Benediction 18/05/2012 @ An Club,19/05 @ 8ball

Σύμφωνα με αυτό

Οι Άγγλοι Death Metallers BENEDICTION έρχοντε στη χώρα μας για ένα δυνατό live show, το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2011 στην Αθήνα!

Τιμή εισητηρίου 20?

Περισσότερες πληροφορίες πολλύ σύντομα!

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=4031

Φήμες λένε ότι θα παίξουν και την επόμενη μέρα στο 8Ball, αλλά περιμένουμε νεότερα.
Αυτός ο Σεπτέμβρης θα μας ξετινάξει, δεν υπάρχει αμφιβολία.

Μα συγγνωμη, Aura Noir, Entombed, Benediction, Sanctuary ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ? Που πονταρουν? Βαλτε τα ολα μαζι σε ενα φεστ :p:p

Παίζουν στις 25 στο 8μπολ

Αυτό είδα κι εγώ στο profile του Βαγγέλα στο facebook, απλά είπα να περιμένω λίγο να το σιγουρέψω :stuck_out_tongue:

Ε για να το έβαλε ο Βαγγέλας. Βασικά το newsletter της MAD tourbooking μου το στέλνει ότι έρχονται εδώ και κανα μήνα! :stuck_out_tongue:

Όποιος δεν τους έχει δει λαιβ να μην τους χάσει για κανένα λόγο. Ακόμα και αν δεν είναι μεγάλος φαν της μπάντας. Οι τύποι απλά σκοτώνουν λαιβ.

Κυριοι διοργανωτες υπαρχουν και αλλοι μηνες μεσα στο χρονο ξερετε…[-X

Δυστυχώς παίζουν την ίδια μέρα με τους υπερ-αγαπημένους Entombed:(. Γιατί όλοι μαζί ρε παιδιά?
Και την αμέσως επόμενη μέρα: Sanctuary. Μου φαίνεται στο τέλος θα βγάλουμε διαρκείας για συναυλίες.

23 ειναι οι Entombed, νομιζω…

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=4232
Εδώ πάντως λέει ότι 23 παίζουν Θεσσαλονίκη και 24 Αθήνα. Επίσημη ανακοίνωση όμως δεν έχει βγει ακόμα.

Δε θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά σύμφωνα με αρκετά έγκυρες πηγές οι Entombed ακυρώνουν τα lives στην Ελλάδα.

[B]Εύχομαι [/B]να κάνεις λάθος γιατί μόλις μου τσάκισες την ψυχολογία… Είχα φτιαχτεί τρελά για το live

Μακαρι για να μην σκεφτομαι τι θα χασω :stuck_out_tongue:

25 Στην Σαλόνικα τελικά! Τώρα το ανέβασε ο Βαγγέλας

αιντα! αυτα ειναι!

thrash καθαρόαιμο! όλε…
και 4 τα λάιβ που ξεσκίζουν για Σεπτέμβρη!
μετά θέλουμε Scorpions και James για να επανέλθουμε!
όλε-όλε!

αλήθεια τώρα, έχουν βγάλει κανά δίσκο την τελευταία δεκαετία αυτοί?

Entombed άκυρο ως γνωστόν, και θα ήταν πολύ δύσκολο να διαλέξει κάποιος. ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑΝ CO-HEADLINERS. τεσπα, τουλάχιστον δε θα πρέπει να διαλέξουμε. ξέρει κανείς αν ισχύει ότι θα παίξουν λέει στο second skin?

[/B]

Φαντάσου πόσο παπάντζα είπες που δεν μπήκε καν στη διαδικασία να σου απαντήσει κάποιους που ΑΚΟΥΕΙ benediction.

Για Σαλόνικα. Βασικά είναι για 3 live η ανακοίνωση αλλά βαριέμαι να το γράφω στα άλλα

Από 8ball

propolisi gia decapitated aura noir kai benediction arxizei paraskeyi 26 aygoustou
sto nephilim metal store!!
propolisi gia benediction 20?
aura noir 20?
giato diimero 33?
tamio apo 25? kai 43? για το diimero
gia decapitated 15? kai 18?

αυτή είναι η μία άποψη *googling ξες…
η άλλη είναι ότι φαντάσου ΠΟΣΟΙ ασχολούνται ρε!