Θα πατε big 4?

Η Didi το διοργανώνει? #-o

[SIZE=“7”][FONT=“Arial Black”]ΟΧΙ[/FONT][/SIZE]

επιλογή 8

ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 8)

επιλογή 40

[SIZE=“7”]ΜΑΝΤΡΑΠΗΔΑ![/SIZE]

επιλογή 10:για Stone Sour…

Μήπως είναι λίγο άκυρο αυτό το θρέντ ξέρω’γώ; Θέλω να πώ οτι έχουμε ήδη 2 θρέντ που γκρινιάζΕΤΕ για το συγκεκριμένο event! Χρειάζεται κ 3ο; Δεν ξέρω ας αποφασίσουν οι Μόντς.

Όντόπικ:

Μαλακισμένα έχω βαρεθεί να ακούω το μίρι-μίρι-μίρι σας για το Σόνισφηρ! Αλλά θα μου πείς Έλληναρες δεν είμαστε αμα δεν γκρινιάξουμε κ εδώ θα μας χαλάσει η μαγιά! Όχι δεν λέω οτι γουστάρω τον χώρο, ξέρω οτι θα φάω σκόνη, ξέρω οτι θα κάνω το σκατό μου παξημάδι για να πάω αμα θέλω. Αλλά ρε μαλάκες…για όνομα του θεού! Είναι μια γιορτή για το μέταλ στην Ελλάδα ρε! Μην γκρινίαζετε έτσι για τα πάντα! Χαρείτε το! Κ όσοι δεν θέλετε να το χαρείτε μην ξεκαυλώνετε κ τους άλλους γιατί βρήκατε 2 κακά μετα στα 10 καλά! Ας είμαστε λίγο λογικοί ρε και να μην κάνουμε σαν μαλάκες! Μας φέρνουν το μέλι μπροστά στο στόμα κ επείδη είναι σε πλαστικό κουταλάκι κ όχι σε χρυσό, δεν το τρώμε!

Σκεφτείτε το!

Εγω ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα παω, οκ ακριβο το εισιτηριο, οκ το κανει η Didi, αλλα εκει σταματανε τα αρνητικα. Big 4 ειναι αυτοι και αυτα τα συναυλιακα γεγονοτα δεν τα ζεις και καθε μερα, ειδικα στην Ελλαδα… Εμπειρια once in a lifetime…

So let it be written, so let it be done…

εγω φιλος τα χω σκεφτει πολυ καλα και ξερω οτι το σκατο μου παξιμαδι για να τα σκασω στον λωρη δεν το κανω. ελληναρας εισαι οταν καθε χρονο γκρινιαζεις μετα το τελος του λαιβ/φεστιβαλ και του χρονου τα ξανασκας στον ιδιο.

Ψηφισα “οχι, μου ειναι αδιαφορο το event”.

Εχω δει Megadeth, Slayer, Anthrax, τους headliners δεν τους εχω δει και δεν με ενδιαφερει να τους δω, ειναι ψοφιμια. Και ειναι αστειο να βγουν οι Metallica μετα απο slayer που σιγουρα θα ειναι οι κορυφαιοι του bill… σαν να αναβεις σπιρτο μετα απο εκρηξη ηφαιστειου. Εκτος αυτου, η συναυλια γινεται στο γνωστο αθλιο μερος που δεν ξαναπαταω παρα μονο για εξαιρετικο λογο…και το μπιγκ4 δεν αποτελει κατι τετοιο :wink:

ΥΓ Παλι Mastodon? καλα αυτους θα τους βαρεθουμε απο νωρις…
ΥΓ2. Το παρασκηνιο (δολοφονικες ατακες, μπηχτες) θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον απο το ιδιο το event.
ΥΓ3. Mustaine, Hammett, Kerry King στο ιδιο μερος? :lol::lol::lol:

Μα κ εγώ όταν πήγα στους Metallica το 2007 ( πρώτη μου φορά στο Rockwave, παιδί από επαρχία βλέπεις ) είχα ταλαιπωρηθέι απίστευτα με τον χώρο κ τα αρνητικά του. Κ ναι…δεν πήγα σε κανένα άλλο rockwave από τότε.

