Καλύτερος Black Metal τραγουδιστής

Από όλους αυτούς οι Emperor. Αλλά υπάρχουν τρομαχτικές ελλείψεις παίδες.

χεχε με καλυψες απόλυτα!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Cradle Of FUCKING Filth 1994!

Καποια στιγμη πρεπει να γινει και ενα σωστο πολλ οσον αφορα το ΒΜ.

Δηλαδη,να βαλουμε και τον Vile Vallo στις επιλογες??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατί δεν υπάρχουν τουλάχιστον Mayhem και Thorns στις επιλογές;:-k
[SIZE=“4”]
Και γιατί υπάρχει ο Manson???[/SIZE] 8O #-o

Σαν καλύτερο τραγουδιστή εγω ψηφίζω, με μεγάλη διαφορά, Attila Csihar.- :bow2:

εαν υποθεσουμε οτι Black Metal = Σατανισμος και Manson = Σατανιστης, τοτε καταλαβαινουμε γιατι προστεθηκε στο poll, εν αντιθεση με τον Vile Vallo. :slight_smile: :lol:

agreed :slight_smile:

Τότε γιατί να μη μπουν και οι King Diamons, Alice Cooper, Glen Danzig?

γιατι ο Manson ειναι πιο mainstream στη νεολαια. τραβα ρωτα ενα πιτσιρικι που τωρα ξεκιναει να ακουει rock/metal/gothic κλπ ποιον εχει ακουσει περισσοτερο!

Και τι σχέση έχει αυτό. Τον Aldahn και τον Attila πέρα από τους σκληροπυρινικούς Blackάδες δεν τους ξέρει η μάνα τους. Μήπως πρέπει να τους βγάλουμε στην απέξω επειδή ο πολύς κόσμος είναι άσχετος με Black Metal που από τη φύση του δεν είναι για Mainstream ακροατήρια?

Εγώ πάλι απορώ γιατί λέιπουν οι Rotting Christ από το poll. Δεν ακούω πολύ black αλλά είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες.

εξηγισα, αν υποθεσουμε οτι Black Metal = Σατανισμος και Manson = Σατανιστης τοτε ο Manson καταφερε περισσοτερα επειδη ειναι Mainstream κι οχι Underground οπως οι περισσοτεροι απ’αυτους που ανεφερες και δεν τους ξερει ο κοσμος. το μηνυμα μετραει. :wink:

λειπουν επειδη δεν ειναι Σατανιστες! :stuck_out_tongue:
που λεει ο λογος δηλαδη με ολαυτα, κουβεντα να γινετε…

Λίγο άκυρα αυτά που λες μιας και κατά πρώτο λόγο δε θυμάμαι να είναι σατανιστής ο Manson(μπορεί και να είναι ή να δηλώνει αλλά με τίποτα δε με πείθει για αυτό) και κατα 2ο λόγο δεν έχει και καμία απολύτως σχέση με το Black Metal. Και για τον Page έχω ακούσει ότι είναι σατανιστής μήπως να βάλουμε και τους Zeppelin στο Poll μιας και όσα έχουν πουλήσει οι Zeppelin δεν πρόκειται να τα πουλήσει ο Manson σε δέκα ζωές.

δεν διαφωνω, και ειπα αν υποθεσουμε oτι ειναι ετσι τα πραγματα. κι αφου το τοπικ εχει αυτον κι οχι τους Slipknot ή τους Led Zeppelin που γραψες, λογικο ειναι να κουβεντιαζουμε μονο γι’αυτον. φτιαξτε νεο poll σοβαροτερο αν θελετε σοβαροτερη συζητηση!

Ωστε υπάρχει χειρότερη μπάντα απ’ τους HIM :stuck_out_tongue:

ρε οι immortal και οι emperor εχουν λιγοτερους ψηφους απο cradle of filth και manson 8O 8O

και απο που κι ως που ειναι black αυτοι??

Για να είμαι ειλικρινής, διασκέδασα απίστευτα.Περίμενα κάτι πιο γραφικό.:stuck_out_tongue:

Χωρίς να είμαι φανατικός στο black πάντα γούσταρα τα φωνητικά του Attila Csihar
είτε στους Mayhem είτε σε Tormentor ktl άσε που δίνει και φοβερό show με 150χιλιάδες αμφιέσεις