Aura fucking noir!

CTS εγώ πρώτη φορά ξενερώνω με την πάρτη σας. Ποιος χρειάζεται πραγματικά όλα αυτά τα σαπορτ? Να πω πως ήταν ΠΣΚ πάει στην ευχή, αλλά εδώ μιλάμε για καθημερινή. Άσε που δε θα χει και ΜΜΜ. Από κει που ήμουν στάνταρ, τώρα το σκέφτομαι.

Αν και δεν έχω πρόβλημα με τα σαππόρτ και παραπάνω να ταν που λέει ο λόγος όντως για καθημερινή καλύτερα να ταν 2 πχ. Μαλακία για όσους είναι και από επαρχία όπως εγώ - τουλάχιστον πούλησα το εισιτήριο σ’ αυτόν που ελπίζω να μεθύσει για μιά ακόμα φορά :stuck_out_tongue:

ετσι κ αλλιως τη διπλη ταριφα δεν τη γλιτωναμε. δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολα τα live πρεπει να τελειωνουν λιγο μετα τις 12 ετσι ωστε να χανουμε τα τελευταια λεωφορεια. μαζι με τους ταξιτζηδες τα κλεινουν τα live οι διοργανωτες? τωρα ετυχε ετσι κ αλλιως να μην εχει μμμ αλλα γενικα δεν το καταλαβαινω. δλδ στην αγγλια ειναι κοροιδα που απαγορευεται να τελειωσει ενα live μετα τα τελευταια δρομολογια? για ολα τα live οποιος δε μενει κεντρο αθηνα πρεπει να υπολογιζει εισιτηριο συναυλιας+10,15 ευρω για να γυρισει σπιτι του. τοσο δυσκολο ειναι να τελειωσει το live 11.30 ή 12 παρα τεταρτο?

σωστο το ποστ

να τελειωνει το λαηβ 11.30 πχ, δεν ειναι εξωπραγματικο

πολλα παιδια που ξερω δεν θα ερθουν ΩΡΑ ΝΟΥΑΡ γιατι θελουν 10αρα για ταριφα μετα (και απεργια να μην ειχε) και επισης γιατι η επομενη ειναι εργασιμη

ενω αμα τελειωνε 11 εχεις ολο τον χρονο να γυρισεις με ΜΜΜ σπιτι σου και να κοιμηθεις και σχετικα νωρις για την επομενη

ξενέρωσα πάρα πολύ όταν έμαθα για την απεργία των ΜΜΜ της πέμπτης. το σκέφτομαι πάρα πολύ αν θα πάω. και το 'χα για σίγουρο.
περα απ’το γεγονός ότι δεν ακουμπάω χρήματα για ταρίφα, άντε να βρίσκεσαι εσύ τώρα 1 το βράδυ στο κέντρο της αθήνας αναζητώντας για ταξί. φρίκη.
μας βγάζετε κι απ’το πρόγραμμα μας.
χειρότερη οργάνωση δεν μπορούσατε να κάνετε;;

Πωπω, ναι, ουτε να το σκεφτομαι δε θελω…

τα πολλα σαπορτ ισως ειναι το μονο λαθος τις διοργανωσης … γιατι κατα τα αλλα μας εχετε πριξει ολα τα πιτσιρικια που δεν εχετε σχολασει ποτε απο δουλεια στις 8μιση να δειτε τι καλα που ειναι να τρεχεις μπας κ προλαβεις καθολου συναυλια …

οχι τιποτα αλλο που να βρεις και ταξι στο κεντρο της αθηνας … απο οσο ξερω μονο σε μικρα στενα σε γειτονιες αραζουν τα ταξι … απο κεντρο δεν περνανε ουτε για αστειο :lol:

αουρα νουαρ ρε και γυρισμος με τα ποδια και καπακι δουλεια σχολειο η whatever .

ρε μάγκες δεν σας είπα ότι δεν έχει ταξι το κέντρο της αθήνας, αλλά όπως και νά 'χει τέτοια ώρα είναι ο,τι χειρότερο. ειδικά όταν είσαι και ανήλικας, νεανίας.
εσύ δουλειά, εμείς φροντιστήρια. η μόνη λύση είναι να διακτηνηστούμε.

Να μετακομίσετε όλοι στα εξάρχεια να μην υπάρχει πρόβλημα :!:

chris να μας παρεις σπιτι εσυ που εισαι πιο μεγαλος απο ολους :stuck_out_tongue:

ρε σουλντινερ θα σε βαλω εγω σε ταξι … ελα να δεις αυρα νόιρ και μη σε νοιαζει

δηλαδη να γινεις ΚΤΗΝΟΣ ??? [B]διακτινιζομαι [/B]ρε ανθρωπα ειναι το ρημα :stuck_out_tongue:

ρε παιδια που να το ξερουν οι διοργανωτες οτι εχει απεργια την πεμπτη οταν κλειστηκε το λαιβ, μη λεμε κ οτι θελουμε… ουτε το οτι εχει πολλα σαπορτ ειναι “λαθος” … 3 ειναι, οχι 23 ! αλλα θα ηταν πολυ πιο βολικο να γινοταν σαβατοκυριακο η συναυλια. ή καθημερινη αλλα πιο νωρις.