Αλλά εδώ ρε παιδάκι μου ισχύει οτι

Big4 + Mastodon >>>>>>>>>>>> Didi,TeraVibe κλπ κλπ…

Για ένα άτομο σαν εμένα που οι συναυλίες που έχω πάει στη ζωή μου μετριούνται στα δάχτυλα του ΕΝΟΣ χεριού, δεν πρόκειται να κολλήσω σε αυτά τα πράγματα!

Εσυ καλα κανεις… Οταν φτασεις τις πολλες παλαμες (απο συναυλιες εννοω :p) θα το δεις αλλιως… ετσι κ αλλιως αποψεις μοιραζομαστε, δεν επιβαλλουμε τι θα κανει ο καθενας μας εκεινο το (ελπιζω οχι βροχερο - αλλιως θα πεσουν παλι ακυρωσεις) απογευμα 8)

Αυτο που λες ειναι το λιγοτερο τραγικο… Δες τα 2 live Dvd που εβγαλαν απο καλοκαιρινες εμφανισεις σε Παρισι και Μεξικο και θα δεις κατι ψοφιμια και σπιρτα… Νιωστε λιγο, μην πετατε ο,τι σας κατεβαινει, δεκτο να μην σου αρεσουν αλλα [SIZE=“3”]ΕΛΕΟΣ[/SIZE]… Οχι και ψοφιμια…

Οι Metallica ειναι ψοφιμια, και προφανως για να μην τους εχω δει σημαινει οτι το εχω συμπερανει απο DVD, bootleggs κλπ… και ειδικα μετα απο slayer θα ειναι epic fail. Ο,τι και να παιξουν οι Slayer με τι μουτρα θα βγουν μετα οι γελαδαρηδες? Βεβαια αν ειναι ολα τα ασχετα πιτσιρικια απο κατω που δεν ξερουν τι εστι Hell Awaits και εχουν μαθει απεξω το St. Anger και το Vlack Album, κατι γινεται… Ευτυχως που εχω δει τους Slayer παλιοτερα, θα ηταν ο μονος λογος να το σκεφτω σοβαρα… Μιλαμε για φονικη μηχανη που μονο οι Metallica του 1984 θα μπορουσαν ΙΣΩΣ να αντιμετωπισουν (κ παλι δεν δινω πολλες πιθανοτητες). Αν δεν τους εχεις δει ποτε, ετοιμασου να νιωσεις διεμβολιση απο Monarch to the Kingdom of the Dead…

. :wink:

Τα δίνω, δεν θεωρώ ότι είναι πολλά για τέτοιο γεγονός, αλλά λίγο δύσκολο να χωρέσω το κόστος στον οικογενιακό προγραμμάτισμο, συν ότι είναι και εργάσιμη προς το τέλος του μήνα, κάτι που στην δουλειά μου έχει σημασία, αλλά όπως και νά’χει δεν χάνονται τέτοιες βραδιές που θα μιλάμε γιαυτές για χρόνια:):!:

Σκέφτομαι πόσο θύμα είμαι που θα τα σκάσω στην Didi (ναι, θα πάω), το έχω αποδεχθεί πως είμαι θύμα και πως με εκμεταλλεύονται αλλά ευτυχώς έρχεται ένας Before The Dawn και μας λέει:

…και άντε μετά να μην πας!!! :stuck_out_tongue:

Aυτό ! :smiley:

Επιλογή 69: πολύ metal για μένα.

Eπιλογη bonus:Ναι,σε αλλης χωρας.

Σωστος…:wink:

ax…πρεπει να κανω ληστεια για να παω…γιατι ενταξει καταφερνω και περνω τα εισητηρια.ποιος θ αμου δωσει χρηματα για να ανεβω αθηνα και να μεινω???

Δε νομίζω να πάω, θα είμαι Αθήνα ούτως ή άλλως 5/6 και δύσκολα θα ξανακατέβω.
Στο κάτω κάτω, απ’ τα μεγάλα ονόματα ποτέ δε με τρέλανε κανένα, οπότε δύσκολα.