Biffy Clyro

καταρχας ειναι billie joe [-X

και επειτα, ΠΡΟΦΑΝΩΣ εχω εμφανιστει σε παιδικη σειρα, αλλα ντοκουμεντα δεν υπαρχουν

ακου τωρα το αλμπουμ εσυ, θα σου κοψει τον βηχα

εδιτ: οντως υπαρχουν κοινα στοιχεια με φοος, αλλα νταξει τα προγκρεσσιβ δεν καταλαβα που τα βρηκες. Περισσοτερο ιντι επιρροες διακρινω εγω (καλα το τελευταιο ειναι γεματο) αλλα ναι.

Υποτιμημενοι οσο τιποτα (εκτος uk)\

οταν τους παρει χαμπαρι το αμερικα θαχουμε θυματα. Αποψαρα μου δηλαδη.

αν είναι να μου κόψει το βήχα, θα το ακούω συνέχεια.
εγώ τους προωθώ πάντως…
α και όταν τραγουδάει live πρέπει να προσέχει μη το φάει το μικρόφωνο.

απίστευτος και ο νέος δίσκος (όχι ότι περίμενα κάτι λιγότερο!)

Παρε τον αλλον τον μπόμπο και πηγαινετε να τους δειτε πουθενα εκει στο ουκ (UK). Τι στο καλο κανετε εκει πανω? Σπουδαζετε?:lol:

ασε ασε, τη δευτερα παιζανε, ειλικρικα, 100 μετρα απο το σπιτι μου, αλλα ειχε σολντ αουτ απο το καλοκαιρι

Kαι δεν ειχε τπτ απεξω? Κριμας…

Ωραίοι μου ακούγονται, μολις μπορέσω θα ακούσω και όλο το άλμπουμ συνολικά. Συμφωνω ότι στην Αμερική θα μπορούσαν να έχουν μεγαλύτερη πέραση και όταν τους ανακαλύψουν μπορεί και να συμβεί αυτό. Έχει κάτι “αμερικανίζον” ο ήχος τους…

ακουσα το καινουργιο τους και μπορω να πω οτι μου τραβηξαν το ενδιαφερον , αν και σε γενικες γραμμες το γενικο στυλ δεν μου αρεσει.
οπως και να εχει ,αυτοι θα ακουστουν!

kai se mena sold out ine =( (sorry g t greeklish alla ime library)

είσαι φλώρος που δεν πήγες. καμια φορά η γαϊδουριά του ελληναρά είναι απαραίτητη.

χτες έπαιξε(α) σε club το That Golden Rule και το κλείσιμο γάμησε τόσο πολύ όμως…

Εγώ το Puzzle άκουσα και δε μου είπε και πολλά… Ποιο να δοκιμάσω;

To γούστο;

well stated sir

Καλά, μη χαίρεστε και πολύ. Ο μόνος λόγος που ψιλοασχολούμαι είναι επειδή σαπορτάρουν τους Θεούς στο Τορίνο… :stuck_out_tongue:

consider yourself priviledged

[FONT=“Verdana”]Λοιπόν να ναι καλά ο ιάσονας πρώτον.
Δεύτερον τα Puzzle και το Only Revolutions έχω ακούσει μόνο και τα 2 είναι πολύ πολύ ωραία δισκάκια, ειδικά το τελευταίο καλύτερο από το puzzle.
Δεν έχω ακούσει τίποτα άλλο αλλά θα το κάνω στο άμεσο μέλλον.[/FONT]


Now playing: Dark Tranquillity - The Enemy
via FoxyTunes

aaaw

τελικα εγινε αγαπη αγιατρευτη, μαζι κει ψηλα με τις αλλες μου αγαπες. Κορυφενια κορυφη

ελα να παρατανε τα σαππορτ και να γινει το μακελειο μαρτη μερια!

τέλει και εγκώ δει μπίφφυ live:(:frowning:
καταραμένε χαγιάτε, (ακα ιάσονα)…:(:frowning:

καλά τα λέει.
δίσκαρος το Only Revolutions

Θυμάμαι ότι μου άρεσε ένα κομμάτι που είχε ακουστεί αρκετά πριν από 2-3 χρόνια (ή και λιγότερο), αν και μου είχε φανεί κάπως γκέι σε σχέση με το λουκ του τραγουδιάρη.
Ολόκληρο άλμπουμ δεν έχω ακούσει αλλά η προπαγάνδα του κύριου που έγραψε το ριβιού στο σάιτ με έψησε…
Ρισπέκτ ατελείωτο στα εξώφυλλά τους όμως:!: