Aura fucking noir!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

8O8O8O
ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΗΗΗ!!!

ε και? ζμπούτσαμ.

AURA FUCKING NOIR
&
ONE FUCKING DAY LATER
FUCKING ENTOMBED !

οχι ρε πουστη και εκλεινα απο τωρα τικετς για σαλονικα … μου το φυλαγες πουστη ντεθστερ :lol:

αυτό.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ηπειρωτης ειμαι οχι Μανιατης. :lol:

Βεβαια τωρα που το ξαναβλεπω 23/09 στο 8ball εχει και Entombed & Aura Noir 8O
Τι παιζει ?

Ω θεοί :!:

Τι Μαύρος Σεπτέμβρης θάναι αυτός…

Ω ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ! ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ ΛΕΜΕ!8O

[B][SIZE=“6”]'ΣΟΠΕΔΩΣ[/SIZE][/B]

[B][SIZE=“4”]IT’S THE BLACK FUCKING THRASH ATTACK![/SIZE][/B]

DEATH BY THRASH , DEATH BY HELL λεμεεεεεεεε :D:D:D:D:D:D:D:D

NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI
NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI
[SIZE=“4”]NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI
NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI NAI [/SIZE]

εσυ απο πανω αν εισαι γυναικα κ κανεις ετσι για aura noir … θες να με παντρευτεις ?

Ρε ενα Merciless Destructor να ακουσω και θα παλουκωνω εναν εναν οσους ειναι εκει μεσα! Πω, φτιαχτηκα τρελα ε!

[B]MERCILESS DESTRUCTOOOOOOOR![/B]

Κανω χεντμπανκι σαν παρανοϊκος!

Υ.Σ. BBB καλα στεφανα :stuck_out_tongue:

ΩΧ!!

:drunk:

Θα κλάψουνε μανούλες…

HADES WILL RISE!

@BBB κοπελα ειμαι αλλα παραεισαι γνωστης μπλακ μεταλ για μενα.

Τους είχα δει την πρώτη φορά είχαν έρθει και τα είχαν γαμήσει όλα! Στο μισό σετ ο Carl-Michael τύμπανα και στο υπόλοιπο μπάσο-φωνή με τον Apollyon (με ανάποδο σταυρό στο κούτελο) στα ντραμς. Βέβαια τότε ο καράφλας δεν είχε πηδήξει ακόμη απ’την πολυκατοικία και η δίκαση ακουγόταν τρίκαση.

Υ.Γ. και ατριγκάριστη εννοείται…

δεν πειραζει … προτιμαμε απολυον με τσιγαρο στο στομα να παιζει κατσαθρας …

μετα απο κεινο το live εν τω μεταξυ εκανε προταση γαμου στη γυναίκα του λέει κάπου στην σαντορίνη ή κατι τέτοιο. συγκίνηση γαμώτο

[SPOILER]μαριάνα έλα να σε μάθω και σενα μπλακ μαζί με τον πλαντερερ … στο πιτ θα μαστε :smiley: :dance:[/SPOILER]