Θα πατε big 4?

χμμμ κοιτα μπορει να μην σου αρεσουν τωρα αλλα δεν ξερεις αν σου αρεσουν στο μελλον…και πιστευω σου αρεσουν δεν σου αρεσουν τετοια ευκαιρια δεν χανεται…δεν θα εχεις την ευκαιρι ανα την ξαναζησεις

Έχω ακούσει αρκετά και απ’ τους 4 αλλά δεν ενθουσιάστηκα, 3-4 κομμάτια απ’ τον καθένα μ’ άρεσαν πολύ.
Όντως είναι ευκαιρία, αλλά αυτό που θα δω στην Αθήνα στις 5/6 και με βάση τη μουσική που ακούω το θεωρώ μεγαλύτερη :twisted:

+1

Είναι αυτός ο απλός συνδυασμός: DiDi = πανάκριβο εισητήριο + χώμα/ταλαιπωρία/αμφίβολο μέσο μεταφοράς κλπ. κλπ.

Σιγά που βρήκαμε 2 κακά σε 10 καλά. Το μόνο καλό είναι οι μπάντες που παίζουν. Από εκεί και πέρα όλα τα γνωστά (που αναφέρεις κι εσύ, by the way) εμένα δε θα με κάνουν να κάνω το σκατό μου παξημάδι για να πάω, απλά θα γράψω το live στα αρχίδια μου. Α, και η γκρίνια είναι βαρετή πάντα, σε αυτό θα συμφωνήσω μαζί σου. Απλώς είναι αυτό που λέει και ο Manson με τόση ειλικρίνεια. Θύματα, απλώς άλλος θα τα ξανασκάσει, άλλος όχι.

συνεχίσε να ποστάρεις πιξ και σίγουρα κάποιος θα σε φιλοξενήσει.

Ψήφισα την τελευταία επιλογή του poll :lol: Κ έχω δηλώσει επανειλημμένα ότι Μαλακάσα στο χωράφι δεν ξαναπάω. Τους Metallica κ τους Anthrax τους έχω δει πάντως… :wink:

Με το αζημίωτο.

Big 4 ή U2???

[QUOTE=Bleedin History;821439]Big 4 ή U2???;[QUOTE]

8O8O
μεγαλο διλημμα!!! :lol2::lol2:

Οχι , μου ειναι αδιαφορο το event :stuck_out_tongue:

Eιμαι στην κατηγορια νουμερο 1 :smiley: