαει μασχαλιλα,γι αυτο μπορεις να κλανεις και να χεζεις οσο θες δεν θα το καταλαβεις καν :stuck_out_tongue: btw μην εχεις φαει τπτ δολοφονικο και στειλεις κοσμο :stuck_out_tongue:

ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΩΩΩΩ!!! Και τους είχα χάσει την προηγούμενη φορά… Θα μαστε εκεί!

Support EXHUMED γενικά. Άμα έρθουν πακέτο θα είναι η απόλυτη ΜΠΟΜΠΑ

Exhumed :bounce::bounce:

Aκυρο, νομιζα πως λεει Exhorder και χαρηκα :p. Εxhumed δεν εχω ακουσει.

καλα αν ερθουν και με Exhumed πανικος!

Καλά θέλω να πάω και δω και εκει, και στους Atheist εννοείται…αν δεν με χωρίσει η γυναίκα μου καλά θά’ναι:):!:

:bounce::yahoo:

'Ελα μωρή τρέλα! Γουστάρω!!! Και βολεύει και η ημερομηνία!
Πολύ γαμάτος αναμένεται αυτός ο Απρίλης!

Πάντως κι εγώ προτιμώ Κύτταρο (αν εξαιρέσεις το bar-φαρμακείο).
Αν και όποιος ήταν στο κρεματόριο του An εκείνο τον καυτό Αύγουστο του '06 δεν μασάει από τέτοια…8)

[SPOILER][/SPOILER]

χαχα το spoiler epic!!! :lol:

οι exhumed και οι Ελληνες cerebrum θα ειναι support…

Ενημερώνω ότι τα εισητήρια έχουν βγει και κάνουν 28euro… Άουτς!
Επίσης το ticket λέει An πάνω και όχι Κύτταρο…

Αουτς δε λες τιποτα… Αλλα νταξει και το 2006 καπου τοσο ειχε ,στο Αν παλι

Όντως κάπου τόσο είχε και το '06 αλλά τότε ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που έρχονταν οι Atheist στην Ελλάδα…:lol:#-o

Γιατί το άλλαξαν και το έβαλαν στο An όμως ρε γαμώτο?

28 Ε + An = θα το σκεφτώ σοβαρά αν θα πάω

[SPOILER]…άσε που δεν τρελάθηκα και με το καινούργιο album…[/SPOILER]

ας αλλάξει κάποιος τον τίτλο…το λάιβ θα γίνει στο ΑΝ κλαμπ και όχι στο κύτταρο. (το γράφει πάνω το εισητήριο)

ωστε το ανεκδοτο “atheist στο αν” για 2η φορα… παρτε τηλ και κραξτε τους διοργανωτες η οτιδηποτε, αφου δεν καταλαβαινουν, δεν ειναι κατασταση αυτη…

Και, bump.