Bad Religion

Καινούριο video clip: http://www.youtube.com/watch?v=zz5Y282vXi0

εχω λιωσει το tested. λιωσιμο λεμε.

και ειδικα το part III ολο στο ριπιτ ρε φιλος

Tι τελευταίο album ρεεεεεεε :s :s

Καιρός είναι να τελειώνουν, γιατί αν βγάλουν κάτι σαν το τελευταίο…
Από την επανασύνδεση με mr.brett ο καλύτερος δίσκος ήταν το process of belief και κατ’ εμέ είχαν φθίνουσα πορεία. το τελευταίο τους είναι το χειρότερο ever. ναι ακόμα κ από το new america.
Γκρουπάρα, μοναδικοί, τέλειοι, πρωτοπόροι κλπ…αλλά πλέον τελείωσαν…

Ντάξει δε νομίζω ότι το λες κακό το τελευταίο, μάλλον “μια απ’ τα ίδια”

Για καλύτερό τους τώρα, δεν ξέρω, τρελή μάχη μεταξύ Suffer, No Control και Αgainst The Grain αλλά μάλλον προτιμώ το No Control ένα κλικ παραπάνω για κάποιον αδιευκρίνιστο λόγο …

Πού θα πάει κάποια στιγμή θα τους δω κι αυτούς …

Εμένα μου άρεσε το τελευταίο, όχι ότι ήταν καμια τρελή δισκάρα αλλά το ακούω ακόμα ευχάριστα. Ελπίζω να μην ισχύει ότι το επόμενο θα είναι το τελευταίο τους, αλλά αν είναι πάλι καλά που πρόλαβα και τους είδα!

Ο frontman των punk rock θρύλων Greg Graffin μετά το διδακτορικό στη ζωολογία και τις σποραδικές διαλέξεις του στο πανεπιστήμιο του UCLA έγινε και διδάκτορας εξελικτικής και μάλιστα ένα απολίθωμα πτηνού που βρέθηκε στην Κίνα πήρε το όνομά του!

Το απολίθωμα θα έχει το όνομα Qiliana Graffini και ανακαλύφθηκε πρόσφατα κατά τη διάρκεια ανασκαφών στα νότια της ασιατικής χώρας.

χαχααχχαχαχαχααχ

Ένα μπαμπ γιατι λιωνω σημερα με τους πολυαγαπημενους :stuck_out_tongue:

Ετσι ετσι!!! τι μπαντάρα γαμώ!!!

generator ρεεεεε

Αμέσως εσυ :Ρ

Και σκέψου ότι το ζώο ακόμα δεν τους είδα… αλλά που θα πάει!!!

Λατρείες…:smiley:

Ένα μπαμπ γιατί θυμήθηκα τι δισκάρα ήταν το πρόσφατο New Maps of Hell:!:

Το Lost Pilgrim παίζει να είναι από τα καλύτερα τραγούδια που άκουσα ποτέ

Κι εγώ άκουγα σήμερα το Recipe For Hate, νταξ μπορεί να μην είναι ο καλύτερος τους και να είναι αρκετά “αργός” για τα δεδομένα τους αλλά έχει διαμάντια μέσα…

το skyscraper για παραδειγμα πιστευω πως ειναι απο τα καλυτερα bad religion Κομματια… Kαι το new maps of hell γαμαει…

Για το καινουριο, δεν εχω δυστυχως να πω κατι, γιατι δε το εχω ακουσει. Ειναι απο τις πολύ αγαπημενες μου μπαντες, αλλα δε περιμενω πλεον κατι καινουριο απ’ αυτους, ποσο μαλλον οταν διαβαζω και μετρια σχολια για το νεο δισκο…

Τι να σου πω εμένα και το τελευταίο μου αρέσει, γενικά δεν υπάρχει δίσκος τους που να μην μου αρέσει, κολλήματα είναι αυτά. Είναι και αυτή η φωνή…διαόλε παω να βάλω το Against The Grain :smiley:

όταν λέτε καινούργιο εννοείτε το περσινο φαντάζομαι;;;; Ναι όντως, είναι κάπως αδύναμο στο σύνολο. Αλλά νταξ, θα επανέρθουν μωρέ.

Δύσκολο να επανέλθουν…:frowning:
Μακάρι όμως :slight_smile:

Μεγάλη μπάντα στο χώρο του Punk
Μαζί με τους Dead Kennedys προτωπόροι

το “[B]NO SUBSTANCE [/B]” τους δεν αναφέρθηκε στο ποουλ ([I]'ντάξει, πολλοί ισχυρίζονται πως ο δίσκος αξίζει μόνο…για τη ξανθομαλλούσα θεά με τα σαρκώδη χείλια και το σέξυ ναζιάρικο ύφος[/I]!) αλλά η αλήθεια είναι πως έχει καλά 2-3 κομμάτια.