Biffy Clyro

εγω θα ελεγα και το τελευταιο.

thanks!:slight_smile:

και εγώ πιστεύω ότι με το puzzle πρέπει να ξεκινήσεις

πάρε και 3 αγαπημένα κομμάτια από αυτό το δίσκο (κλικ δεμ)

[U]Love Has A Diameter[/U]
[U]Folding Stars[/U]
[U]Machines[/U]

Γκοντάμιτ, μεγάλη ζημιά το Only Revolutions. Τον τελευταίο καιρό το ακούω παντού, στο ποδήλατο, στο τραμ, περπατώντας, οπουδήποτε εκτός σπιτιού για κάποιο λόγο. Και είναι μαρτύριο γιατί θέλω να τραγουδάω δυνατά along. Τρελός δίσκος, θα μπορούσα ν’ ακούω για πάντα τα god & satan, mountains, know your quarry, many of horror. Επίσης καρδούλες άπειρες για την ωραίοτερη προφορά του κόσμου.

επ.

τι γινεται;

το λοιπον, παρτε νεο τραγουδι πουκανε ντεμπουτο σημερα

Στο επισημο σαητ βλεπετε και βιντεακι με στιγμες απο το στουντιο καθως παιζει, αλλα πρεπει ναστε μελη

αυτα.

the boys are back in town κιετς.

Γκαιντες.

ορσε και το κλιπ

28/11. Να πάρω κόσμε?

Το καινούριο βγήκε, Γιάσονα?

απο γεναρη. προφανως να παρεις. δακρυσε.

sold out σε 4-5 ώρες. νάις.

δεν πρόλαβα.

ρε συ =/

…Ειδοποιατε ρε πουστη μου οτι εχουν ανακοινωθει ευρωπαικες… 2 ωρες απο το Αμστερνταμ ειμαστε πλεον…[-X. To πιο κοντινο τωρα ειναι στο Dortmund 3 Νοεμβριου, αλλα εχω παρει ηδη ticket για Coheed And Cambria και μιας και εχω δει Biffy θα προτιμησω τους C&C

Τεσπα μπορει να ρισκαρουμε καμμια μονοημερη στοις 28/11 και οτι γινει…

Ολοι οι καλοι χωρανε, κατι θα βρεις πιστευω και δεν εχεις να ρισκαρεις και εξοδα για πηγαινε-ελα

Καλησπέρα.
Βγήκε νέο κομμάτι.


Γεια σας.

στις θεσεις ΜΠΑΝΤΙΤΣΕΣ, επιστρεφουν οι αλανθαστοι.

κάποιος να με ξυπνήσει αύριο ον τάιμ να προλάβω presale ΓΙΑΤΙ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ.

πάρτε εδώ και ντέιτς γενικώς

Όλο το σετ από το Ρέντινγκ που ήταν χθες headliners

πολύ δουλεμένο production, φαίνεται livαρα.

ολακερο το T in The Park headline show τους απο προχθες.

Πολλες ομορφιες στη Σκωτια γαμω οταν παιζουν και ικανοποιητικο σετλιστ. Ισως μικρη διαρκεια για headline βασικα τωρα που το σκεφτομαι

Κοιτα ομως γιγαντωση τα παιδια, καμαρι

Τι κεφι ο κυριος Neil

εδιτ. Λωλ. μικρη διαρκεια λεει ο μαλακας. νταξει καλα ειναι μια ωρα και 43 λεπτα. Ειδα λαθος. Δεν ειναι PJ, αλλα οκ.

Ενταξει, στο 1.31.24, πουτανα ολα, παραιτουμαι.

Ειχα καιρο νακουσω τη μπαντα και τωρα χτυπιεμαι.

Τους ειδα στο rock werchter. σε σημεια μ αρεσαν πολυ σε σημεια με κουραζαν απιστευτα. Να πω οτι δεν ειχα καμια επαφη με το συγκροτημα παρα σαν ονομα. Επισης παιξαν μερα το οποιο σιγουρα θα επηρεασε καπως αρνητικη την ολη εμπειρια

Mου αρέσουν πολύ, βγάζουν και νέο άλμπουμ σύντομα. Δύσκολο να τους δούμε Ελλάδα νομίζω.

νέο τραγούδι: https://www.youtube.com/watch?v=YAsda7veaxo