Baroness - Mark this forum as red!

πάμε για όμορφο δίσκο αλλά, τι ήχος είναι αυτός ρε γαμώτο;

Πωπω η παραγωγή είναι για κλωτσιές.

Δεν ξέρω πως διάολο να καταπιώ ότι αυτή η μπάντα που τόσο λάτρεψα έφτασε να ακούγετε ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ. Δεν άντεξα πάνω από 20 λεπτά ακρόασης. Κρίμα.

1 Like

Από ποια άποψη χάλια; δεν το έχω ακούσει ακόμα

Μix/Master! Μουσικά όσο μπορείς να ασχοληθείς και να αφεθείς στην όλη βαβούρα φαίνεται αρκετά καλό!

Το φαντάστηκα ότι αυτό θα εννοούσες, γιατί τα κομμάτια που έβγαλαν σαν single μου άρεσαν όλα. Αλλά ο ήχος είναι όντως θέμα.

Εάν είσαι φαν του Purple πιστεύω θα γουστάρεις! Αλλά πραγματικά ότι καλό μπορεί να υπάρχει εκεί μέσα χάνεται μέσα στον χαμό. Πολύ κρίμα.

Δεν είναι τόσο χάλια ο ήχος, είναι όπως στο Purple τελικά, μάλλον έφταιγε το streaming στην παραπάνω περίπτωση.

1 Like

Τρελη τραγουδαρα.

1 Like

Ο δίσκος είναι πραγματικά καλός με 2-3 ακροάσεις.

Φοβόμουν να τον ακούσω με ότι είχα ακούσει και διαβάσει ως τώρα για την παραγωγή, αλλά δεν είναι κάτι διαστημικά μακριά από το Purple. Έχει θεματάκια φυσικά, απέχει από να χαρακτηριστεί καλή παραγωγή αλλά δε θάβει το περιεχόμενο όπως φοβόμουν.

Θα πέσει λιώσιμο και θα φανεί αν θα ωριμάσει καλά στα αυτιά μου, αλλά αυτό που ακούω από χθες μου αρέσει.

Το ακούω ξανά τώρα, είναι πολύ καλός! Κουράζουν λίγο οι εισαγωγές αρχικά αλλά στην πορεία κολλάνε όμορφα. Πέφτει λιώσιμο 3 μέρες τώρα. Το Tourniquet παίζει να είναι το αγαπημένο μου μέχρι στιγμής αλλά έχει και άλλες κομματάρες.

Μια χαρα μου ακουγεται εμενα η παραγωγη στο HD youtube απο το official channel και στα καλα ηχεια μου, αλλα αν δεν δω κυματομορφη δεν μπορω να εμπιστευτω αυτο που ακουω.

Α τα σέβη μου στον μπασιστα, τι μπασογραμμες είναι αυτές παικταρά μου ;;;

1 Like

Ίδιες με αυτές του Jason στο justice!

:joy::joy::joy: ούτε ο γνωστός ασεβαστος από το Αμερικα δεν θα το έλεγε αυτό

1 Like

αξίζει μια αυτιά…

2 Likes

Τελικα ποιο χρωμα ειναι το καλυτερο;

Χμμμ έχω μια αδυναμία στο μωβ

1 Like

Οκ, ειναι το μονο που εχω. Δευτερη προτιμηση;

Μπλε