Axl Rose vs James Hetfield

  1. Ποιος πιστευετε οτι ειναι καλυτερος(φωνη, σκηνικη παρουσια κτλπ) η ποιον γουσταρετε περισσοτερο.

Φοβεροί και οι δύο…
Οπότε ψήφισα το τρίτο
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν υφίσταται σύγκριση.

James Hetfield έτη φωτός μπροστά.

Δεν ειναι τοσο αυτο, οσο οτι ο Axl εχει πλεον παει ετη φωτος πισω…γι αυτο (οχι οτι με χαλαει…)Hetfield

No.3

Άντε να δούμε τι άλλο θα δούμε! Να υποθέσω οτι το επόμενο δημοψήφισμα θα είναι Sebastian Bach VS. Dave Mustaine;

Ψηφίζω τον μορφονιό

Ψηφίζω τον μορφονιό[/quote]

Kαλά, το χαβά σου εσύ
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To epomeno poll tha einai Agoraphobic Nosebleed vs Motley Crue!
Tespa
Axl… :wink:

^^^^
Me too.
Axl!

Agoraphobic Nosebleed φυσικά

Οτιδήποτε δίπλα στους Motley crue είναι καλύτερο

Οι Agoraphobic είναι πολύ καλύτεροι από πολλους μανάβηδες που κυκλοφορουν εκεί έξω!

Agoraphobic Nosebleed φυσικά

Οτιδήποτε δίπλα στους Motley crue είναι καλύτερο[/quote]

AAAAAAAAAAAA?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?
Motley Crue fysika…
Ntaks kai oi Agoraphobic gamane k dernoune alla MOTLEY CRUE \m/

oh Slash… I’m so sorry… :cry:
I can’t be against James…

Σιγά ρες που ζητάς συγγνώμη από τον καμένο (για να ψηφίσεις τον άλλον καμένο). Πέραν της πλάκας σπουδαίοι και οι δύο

Ο Hetfield είναι υπεύθυνος για το 50% της μουσικής, το 100% των στίχων και (προσωπικά πάντα) το 80% του feeling των Metallica on stage. Οι Guns δεν έχουν master of puppets, και black, δεν τους κόπιαραν και οι πέτρες και γενικότερα είναι κάπως υπερεκτιμημένοι. Καλός και άγιος ο Axl, ωραία μπάντα, αλλά για μένα τα δύο μεγέθη δεν είναι συγκρίσιμα. Ο ένας ήταν one (αντέ two) hit wonder και ο άλλος ακόμη και στα πολύ κάτω του (όπως μετά το St. Anger) εξακολουθεί να ανήκει στην “μεγαλύτερη heavy metal μπάντα των καιρών μας”, όπως γράφει όποια εισαγωγή δημοσιγοράφου έχω διαβάσει για κείμενο των MEtallica. Ξέρω ότι με τους guns πολλοί εδώ μέσα είστε ευαίσθητοι (και εμένα μου αρέσουν πολύ, το παραδέχομαι), αλλά δεν είναι ούτε το 50% των Metallica. Άντε για να τα λέμε όλα.

8O Οκ το δημοψηφισμα ισως ειναι και λιγο ακυρο, γιατι οταν συγκρινουμε axl/hetfield
ειναι αναποφευκτο να μην γινει και συγκριση guns/metallica.
Τεσπα γουσταρω και τους δυο ψηφιζω με μικρη διαφορα james γιατι ειναι ξερω γω
ποιο heavymetalas ενω ο axl… ειναι λιγο τρελλαρας.

Έγω μια φορά ψήφισα το 3ο.
Από τη μια Αxl γιατί άκουγα πολύ Guns μικρός (το τι κώλους πιάναμε στα πάρτι όταν έβαζε Don’t Cry δε λέγεται… ),
απ’την άλλη Hetfield γιατί απλά είναι Metallica…
Οπότε…

Ψηφιζω Hetfield διοτι ημουν, ειμαι και θα ειμαι μια Metallica fan
(ο,τι κι αν εχει γινει… :roll: ) !

Πλακα θα εχει να βγει ο Hetfield τριτος.