Aura fucking noir!

χμ, υπάρχει κάτι νεότερο σχετικά με σαππόρτ ρέηβενγκαλτ?

Nai! Nai!!!Καβλα ατελειωτη…
Ειμαι ηδη εκει!!!
Θα παιξουνε και απο το hades rise ayth th fora…Ω ρε τι εχει να γινει…
Το πρωτο τους λαιβ αθηνα ηταν απο τα καλυτερα της ζωης μου!!!
Πηρα μεγαλη χαρα τωρα ρε μαγκες…

15άρια για Αθήνα

Με αυτό έχει κανείς κάποιο νέο?

Το “regular presale” εννοει προφανως στα καταστηματα προπωλησης και οχι ιντερνετικα, ετσι?

Κομπλε τιμη 8)

έχει ιντερνετικα για Σαλόνικα?
και οι Ravencult θα παίξουν επάνω ε?
τους θυμάμαι γεράκια πριν λίγο με Rotting Christ sto 8ball και τα δίναν όλα!

Ωπα δεν καταλαβα,θα παιξουν ολο το Black thrash attack? :-k

της θεσσαλονικης μεταφερθηκε στις 23. εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας με aura noir, benediction kai entombed

τώρα το 'δα 8O 8O

και με τόση φτηνή τιμή στις μέρες μας…

[SPOILER][B][SIZE=“3”]ΓΚΑΥΛΑ:!:[/SIZE][/B][/SPOILER]

PROFANE PRAYER, OMEGA, MEDIOCRACY (ro), SLAUGHTERED PRIEST και ASTRAROT τα support

Πιο συγκεκριμένα:

Tη συναυλία της Αθήνας (Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου) θα ανοίξουν οι επίτιμοι προσκεκλημένοι των Aura Noir, Mediocracy από τη Ρουμανία. Η συνέχεια θα γίνει με τους Θεσσαλονικείς black/thrashers Omega, ενώ τη σκυτάλη στους headliners θα παραδώσουν οι Profane Prayer οι οποίοι κυκλοφόρισαν μέσα στη χρονιά τη πρώτη τους ολοκληρωμένη δουλειά.
Τη συναυλία της Θεσσαλονίκης (Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου) θα προλογίσουν οι extreme thrashers Astrarot, Slaughtered Priest και Omega.

Και Slaughtered Priest εδώ πάνω? Αυτά είναι!

Ομορφιεεεες! Κατα πασα πιθανοτητα δεν θα το χασω. Ελπιζω να μην κατσει τιποτα μονο, επειδη ειναι και καθημερινη.

slaughtered priest σε εμας:D γιεεεεεεε:bounce:

Πηρα σημερα! Νουμερο 37, ελπιζω να μην ειναι ενδεικτικο της προπωλησης.

Carl-Michael συνέντευξη
http://www.metalkaoz.com/interviews/...aggressor.html

χμ, γνωρίζει κανείς πώς πάει η προπώληση? λογικά θα βρω εισιτήριο την ημέρα της συναυλίας… μ?

α, και για να μην ξεχνιόμαστε. :slight_smile:

Λογικα θα βρεις. Λογικα παντα…

Ρε παιδια, τι ωρα το κοβετε να τελειωνει? Αυτος ο συνδυασμος 3 σαππορτ + 21.00 ωρα εναρξης + ΑΝ με τρομαζει. Θα παω με την μια στο σχολειο, το βλεπω εγω :stuck_out_tongue:

Martian οι πόρτες ανοίγουν στις 21:00 και η πρώτη μπάντα βγαίνει στις 21:30.
Το live θα τελειώσει στις 00:30 σύμφωνα πάντα με τους χρόνους μας.
Τώρα αν οι Aura Noir θέλουν να κάνουν 5 encore όχι δεν θα τους πούμε, ούτε να σου εγγυηθούμε ότι δεν θα πας σερί…ούτε ότι δεν θα χάσεις και την πρώτη ώρα στο σχολείο :stuck_out_tongue_winking_eye:

Να σας ενημερώσουμε ότι:

Ο Carl-Michael Eide (aka Aggressor) των Aura noir (αλλά και Ved Buens Ende, Ulver, Satyricon, DHG/Dødheimsgard, Cadaver, Inferno) μιλάει απόψε 00:00-2:00 στον 105,5 Στο Κόκκινο , στη ραδιοφωνική εκπομπή του METAL HAMMER με τον Πάνο Φαρόπουλο.
Συντονιστείτε : http://stokokkino.gr/stream

Α, ευχαριστω για το ινφο! Καλα, εννοειται, ας κανουν οσα encore θελουν, ποιος ειμαι εγω να το αρνηθω στην πιο ασχημη μπαντα του πλανητη :Ρ

Αντε να ερθει και αυτο, ανυπομονω παρα πολυ!

24ωρη απεργια λεει τη πεμπτη σε ολα τα Μ.Μ.Μ.!!!