Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

Ξεκινησα σηζον 3, ένα εχω να πω…

[SIZE=“6”]ρε κωλοχοντρε Lee[/SIZE][

γαμησε τα,αθλιος ε?:lol::lol::lol:

καλα ρε,ποτε προλαβες???:lol::lol:τρια τη μερα??καποιος το σνομπαρε στην αρχηηη…:stuck_out_tongue:

Σουτ ρε… το κανω πολυ απλα γιατι θελω να δω τα σποιλερ σας, για κανεναν αλλον λογο :stuck_out_tongue:

Εγώ είμαι ακόμα στο μέσο της 2ης :stuck_out_tongue:

Να ρωτήξω: Για να ξέρω τα επόμενα “βήματά” μου. Το Razor πότε βγήκε; Ανάμεσα στο τέλος της 2ης και την αρχή της 3ης; Ή ανάμεσα σε 3η και 4η;

Και η ταινία που κάνει ανακεφαλαίωση πότε βγήκε και πως την λενενενε;

razor αναμεσα σε τριτη και τεταρτη…δλδ,μετα το φιναλε της τριτης,οταν θα μαζεψεις τα σαγονια σου απο το πατωμα:D,δες το τοτε…

Α οκ. Οπότε υπάρχει μόνο μία ταινία-σύνοψη ε; Μόνο το ρέιζορ δλδ! Θενκζ μπρο!

δεν είναι ταινία-σύνοψη ακριβώς το razor :slight_smile:

δεν είναι για σένα αυτό κόζυ, μη το ανοίξεις!

άντε να δούμε αυτό το harbinger of death τι θα σημαίνει τελικά ρε λούπιν. λες να είναι ο εωσφόρος η στάρμπακ? :stuck_out_tongue:

Οντως,δεν ειναι συνοψη,ειναι μια side story/φλασμπακ…αποκαλυπτει κανα δυο Hints oμως για επομενες σεζον…
οσο αναφορα το dUdeρε φιλε,πραγματικα τι παιζει με καρα,δεν μπορω να καταλαβω,ουτε να φανταστω ή να κανω κανα σεναριο δικο μου…λες καρα θρεης=Lucifer??:lol::lol::p…κατι σαν ‘‘ειδικο μοντελο’’ των πρωτων cylon ισως,προγραμματισμενο για κατι κακο μαλλον…ειδωμεν,δεν εχω ιδεα…8)

ένας γνωστός μου έκανε και τον εξής συνειρμό - ή τον έκλεψε, δεν ξέρω

thrace, αναγραμματισμός ecthra, έχθρα, σατανάς στα εβραϊκά :stuck_out_tongue:

μάλλον αύριο θα δω το νέο επεισόδιο…

8O8O8O8O…εμεινα λιγο μ@λ@κακος…επικη σκεψη…εγω,θα δω το σημερινο μαζι με το επομενο καπακια,γτ δεν θα μπορεσω για μερικες μερες να εχω pc κ μετα λεω να το παλεψω για καμια μερα υπομονης,ωστε να βιωσω διπλη εμπειρια γκαλακτικα:p…

Τελείωσα τη 2η :smiley:

Πρέπει να ομολογήσω πως είχε 3-4 φίλερ η σεζόν, αλλά γενικά ήταν πάρα πολύ καλή και με κράτησε.
Πολύ δυνατό το τέλος της επίσης. Ωραία ανατροπή. Από βδομάδα ξεκινάμε 3η.
Για να δούμε… 8)

Edit: Ξεκίνησε παράλληλα κι ένας φίλος μου να βλέπει τη σειρά, και έχει χάσει τον ύπνο του χαχαχα!

ετσι,ετσι:D…εισαι πλεον σε πολυ καλο δρομο…εμενα βασικα,αν εξαιρεσεις κανα δυο φιλερ,ολα τα υπολοιπα φιλερ του γκαλακτικα μου αρεσαν παντα,ειχαν αρκετα καλογραμμενα σεναρια επιστημονικης φαντασιας…τα μονα φιλερ που δεν την παλευω,ειναι στην 4η σεζον και αυτο γιατι εχω σκασει να δω τι γινεται στο τελος και μου κοβουν τη φορα(για να μας σπασουν τα νευρα οι αλητες:D)…η αρχη της 3ης ειναι επισης επικη chief,θα γουσταρεις…

Ενα φιλλερ της τριτης με μποξ και τετοια ηταν ψιλοαθλιο εε.

:-kδεν επιασα ποιο λες…θυμαμε ενα φιλερ,δν θυμαμε σεζον ομως,ονοματι ‘‘scar’’,γαμω τα επεισοδια…εφτασες τριτη ρε αλανι και συ??αρχη εισαι ακομα??

Οχι το scar γαμησε ρε.

Unfinished Business λεγοταν αυτο που λεω. Που και καλα μπαινουν ολοι στο ρινγκ για να λυσουν τυχον διαφορες…

Mαλακιες της κομπλεξικιας της λεσβιας σταρμπακς.

5 εχω ακομα για σηζον 3 φιναλε.

8O8O8O8OΡΕ ΤΡΕΛΕ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΑ Ο ΑΝΤΑΜΑ???μονο και μονο για αυτο,ειναι ρησπεκτ:p:D:lol:!!!ΑΝΤΑΜΑ ΡΟΥΛΖ!!!..-δεν γουσταρεις καρα ε??:pσπαει λιγο @@ ιντιντ αλλα ειναι τρου

ποο,5 ακομα για φιναλε 3ης σεζον…θελω να πιστευω πως θα παθεις μια ψιλομεγαλη πλακα τοτε:p…

και τα 2 “φιλλερς” που αναφέρατε, πηδάνε. ο ανταμα είναι απ τους καλύτερους χαρακτήρες έβερ ε. και ο tigh, θεός σκέτος. αχτύπητο δίδυμο.

στην ελλαδα που το παιζει?

Πουθενα…καποτε ειχε δειξει το Pilot το star,παλια ομως…

εσεις πως το βρισκετε γιατι μου κινησατε την περιεργεια?φαινεται καλη σειρα