Benediction 18/05/2012 @ An Club,19/05 @ 8ball

Για Σαλόνικα πάντως ο Βαγγέλας συνεχίζει και ποστάρει το event στο fb άρα λογικά δεν ακυρώνεται.

Γμτ σας μισώ. θέλω πάρα πολύ να τους (ξανα)δω. πφφφ

http://www.facebook.com/event.php?eid=273866189298630 Sorry για το double post,αλλά μακάρι μακάρι μακάρι!!!:papas:

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=5992

Απο το πανω πανω κομμεντ στη σελιδα του ηβεντ που ποσταρες corpsette :slight_smile:

Tο ξέρω, το είδα, αλλά φοβάμαι.

Τελικά απ ότι φαίνεται γίνεται το live, εκεί που το είχαμε ξεγράψει. Για τα εισητηριάκια όμως δεν διευκρινίζεται τίποτα, δεν έχει προπώληση?

Έχει δεν έχει θα πάμε!

παίδες τελικά στο Seven sins θα γίνει?
θα γίνει?
δεν έχω δει πουθενά ούτε εισιτήρια ούτε αφίσα. ξέρει κανείς κάτι?

Ναι, έχει κανονιστεί στο 7sins Σάββατο βράδυ στις 9. Στη σελίδα του event στο facebook λέει ότι δε θα έχει προπώληση, αλλά θα πωλούνται εισητήρια πριν τη συναυλία με 20 ευρώ. Γενικά το live δεν έχει διαφημιστεί σχεδόν καθόλου, αφού και η επίσημη ανακοίνωση λίγες μέρες πριν βγήκε.

ok thanx για τις πληροφορίες!

και γι αυτό θα είμαστε 50 άτομα και άμα τους ξαναδούμε, γράφτε μου

EDIT : DYSTYXWS GIA LOGOUS TEXNIKOUS K PROSWPIKOUS TWN BENEDICTION,TA LIVES
ANAVALONTAI K GIA TIS NEES HMEROMHNIES THA ENHMERWTHEITE SYNTOMA!

HARDCORE UNITY

(ανακοίνωση του διοργανωτή)

προηγουμενο post(το κανα για να το δουν οι υπολοιποι)

Ε όχι ρε γαμώτο!!!#-o
Κρίμα, θα ήταν καλό ΣΚ με benediction κ sanctuary.:frowning:

Μαλακία πέχτηκε εδώ τελικά και ήθελα να πάω…:frowning:

Τώρα το [I]“για λόγους τεχνικούς και προσωπικούς των Benediction”[/I] δεν μπορώ να ξέρω κατά πόσο αληθεύει, πάντως είναι γεγονός πως η διαφήμιση του venue από πλευράς διοργανωτή ήταν ανύπαρκτη και η προπώληση μάλλον δεν πήγαινε και τόσο καλά οπότε…

Κανονίστε εσείς οι deathsters που κρύβεστε στις σπηλιές σας να τιμήσετε αυτή τη μεγάλη μπάντα ώστε να ξανάρθουν. Με 50 άτομα δεν γίνεται δουλειά…

Βασικά στη σελίδα του event στο facebook είχα δει ότι δεν είχε καν προπώληση, αλλά ταμείο τη μέρα της συναυλίας.

Για Σαλόνικα:

TO LIVE BENEDICTION METAFERATAI GIA TELI OCTOBRI ME NOEMVRI:( LOGOS TEXNIKOU PROVLIMATOS METIN ATHINA!!! OPOIOS EXEI TICKET 2MEROU I TO KRATAEI I TO EXERGYRONEI KAI TO ALLAZEI ME IMERISIA!!! ZITOUME SYGNOMI GIATIN ANASTATOSI!!!

Βαγγέλας από 8μπολ

Μαλακία γαμώτο. Σκατά, αναβλήθηκαν οι Aura Noir, αναβλήθηκαν και αυτοί. Μάλλον έχει να κάνει με το γεγονός ότι ανακοινώθηκε τελευταία στιγμή, δεν έπεσε καν διαφήμιση, δεν είχε προπώληση, γενικώς δεν υπήρχε όρεξη για προώθηση του live. Σκατά, σκατά, σκατά. Τεχνικά προβλήματα λέει…

Κάποιες σκέψεις:
Όταν κλείνεις συγκροτήματα για έκτακτες εμφανίσεις στην Ελλάδα, δηλαδή δεν βρίσκονται σε κάποιο τουρνέ, τότε είσαι έρμαιο της κάθε απεργίας, όπως αυτής των Ελεγκτών Εναέριας Κυκλοφορίας που ήταν προγραμματισμένη για την Κυριακή. Αυτό πιστεύω ότι ήταν ο σημαντικότερος λόγος της αναβολής. Πώς να φύγει το συγκρότημα, ή πώς να μετακινηθεί από Αθήνα-Θεσσαλονίκη, ακυρώσεις εισιτηρίων και ούτω καθ’εξής.

Στην άλλη περίπτωση, αυτής του τουρνέ, οι μπάντες κυκλοφορούν από τη μία πόλη στην άλλη με λεωφορεία, δεν αποκλίνουν καθόλου από το πρόγραμμα τους και σπάνια έχουμε αναβολές και ακυρώσεις. Αυτά τα γκρουπ προγραμματίζουν από πολύ νωρίς την περιοδεία και το πρόγραμμα είναι πολύ σφιχτό. Συχνά οι διαθέσιμες ημερομηνίες για την Ελλάδα δεν είναι Σάββατο ή Κύριακη και φοβούμενοι οι διοργανωτές ότι δεν θα μαζέψουν κόσμο, δεν τους φέρνουν από τα μέρη μας. Χαρακτηριστικά παραδείγματα της φετινής σεζόν: [B]In Flames[/B], [B]Amon Amarth, Machine Head[/B]! Αντίθετα, οι ημερομηνίες των [B]Amorphis, Haunted [/B]και [B]Iced Earth [/B]“πέσανε” σε Σ/Κ (ή και Π-Σ-Κ) και θα παίξουν κανονικότατα στο Ελλάντα!

Να ευχόμαστε η μετακίνηση της ημερομηνίας των [B]Benediction [/B]να μην συμπέσει με κάποια άλλη συναυλία!

Δλδ να πω κάτι??? πότε θα ανακοινωθεί αν όντως θα γίνει το λαηβ 18/19 Μαΐου??? 1 μήνας μένει βαριά βαριά. Τσάμπα ελπίζω? Κι αυτός ο hunt γμτ ήταν τόσο γκολ όταν μου το λέγε

δεν ξερω αλλα αποσο φαινεται ισχυει γιατι μου στειλανε στο fb για 18/5 στο ΑΝ

http://www.facebook.com/events/307743942627137/