Καλύτερος Black Metal τραγουδιστής

στο βλακ μεταλ

ολο ομως το βλακ και αλλο το black…

Venom… 20\7 :metal: :metal:

καλα μιλαμε για γαμω τα δημοψηφίσματα!πολυ γελιο νασαι καλα!:lol: (Emperor-Manson):lol:

ψηφιζω Burzum-Mayhem και καλυτερο μπλακμεταλ τραγουδιαρη αυτον που ελεγε το τσικιτσικι στην γιουροβιζιον

p.s.:μην απελπίζεσαι, καποια μερα θα μαθεις να τα ξεχωρίζεις…!

εεεμ,σορρυ κιολας,αλλα ο Varg δεν αναφερει τιποτα το ναζιστικο μεσα στους στιχους του…γι’αυτο αλλωστε δεν μπορεις να χαρακτηρισεις την μουσικη του NSBM…τωρα,το αν επιρρεασε ενα μεγαλο μερος της black metal σκηνης με την ιδεολογια του και τις πραξεις του,αυτο ειναι αλλο θεμα…

Οι Emperor black metal δε παίζουν?:-k

ετσι λενε,αλλα δεν τους πιστευω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ε ναι, αλμπουμ οπως τα In the Nightside Eclipse και Anthems to the Welkin at Dusk ειναι nu metal :expressionless:

μην σου πω οτι ειναι και κακεκτυπο των χιππιδων…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γι αυτό ρώτησα.

bathory ρεεεεε:x

Για συναισθηματικούς λόγους θα πω τον Quorthon αλλά εξίσου μου αρέσει και ο Aldrahn ειδικά για τη δουλειά του στο Thorns.

αχ πολυ γελιο.το διαβασα ολο.τι εννοουμε καλυτερος η καλυτεροι?στιχουργικα?παιχτικα?ποιοτικα?
ασε που το μπλακ εχει πολυ ψωμι underground.εκτος απο τα κλασσικα υπαρχει πολυ πραγμα.και καποιος να ορισει τη ειναι μπλακ μεταλ γιατι απο οτι φενεται και εκει υπαρχει προβλημα.τεσπα αν και δεν ειναι το ειδος μου πιο τρου θεωρω burzum,shining,necromantia,dhg,darkthrone,zemial,πρωιμους bathory and mayhem,και αλλα πολλα.

Από όλους αυτούς οι Emperor. Αλλά υπάρχουν τρομαχτικές ελλείψεις παίδες.

χεχε με καλυψες απόλυτα!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Cradle Of FUCKING Filth 1994!

Καποια στιγμη πρεπει να γινει και ενα σωστο πολλ οσον αφορα το ΒΜ.

Δηλαδη,να βαλουμε και τον Vile Vallo στις επιλογες??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατί δεν υπάρχουν τουλάχιστον Mayhem και Thorns στις επιλογές;:-k
[SIZE=“4”]
Και γιατί υπάρχει ο Manson???[/SIZE] 8O #-o

Σαν καλύτερο τραγουδιστή εγω ψηφίζω, με μεγάλη διαφορά, Attila Csihar.- :bow2:

εαν υποθεσουμε οτι Black Metal = Σατανισμος και Manson = Σατανιστης, τοτε καταλαβαινουμε γιατι προστεθηκε στο poll, εν αντιθεση με τον Vile Vallo. :slight_smile: :lol: