Θα πατε big 4?

:D:D:D:D

για πειτε???

υστερα απο απαιτηση του awake!!!:stuck_out_tongue:

Δεν ξερω ακομα. Θα αποφασισω τελευταια στιγμη αναλογα με το προγραμμα και τα λεφτα μου

εγω θα ειμαι εκει οπως και δηποτε…τρομερο line up αν και οσοι με ενδιαφερουν τους εχω ξαναδει δεν με χαλαει καθολου…δεν το λεγαμε ουτε για πλακα και τωρα που γινεται να λειπουμε? ε δεν λεει…οσο για τα χρηματα δεν μου φαινονται πολλα–λογικοτατη τιμη για μενα…τωρα το θεμα με τα 95ε χωρις να οριζεται απο ποιο νουμερο και μετα ειναι αλλο θεμα…παμε να περασουμε καλα…τελος…

Ναι,το εισητηριο ειναι μεν πολυ ακριβο για την τσεπη μου αλλα ειναι [SIZE=“6”]BIG 4[/SIZE] ρε πουστη.Δεν χανονται αυτα!!!

δεν χανονται αυτα ρε!
και 85 και 95 τα δινω.

δεν χανονται αυτα. 1 ιουνιου Lamb of god και 24 ιουνιου καπακι big 4

Να προστεθει στο πολλ

  1. Παω Για τη Φαση
  2. Γουσταρω τα σαππορτ :expressionless:
  3. Αλλο

ειμαι στην κατηγορια 6, οχι τοσο για τα λεφτα αλλα οτι δεν μου πολυαρεσουν οι μπαντες… αλλα BIG4 ειναι αυτο… θα μαζεψω απο τωρα σιγα-σιγα κ πιστευω να ερθω…

εκτος αν ανακοινωθει MAIDEN,OZZY κ κανενα αλλο που θελω να παω για ROCKWAVE, κ μαζι με ufo ,fates warning κ jethro tull μαζευονται πολλα…

εγω ειμαι ηδη εκει!!!
ξεκοληστε ρε!!!

[SIZE=“4”]μιλαμε για το μεγαλυτερο συναυλιακο γεγονος της χρονιας!!![/SIZE]

θα παω…δεν ξερω αν θα φυγω

το “οχι. το διοργανωνει η ντιντι” που ειναι?

πεζει!αν μαφισουν οι γονεις μ:oops:

οτι θα φυγεις θα φυγεις… το θεμα ειναι να εισαι ορθιος!!!:):slight_smile:

Πέστους ότι θα σε προσέχουμε εμείς.

Μια ψήφος στο ένα από μένα. και ας φτιάξει κάποιος αυτό το κοίταξε και το εισιτήριο 8O βγάζουν μάτι και ειδικά το πρώτο

η ταν η επι θρας! ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ!

:lol::lol::lol:
μη κραζεις εμενα… copy - paste επαιξε!!!

δεν κράζω κανένα, αλλά αυτό το κύτταξε έχει πλάκα…από που μπορεί να βγαίνει από το κύτταρο :stuck_out_tongue:

Δεν ξερω ακομα.Θα αποφασισω τελευταια στιγμη αναλογα με το προγραμμα και τα λεφτα μου.

είναι η απαιτούμενη άδεια από τη δουλειά κ η εξεταστική στη μέση …:?

ΜΕΤΑLLICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕ ΤΑ @@ ΤΟΥ HETFIELD