Ουτε 200 μετρα, απο το An εχει πιατσα με ταξι…
Τωρα αν δεν φοβασαι να περπατησεις ακομα και αυτο, τι να σ πω

και προβληματίστικα όταν το γραφα :stuck_out_tongue:

δεν έχει σχέση και τόσο η απεργία γιατί το ίδιο αποτέλεσμα θα 'χε. 12:30 τελιώνει το λάιβ; μέχρι να πας στο μετρό θα 'χει κλείσει μιας και είναι και καθημερινή…

ναι αλλα το μετρο μεχρι τις 2 ειναι πολυ προφατη αλλαγη. πιο πριν δηλαδη πως γυρναγες απο τις συναυλιες ? ακομα και σαβατοκυριακο, πριν απο 2 χρονια τι εκανες ?

btw μεταμεσονυχτια λεωφορεια υπαρχουν και προς βορεια κ προς νοτια, και μπορεις να παρεις μετα ταξι, κ οχι για ολη τη διαδρομη…

Schuldiner ελα ρε και μην σε νοιαζει! Διπλα εχει πιατσα! Μια φορα στις τοσες, θα συμβει και κατι τετοιο, χαλαλι. Αν ηταν σε ΚΑΘΕ λαηβ να διναμε λεφτα σε ταξι και εγω θα το σκεφτομουν, αλλα τωρα οχι τοσο.

Και Aura Noir ρε αρκουδεηδες, εγω μονος θα παω, μονος θα γυρισω, κλαην δηλαδη και να κοιμηθω λιγοτερο, συμπληρωνω υπνο την πρωτη ωρα ξερω γω στο θρανιο :Ρ. Νταξ, με χαλαει το 8αρι στο γυρισμο με το ταξι, αλλα θα ειμαι αρκετα ισοπεδωμενος και θα την αραξω κιολας αναπαυτικα στο καθισμα :stuck_out_tongue:

Edit: Προσεξα, οτι καπου στα πρωτα ποστ που αποθεωναμε και λεγαμε “ω τι συναυλιαρα κτλ” το Destructor απο κεκτημενη ταχυτητα το μετονομασα σε Merciless Destructor και δυο φορες μαλιστα :Ρ

Αφου δεν θα είσαι, κάνω και 'γω απεργία “Δεν μεθώ”.

Όσο για σένα Υπομονή

βασικα καλα εκαναν οι διοργανωτες που εβαλαν τα support, απλα θα μπορουσαν να τα προγραμματισουν ετσι ωστε να βγουν λιγο νωριτερα. σωστο αυτο που λες για το τρεξιμο μετα τη δουλεια, 'η ο φιλος που ειπε για το φροντιστηριο, ή ο,τι αλλο, αλλα δε νομιζω να πειραζει και τοσο αν μια φορα καποιος που δεν μπορει να ειναι απο τοσο νωρις μπει λιγο αφου εχει ξεκινησει το πρωτο support. ε, δε χαλασε ο κοσμος.

απλα οι διοργανωτες θα μπορουσαν να κανονιζουν ετσι ωστε οι headliners να βγαινουν στις 10, ή 10.15 αναλογα με το ποσο θα παιξει η μπαντα ετσι ωστε να ειναι ολα κομπλε.

μιλαω γενικα τωρα απλα παιρνοντας σαν αφορμη τη συναυλια αυτη και την κουβεντα που εγινε για μμμ/ταξι/ωρα ληξης… σε καμια περιπτωση δεν θεωρω οτι η συγκεκριμενη εταιρια κανει κακες διοργανωσεις. μια χαρα μπαντες με πολυ καλα εισιτηρια (στην τιμη εννοω οχι στο χαρτακι που απασχολει καποιους αν εχει ωραια χρωματα κτλ…) σε αντιθεση με κατι didi και music box που νομιζουν οτι θα τους πεσει ο κωλος αμα δε βαλουν 32 ή 35 ευρω εισιτηριο.

εγω με τα ποδια θα παω και με τα ποδια θα γυρισω…κανα 40λεπτο ειναι απ το σπιτι μου…
να χασουμε και κανα κιλο

το πιο σωστο θα ηταν να εβγαιναν οι headliners γυρω στις 10+… το μονο προβλημα αυτο ειναι που εντοπιζω στο live τπτ αλλο…για την απεργια δεν το ηξερε κανεις μεχρι σημερα…

σήμερα πήρα το 0066… χεχε…

τώρα ενημερώθηκα για την απεργία… έλεγα να πάρω μετρό και το ποδήλατο, αλλά ο φίλος μου είναι με πατερίτσα… .οπότε… αμαξάκι… κι όπου παρκάρω… δε γαμιέται!!!

τι αν κάνουμε… υπομονή…