Battle of the Bands@AN Club 14/12

Days Turn Bright, DAMAGE, Deep Sense, Somewhere Beyond, GODFATHER, Some Internal Damage kai CONIUM live sto AN Club, Solomou 13-15 sta Eksarxeia. Eisodos 10e. Wra enar3is: 19:30

Εσύ σε ποιούς είσαι, να υποστηρίξουμε γιούζερ του φόρουμ δηλαδή.

Swstos…:smiley: Days Turn Bright.

http://www.myspace.com/daysturnbright

Σε ποιον αριθμο στελνουμε μηνυμα για να ψηφισουμε?

και γιατι να στελνετε μηνυματα καλε καλε?:stuck_out_tongue:

Παντως εχετε το καλυτερο logo αν βοηθαει :stuck_out_tongue:

na sai kl agapite.:smiley:
an se fernei apo kei perna mia volta =)

blinkako, τα greeklish απαγορεύονται.

Συγγνωμη, κυριε μοδερατορα…:smiley:

egw eimai prwin melos twn deep sense…efuga giati dn mou arese i mousiki pou paizame

εγω ειμαι πρωην μέλος των deep sense…ο λογος που εφυγα ειναι το ειδος της μουσικης που παιζαμε…δν θελω να φανω κακος η αχαριστος αλλα μν τους ψηφησετε γιατι ειδικα ο μπασσιστας νομιζει οτι ειναι οι ‘‘γαμαω’’

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες. Τι ακριβώς έγινε? Επειδή σκεφτόμουν να τους ψηφίσω δηλαδή και τώρα με πρίζωσες, όχι τίποτε άλλο.O:)

κοιτα ειμασταν 2 κιθαρες 2 πιανα 1 ντραμμερ 1 μπασσο…αρχισαμε περισι. οι 2 κι8αρες και το μπασσο ειναι αδερφια που ακουν pink floyd και τετοια κατασταση…αρχισαν να παιζουν πριν απο 3 χρονια και επειδι παιζουν pink floyd νομιζουν οτι ειναι οι καλυτεροι και σνομπαρουν ολα τα αλλα…ακομι και guns n roses!!! τεσπα αυτοι παιζουν εδω και 1μισι χρονο και σαν συγκροτημα εχουν βγαλει 4-5 κομματια…αξιολογησε μονος σου…

Μπουνιές δε πέσαν δηλαδή? Εγώ ρωτάω επειδή είσαι δικός μας και σε ξέρουμε ρε παιδί μου, να δω τι έγινε με αυτόυς τους βλάκες

οχι…ακου…εγω εκανα κλασσικη μουσικη(πιανο) με θεωρια κι αρμονια 7 χρονια…τωρα εχω συγκροτιμα που παιζω κι8αρα :stuck_out_tongue: τεσπα…με το που αρχισαν να παιζουν pink floyd αρχισαν να τα βγαζουν ολους και ολα αχρηστα…επισης οταν εκανα τα πρωτα βήματα στη κιθάρα μονο καλες κριτικες δν ακουγα…αυτοι ακομη δν εχουν σταθερη φωνη…τωρα π.χ. εχουν μια κοπελα 1ης λυκειου…επισης περθσι δωσαμε demo για schoolwave και φυσικα δν περασαμε…ποιος περναει με 2 τραγουδια Pink floyd?

Kαλα αυτο απο μονο του δε λεει κατι. Υπαρχουν μπαντες που παιζουν και 5 χρονια για να βγαλουν 8-10 κομματια…

Κανα myspace παιζει? Γκουγκλισα το ονομα αλλα υπαρχουν και σλοβακοι Deep Sense που παιζουν εναλλακτικα…

an dn apatomai einai http://www.myspace.com/deepsenses ακουστε το song kai πειτε αν ειναι σοβαρη δουλεια

Eνταξει τι να πεις διασκευη. Δε με ψησε να συνεχισω μετα το 1ο ρεφρεν…

δυσκολο κομματι …δεν ηταν ασχημο το παίξιμο αν και δεν καταλαβα περα απο τα φωνητικά ως προς τί το διασκευασατε…η τραγουδιστρια σας εχει ωραια χροια αν και το χανε σε 2-3 σημεια…αλλα γενικά δεν ηταν ασχημο…

Μιλάμε Η προπαγάνδα φίλε :stuck_out_tongue:
Και ντάξει επιχείρημα του τύπου “πάει πρώτη λυκείου ένα μέλος” και “κάναν τόσο χρόνο να βγάλουν τόσα κομμάτια” δεν λένε κάτι.