Aura fucking noir!

Α, τώρα που μου το θύμισε ο Μπιμπιμπί:

Πάνο αν είσαι πάλι κόκκαλο όπως σε άλλες συναυλίες (τα χω μάθει, τί νομίζεις) και είμαι κι εγώ κάπου εκεί κοντά, σου χω ρίξει μπουκέτο, να το ξέρεις.

χαχαχα ενταξει θα προσεχω…

εντιτ: παρεξήγησες όμως ο βββ θέλει να πει ότι θα παω μαζί του μπροστά για να μου μάθει λίγο Black Metal οπότε θα είμαι ξενερωτος να καταλάβω και τίποτα

Aπλά πράγματα!
[SIZE=1]
Και επιτέλους, γιατί ήταν αδύνατο να τους δω το '04…[/SIZE]

Πω ρε φίλε… το ΄04 ήταν;
Και προσπαθούσα να θυμηθώ αλλά δεν φανταζόμουν οτι έχουν περάσει 7 χρόνια. Σκατά!

νταξ R.I.P 23/9/2011 θα γραψει η ταφοπλακα μου
ABSU και ΑURA NOIR ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ
ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΣ
BLOOD UNITY
και χωρις μαλακιες σημερα το μελετουσαμε αυτο το live…
και να που ΕΣΚΑΣΕ Η ΜΠΟΜΠΑ … ATTACK

:vibrate:=P~:metal::yahoo::drunk:

[SPOILER][SIZE=“7”]AURA [B][U]FUCKING [/U][/B]NOIR![/SIZE][/SPOILER]

:D:D:D:D

πεθαινω τωρα … ναι ρε πουστη μου…της πουτανας το καγκελο…και ελαγα δεν θα τους δω ποτε

δεν θα τους δεις ποτε.

λολ @ νομιστερακι

μαλακια ειναι ιδια μερα με entombed, μονο και γεμισει το 8ball ουγκα ουγκα στυλ αλεξ92 στους entombed θα αγορασω κανα ουζι απο ρωσους και θα γαζωνω κοσμο

κατα τα αλλα και γαμω, εισιτηριο να δω ποσο

Eμένα ρε φούστη μπιμπιμπι γιατί δε μου’χεις προτείνει γάμο?

Εγώ ξέρετε που θα’μαι.
3η φορά που θα τους δω, eat my fucking dust._

My heart sets afire the seas
Burning waves crush mountains of dreams
\m/

Τι συγκρότημα.
Τι αλμπουμάρα.
Τι αλμπουμάρες.
Να φύγετε όλοι να φύγετε μόνο εγώ θα πάω στη συναυλία μόνη μου
Αν δε τους δω μαζί με entombed, θα έχω μάλλον χειρότερη μοίρα από αυτή που είχα στους meshuggah.

δεν μαρεσουν οι παπιες :smiley: … εσυ εισαι αγαπη και το ξέρεις . σους .

α … και ΔΕΝ θα τους δεις τρίτη φορά , θα είσαι νεκρή μέχρι τότε. χα ! η μάλλον ΧΑ !

Kaaalh fash.

O Czral alitheia ti paizei meta tin ptwsh? Mono fwnh?

(Sorry gia ta greeklish, pc xwris ellhnika)


:stuck_out_tongue:

νιωστε λιγο ρε. να προλαβαινουμε να σκεφτουμε τι βλεπουμε. entombed, aura noir, τιποτα sacred reich αναμενονται… το προγραμμα λεει εξεγερση και σεις μου το χαλατε…

Ε? ΤΙ?

Με τους Entombed που παίζουν την ίδια μέρα στο 8μπολ τι γίνεται?

Παίζει αρκετά καλά κιθάρα ώστε να παίζει στα στούντιο.
Τώρα, πρόπερσι που κυκλοφόρησαν σε φεστιβαλ δεν έπαιζε τίποτα, το line up ήταν Appollyon - Blasphemer - Hellhammer.
Τώρα περιοδεύουν κανονικά όμως, και δεν μπορώ να βρω πουθενά αναφορά για session-α ή τίποτα τέτοιο, ενδεχομένως λοιπόν να είναι αρκετά καλά ώστε να βγάλει περιοδεία στη σκηνή παίζοντας κιθάρα…?
Περιμένω reports από inferno για να δω πως θα βγουν (στο οποίο παίζουν φέτος και οι akercocke, και το είδα τώρα, και δεν είχα κλείσει γιατί υπολόγιζα να κλείσω για roadburn και πήρα τ’αρχιδια μου κι εκεί, και τώρα δεν σας ενδιαφέρει καθόλου εσάς όλο αυτό, αλλά από χθες είμαι σήριουσλυ πισντ οφ και κάποιος πρεπει να την πληρώσει).

τι κανεις ξυπνια ρε 8 το πρωι σαββατου ρε ζομπι ?

πεσε κοιμησου :stuck_out_tongue:

Εσύ δηλαδή, τί κάνεις ξύπνιος 8 το πρωί του Σαββάτου ρε ζόμπι;

Yποτίθεται ότι διαβάζω, γελοίε άνθρωπε, θα γίνω μορφωμένο παιδί εγώ, ΚΑΙ θα ακούω και aura noir (btw, όταν θα έρθουν εδώ τελικά θα είναι η 4η φορά που θα τους βλέπω)
Και χθες με πήρε ο ύπνος κατά τις 11 8)
\μ/

α, και, καλημέρα αγάπες μου όμορφες :slight_smile: