Atheist 30.04.11 Greece Athens @ An Club

το λάιβ είναι μεθαύριο και έχει να ποσταριστεί κομμεντ ένα μήνα τώρα. ελπίζω να το γεμίσουμε το ΑΝ έ…

Αγορασε μας εισιτηρια και το γεμιζουμε…

Γραφω και βλεπω την αφισα απο την προηγουμενη εμφανιση… for the first and last time ever in greece…

Όχι σαν την προηγούμενη φορά, ΝΟΟΟΟΟΟ 8O8O8O8O
Εγώ εκεί θα’μαι πάντως

Βλέπω κάτι setlist από τις συναυλίες που παίζουν αυτές τις μέρες και έχει μόνο 12 κομμάτια… καμιά ιδέα αν είναι headliners ή support; Για 12 κομμάτια δεν παίζει να σκάσω φράγκο.

ε τι να σας πώ ρε εαν ο καθένας έχει από έναν λόγο να μην πάει τότε θα 'μαστε το πολύ 100 άτομα. εγώ θα πάω και θα τιμήσω αυτήν την μπαντάρα μιας και δεν τους έχω ξαναδεί λόγω ηλικίας.

Λοιπόν, εγώ σήμερα πάντως αγόρασα το εισιτήριο νο 71.
Ξέρω ότι γενικά δεν έχει σημασία το νούμερο που γράφει πάνω το εισιτήριο -
όμως από ασφαλή πηγή έμαθα ότι η προπώληση μέχρι εκείνη τη στιγμή ήταν κάπου 70 εισιτήρια.

Για γέλια ή για κλάματα?
Τουλάχιστον θα χαρούμε atheist αυτή τη φορά :-k

τι θα γίνει (η δεν θα γίνει) κυριακή στους weedeater ούτε να το σκέφτομαι…

Εγω σημερα πηρα εισιτηριο και μου ειπαν οτι ειχαν πουλησει αρκετα παντως…

το γεγονός ότι είναι 28 ευρώ και παίζουν ΜΟΝΟ 12 κομμάτια ξενέρωσε πάρα πολλούς αν και ρε γαμώτο παίζουν και οι exhumed με ελληνικό σαππόρτ…πέρα από αυτό όμως πιστεύω ότι είναι κλεψιά αυτό που κάνουν οι άθεϊστ εκτός κι αν φταίνε οι διοργανώτριες εταιρείες, δεν ξέρω. αυτό που ξέρω όμως είναι ότι όπoιοι παρευρεθούμε σε αυτό το λάιβ θα τους ευχαριστηθούμε ίσως όχι όσο πρέπει αλλά τουλάχιστον θα δούμε ATHEIST!

Ρε παιδια, μιλάμε για τους ATHEIST.
Τι λέτε?
Τι λέτε???
Είναι δυνατόν να είχε τόσο λίγο κόσμο, αλήθεια τώρα? exhumed/ atheist το παίζουμε και υπεράνω στην ψωροκώσταινα???
Σας ήθελα τότε που γινόταν μία συναυλία το τετράμηνο ρε. που πήγαινες είτε σου άρεσε το συγκρότημα είτε όχι.

Βρε συ Ολμαητη, σκεψου τα λιγο διαφορετικα τα πραγματα. Μπορω να σε καταλαβω, ναι. Αλλα απο την στιγμη που ο κοσμος αρχισε να εχει τοσες επιλογες και τοσες εναλλακτικες, δεν ειναι λογικο καποιες συναυλιες να μαζευουν λιγο κοσμο? Ακομα και με καλα ονοματα. Αν ημασταν στην εποχη που γινοταν μια συναυλια το τετραμηνο, εξισου λογικο θα ηταν να τιμησει και περισσοτερος κοσμος, ακομα και μη σχετικος.

Εγώ απλά δεν καταλαβαίνω που πήγαν όλοι οι «παλιοί», βαρέθηκα να τους βλέπω μόνο στους ?maiden?(λέμε τώρα)

Anyway, αν και μεγάλο το κενό πριν βγουν, μια χαρά ήταν το live και συγκίνηση σε ότι κομμάτι άκουσα από τις αρχές 90ς

Videos:
ATHEIST:[B][U]On The Slay[/U][/B]
EXHUMED:[B][U]excreting innards[/U][/B]

Exhumed δεν προλαβα, αλλα Atheist γαμησανε!!!

Οσοι λετε για την ωρα, συμφωνω, αλλα τοσο παιζουν οι Atheist και το 2006 τοσο ειχανε παιξει