Best Ronnie James Dio song (All Eras)

emena m’aresei poli kai to Master Of Insanity, apo Sabbath.

Νομιζω το Children Of The Sea ειναι στην κορυφη…Μαζι με το Don’t Talk To Strangers!!!

[QUOTE=akis272;145803]Νομιζω το Children Of The Sea ειναι στην κορυφη…[QUOTE]

απιστευτος υμνος απ τα αγαπημενα μου…:smiley: :smiley: θα το παιξουν δευτερο στη συναυλια μετα το mob rules…:yahoo: :yahoo: =D> 8)

Πιέστηκα να διαλέξω μεταξύ Stargazer και Children of the Sea αλλά τελικά το πρώτο επικράτησε!

Stargazer kai Die Young, pou einai kai ta agapimena mou tragoudia ever!

Δεν μπορώ να διαλέξω ένα. Θα πώ Holy Diver και Children Of The Sea. Mαζί με αυτά και Kill The King και Mob Rules

Stargazer… Και η τριχα καγκελο!!!

A Light in the Black
Holy Diver
Die Young

and of course

STARS

:-k Πραγματικά δύσκολη ερώτηση… Μετά δυσκολίας θα απαντήσω stargazer γτ όταν τραγουδάει ο άρχοντας Where is your star
Is it far, is it far, is it faaaaar ανατριχιάζω.

Children of the sea gia mena kai STARS fysika

Μα τι ερωτητσεις ειναι αυτες ρε παιδια; Το STARGAZER(:bow2: ) ειναι το καλυτερο τραγουδι του συμπαντος (Χάρη στον RITCHIE:bow: ειναι αυτο που ειναι), το μονο πραγματικο θαυμα του κοσμου… Θρυλικοτατο ειναι επισης το Gates Of Babylon, αλλα και ο-λ-α τα υπολοιπα τραγουδια του με τους ε-π-ι-κ-ο-υ-ς RAINBOW(:bow2: )

heaven and hell με sabbath…

Diladi to children of the sea,to heaven and hell to sign of the southern cross?Den einai poli poli kalitera apto stargazers

[-X [-X …η συμφωνικη ορχηστρα κανει τη διαφορα και του δινει ενα super επικο δραματικο τονο…οπως επισης και στο gates of babylon το ιδιο…

ΥΓ…τα κομματια που ανεφερες αδερφε ΠΑΟΚτση8) ειναι υμνοι αλλα τα αλλα δυο ειναι ανεπαναληπτα…

Exis dikio apla kses ego tino pio poli pros to doom style.

Καλησπέρα!
1ο μου post παρεπιπτόντως!

Κ βέβαια το Last In Line!

καλωσηρθες zeppelin:wink: :wink: :slight_smile:

να προσθεσω και εγω μια κομματαρα απο τους ELF την πρωτη μπαντα του DIO που ονομαζεται never more…8) 8)

εγω εδωσα rainbow in the dark παντως!

Ekliptiko alla de piani tin megaliotita tou SACRED HEART

Έτσι μπράβο φίλε μου, αυτά είναι! :wink:

Καλωσήρθες! :slight_smile: