Benediction 18/05/2012 @ An Club,19/05 @ 8ball

ωπα! μακάρι!

και 19 στη θεσσαλονίκη

Απ’οσο ξερω κι εγω ισχυει…Και νομιζω 19 Θεσ/νικη.

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε που το είδατε/ακούσατε? Γιατί στο Boltfest μου το λέγε ο Ηunt κι εγώ ήμουν στη φάση “εεεεεε τι λες, δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα, δε το έχω δει πουθενά” κλπ και το μόνο που έκανε ήταν να σηκώσει τους ώμους του προς απάντησή μου…

το χει και το site του an.
αλλάξτε την ημερομηνία στο thread

Στο facebook είδα και τις δύο συναυλίες εγώ. Για σαλόνικα είναι σίγουρο γιατί το ανέβασε αυτός που έχει το μαγαζί. Αθήνα δε ξέρω παραπάνω

thx for the info! :slight_smile:
λιποθυμώ!

Που Σαλονικα παιδες ?

Τα λαηβ τους είναι ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ. Ελπίζω να μην ακυρωθούν αυτή τη φορά!!

τους ξαναειδα και ηταν οντως γαματο live!θελω να ξαναπαω αλλα γμτ με τοσα live που εχει και ο Μαης αλλα κι ο Ιουνης χλωμο το βλεπω…

δε παίζει να μην πάω. ακόμα κι αν αυτό σημαίνει να αφήσω Asphyx. Και θέλω πολύ να τους δω μόνους τους (δλδ σε μεγαλύτερο σετ)

Asphyx δεν τους χανω με την καμια φιλε!ειδικα με τετοια δισκαρα που βγαλανε!ασε που δεν τους εχω ξαναδει κιολας :stuck_out_tongue:

καλά κάνεις! και το 2009 ήταν πάρα πολύ καλοί, θα τους ευχαριστηθείς. αλλά οι benediction είναι από τους αγαπημένους μου hands down, έρχονται πρώτοι.

benediction τους ειχα δει τον οκτωβριο στο way of darkness…ητανε πολυ καλοι αλλα σε σχεση με τα υπολοιπα death που παιζανε ητανε ενα σκαλι πιο κατω…δεν ξερω γιατι ομως…

τους έχω δει και τις 2 φορές εδώ (ΑΨΟΓΟΙ) και προ 2 εβδομάδων στο boltfest, ήταν επίσης πολύ καλοί, αλλά λίγο. Ο Hunt είναι ρε παιδί μου, είναι τρομερός στη σκηνή, δε γίνεται να μη γουστάρεις. Τώρα για το way of darkness που λες δε ξέρω, δεν ήμουν.

Τι να πουν και οι δυσμοιροι ντεθστερς της επαρχιας που δεν θα δουν
ουτε τον εναν ουτε τον αλλο. :frowning:

:drunk:

[SPOILER]Έχουμε συμβιβαστεί πια με την ιδέα…[/SPOILER]

τι γίνεται μ αυτό το Live?? θα γίνει τελικά στην Αθήνα? βγήκαν εισιτήρια?

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=11779 :wink: