Behemoth/Testament/Pestilence @Release Athens 28/7/24

Το Release Athens 2024 υποδέχεται τους Behemoth και τους Testament, την Κυριακή 28 Ιουλίου, στην Πλατεία Νερού. Οι πρωτεργάτες του ακραίου ήχου στην Πολωνία και οι κορυφαίοι εκπρόσωποι του thrash metal των ΗΠΑ, αντίστοιχα, θα πλαισιωθούν από τους Ολλανδούς Pestilence, εκ των κορυφαίων ονομάτων του progressive death metal, σε μια μοναδική βραδιά για τους απανταχού metalheads.

7 Likes

Έχουν πέσει τόσο οι Τεσταμεντ ή έχουν ανέβει οι Behemoth?

2 Likes

Νομίζω και τα δύο ισχύουν.

Παρεμπιπτόντως, εξαιρετική η προσφορά με 73€ για διήμερο

Θα λείπω σε διακοπές αλλιώς με 13 ευρώ εξτρα στο διήμερο πας και μόνο για την βόλτα.

Οι Behemoth περσι στο sweden ηταν εντυπωσιακοι(και ειχαν και το τρομερα δυσκολο ρολο να παιξουν μετα τους maiden της συγκεκριμενης αποδοσης).
Οι Testament δεν με τρελαναν με εξαιρεση βεβαια τον μεγαλο Skolnick.Ειδικα ο Chuck οριακα την παλευε.
Ισως φταιει βεβαια και η αταιριαστη για το ειδος ωρα εμφανισης.
Τωρα Pestilence νωρις το απογευμα μου ακουγεται εντελως άκυρο

2 Likes

Δεν χάνεται ΓΜΤΧΜ… Αν φέρουν και A7X (που δεν, το πήρα απόφαση) θα παραδώσω πνεύμα… :")

Αν έχει και 40 βαθμούς καλά θα περάσουν όσοι πάνε.

Ε νομίζω δυστυχώς όνειρο ήταν και πάει

I’ll pass για το συγκεκριμένο

1 Like

Ρε Παργαλάτσε, μας έχεις καταστρέψει, ρε!!!

Sorry, για το άκυρο πέταγμα σαν τη σφηνόπουτσα.

5 Likes

Κοίτα, ο τύπος έφτασε μισό βήμα πριν τον θάνατο, οπότε γράφει στα παπάρια του το τι γνώμη έχουμε για αυτά που κάνει. Κ καλά κάνει στο φινάλε…όλοι θα θέλαμε να κάνουμε πράγματα χωρίς να μας νοιάζει η αποψαρα του καθενός.

2 Likes

Ο μουζουράκης δεν είναι?

13 Likes

Πεθαίνω…

Εγω παντως δεν εχω καμια ιδεα ποιος ειναι, αλλα ουτε με νοιαζει κιολας, αρκετο cringe εκανα με την φωτο

Και λέει είναι το δικό του δάχτυλο τελικά :stuck_out_tongue:

4 Likes