Aura fucking noir!

τωρα ξυπνησα γιατι εχω να παω σε ενα μνημοσυνο :?

αντε καλο διαβασμα μωρη τσουπρα :stuck_out_tongue:

Το καλύτερο νέο μετά από νοσηλεία:D

[SPOILER]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑΙ ΝΑΙ [B][SIZE=“5”]ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ[/SIZE][/B][/SPOILER]

αει μωρη κοτα απο κει…κοιτα να ρθεις στο λαηβ να στα κανω κιμά τα μούτρα…το ιδιο και συ κλοσιστερακι

MHN ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ

Tι να διαγραψουμε μωρε.Μιση σταλια ανθρωπος πουλας και τσαμπουκαδες να πουμε.

τι καραγκίοζης…ελα και συ ρε

Πλιζ, πλιζ, προκάλεσε και κάναν Τραμπάκουλα, να τους αντιμετωπίσεις όλους αυτούς μόνος σου! :lol:
έντιτ: και τον Τόλκη!

Εγω θα παω Αθηνα,αλλα πραγματικα θελω οταν με δεις απο κοντα να με πεις καραγκιοζη.
Για να δουμε ποσο μαγκας εισαι τελικα.

Έλα ρε Κοσμά, αφού κατά βάθος σκιάχτηκες.
Μολόγα το!

να ηρθε και το 4ο μπυροκοιλο…τελικα ειμαι μικρος…
και τι θα φοβηθώ να σε πώ ? το πολυ να φαω μπουφλες,αλλα κοτα δεν θα μαι σαν τους αλλους δυο απο πανω

Η αλήθεια είναι ότι τρέμω μπροστά στην προοπτική του να σε βρω απέναντί μου με άγριες διαθέσεις, οπότε φαντάζομαι ότι αυτό όντως με κάνει κότα.

και που λες φιλε deathster δες ποιος ξεκινησε τις μαλακιες/τσαμπουκα στα προηγούμενα ποστ απο το τοπικ εδω

Babeuf μην φοβασε,θα σε προστατευει το δερματακι σου το λεπτο

Back on topic γιατι πολυ το κουρασαμε. :stuck_out_tongue:

Πάμε μωρή θρεντάρα, η θεΐλα η ίδια σήμερα!

alex, βλεπω ακομα να γαμησεις…

οντοπικ

προχτες ακουγα το Black thrash attack στο μαχιμο καμουφλαρισμενο μπ3 μου στο πυλετο 3-6, εχοντας ηδη δει πεταχτα το νεο απο εξισου μαχιμο ιφονε φιλου

ΓΚΑΥΛΑ, αμα εχω αδεια βαρεμενη τοτες θα χτυπησω λαιβαρα ασαπ

1.μαλλον εχει καιρο να σου πει νεα η μανα σου

2.μην μου πεις οτι το κατεβασες θα πέσω απο τα σύνεφα

3.δεν σαφήνει η μαμα,μην ανησυχεις θα της κανω εγω παρεα και θα πας στο λαηβ

Χαχαχαχα, πεθαινω… :lol:

ok alex τα λεμε σε 5 μηνες για να μη με λες και κοτα :lol:

αν ακους ακομα θρας μεχρι τοτε

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ! τους ξαναβλεπα ανετα ! το 03 ή 04, δεν θυμαμαι ακριβως, μας είχαν τσακίσει ! woooohoooooooooooo !

και μαλλον αποτι ακουσα Ravencult για Support!!! νταξ καλυτερα να μην παμε ξερωγω… η φαση οσο παει γινεται και πιο ακρεα … θα υπαρξουν θυματα!!

8O8O

Θα πεσουν κεφαλια λεμε!