Benediction 18/05/2012 @ An Club,19/05 @ 8ball

Παίδες ξέρει κανείς αν έχουν βγει εισητήρια για την Αθήνα και που πωλούνται?

ναι δυστυχώς δεν ασχολούνται πολλοί. κρίμα.Όσο για το googling, όπου κι αν πατήσεις, θες wiki θες metal archives and whatnot, μόνο ως ντεθ μεταλ αναφέρονται. λέω γω τώρα.

Ναι τι παπάτζα είναι αυτή ξέρω γω, για το λαηβ της Αθήνας δε κουνιέται τπτ. έλεος

εχω την εντυπωση οτι θα ακυρωθουν και οι Benediction και οι Entombed

Οι Entombed ακούστηκε ότι έχουν ακυρωθεί ήδη. Εγώ πάντως χθες κατέβηκα κέντρο και ρώτησα σε Nuclear Blast και Metal Era, και μου είπαν ότι για Benediction και Decapitated δεν έχουν βγει καν ακόμα εισητήρια. Τώρα για το αν οι πρώτοι υπάρχει περίπτωση να ακυρωθούν, δε γνωρίζω…

Ρε ουλβα φα’ τη γλώσσα σου γαμώ τη γκαντεμιά μου. Καλά για τους Entombed είναι (δυστυχώς) γνωστό εδώ κι ένα μήνα.

με σχωράς, αλλά 3 βδομαδες πριν τα λαηβ και δεν εχουν βγει εισιτηρια, δεν εχω δει πουθενα αφισες, δεν υπαρχουν τα dates αυτα στο myspace κανενος…δεν νομιζω να γινουν τα λαηβ

εκτος και εαν ειναι τοσο αντεργραου φαση να ουμ

ΝΑΙ.οκ δεν έχεις άδικο, αλλά είναι μπόμπα λαηβ οι μπενεντιξον.πφφφφφφ

Εμένα πάντως μου είπαν ότι υπάρχει περίπτωση τα εισητήρια να έχουν καθυστερήσει στην εφορία γιατί δεν τα έχουν θεωρήσει ακόμα. Ως γνωστόν τον Αύγουστο οι εφορίες τον παίζουν. Τέλος πάντων, θα δούμε τις προσεχείς μέρες.

Το Benediction παντως (αν γινει τελικα) θα παει απατο. Ανυπαρκτη προωθηση κι απο διπλα εχει Decapitated κι Aura Noir.

Εγώ πάντως πήγα και πήρα σήμερα εισιτήριο για Benediction στη Θεσ/νίκη, οπότε δε νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα για Αθήνα.
Και για Entombed, ναι είναι γνωστό ότι έχουν ακυρωθεί τα lives.

καλά, τη βλέπω τη δουλειά, 100 άτομα θα μαστε

Κοίτα, εάν όντως γίνει στο Σεκοντ Σκιν (!!!) καλύτερα να ειμαστε μονο 100 :stuck_out_tongue:

Τόσο χάλια το Second Skin?? :?

μου εχουν πει ότι ειναι μικροτερο απο το παλιο σεκοντ σκιν

το παλιο χωραγε κανα 200αρι βαρια

απο την αλλη, δεν εχω παει ακομα εγω για να ξερω απο πρωτο χερι πως ειναι

Όπως και να χει πρόκειται για ΠΑΠΑΤΖΑ επικών διαστάσεων να τους βάλουν εκεί. ΕΛΕΟΣ
και που είναι το καινούριο? δεν είναι αυτό που ταν Κων/λεως?

το παλιο ήταν στο Γκαζι στην διασταύρωση Ιεράς Οδού και Κων/ πόλεως

το νέο είναι στου Ψυρρή, στην πλατεία Αγ. Αναργύρων, απέναντι από την εκκλησία

Σας βλεπω πολυ αισιοδοξους. Πιστευετε πως θα βρεθουν 100 ατομα που θα θελουν να πληρωσουν 20 ευρω για να δουν Benediction στο Second Skin; Ενω το live δεν εχει ανακοινωθει καν επισημα;

που ειδες την αισιοδοξία?

ειπα προβλεπω ακυρωση και των δυο λαηβ

αλλα και παλι, υπο ΚΣ, δλδ με σωστο προμοσιον και σε κανα Αν, 100 ατομα θα βρισκονταν χαλαρα με 20ευρω

καλά τι ανησυχώ ότι δε θα το βρίσκω, αφού μαζί θα πάμε

αφου δεν θα γινει λεμε ρε…οτι να ναι