Black Sabbath 2012 World Tour

αλλη μια αυναυλια αυτον τον καταραμενο μηνα.φακ:(

και τον ιούνιο παντρεύω ένα κολλητό μου. οικονομική καταστροφή 8)

Προτού αρχίσετε τα (πραγματικά ή χαβαλετζίδικα) μοιρολόγια, μήπως να περιμένατε να ανακοινωθεί πρώτα;

Εμένα δεν μου αρέσει γιατί είναι Τρίτη. Αν τελικά έχω φύγει δεν θα μπορέσω να κατέβω καθημερινή. Καθένας με τον καημό του!!!

Μετα απο πανελλήνιες και πολυ αγχος, συναυλια Sabbath στην Αθηνα! Ειμαι ηδη εκει (αν ανακοινωθει βεβαια)! Εχω κατεβει ηδη απο Θεσσαλονίκη! Ετοιμαζω απο τωρα σημαίες και λάβαρα! :stuck_out_tongue:

Κάνε να είναι μετά απο πανελλήνιες :papas: :papas: … ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 26/6 ΜΑΚΑΡΙ !!

Πιο πριν δεν υπαρχουν κενες ημερομηνιες αρα ειναι σχεδον σιγουρα μετα τις 26 Ιουνιου! Οι πανελλήνιες θα εχουν τελειωσει σιγουρα, οι ενδοσχολικες λογικα θα ειναι στο τέλος, πιστευω οτι μας βολευει εμας!

μακάρι να μην έχουμε τίποτα ενδοσχολικά τότε!!!:!:

Ποιες ενδοσχολικες ρε, ποιος τις γαμαει αυτες :stuck_out_tongue:

'Νταξει ρε! Αγαπαμε Sabbath, τρελενομαστε για συναυλίες αλλα οι Πανελλήνιες πάνω απ’ολα! Ενδοχολικες, γαματες ρε! :stuck_out_tongue:

όπως ειπε και ο σοφός νωρίτερα, περιμένετε πρώτα καμιά ανακοίνωση…μην μας πέσουν τίποτα μούτρα στο πάτωμα…
και το μεθεπόμενο καλοκαίρι με τον νεο δίσκο καλά είναι…:stuck_out_tongue:

Ποιος τις γ*μάει τις ενδοσχολικές; Πραγματικά τώρα!!

Παιδιά πάντως γενικά παίζει πάρα πολύ το 26/6 για Ελλάδα.
Τώρα το κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω,αλλά έχει βάση

οκ, ας περιμενουμε ανακοινωσεις κ βλεπουμε… παντως καλη είδηση, καθως δεν φαινόταν κάτι μεγάλο κ δυνατο για το καλοκαιρι του 2012…

το 2005 ηταν 25-6 το live…δεν γινεται και φετος να το κανουν ιδια ημερομηνια;;; θα ναι σα να μην περασε μια μερα…:smiley:

φινγκερς κροσντ και αναμένουμε με τεράστια λαχτάρα για μία ανακοίνωση!!!

έχει να χυθεί δάκρυ στο άκουσμα των ύμνων!!! :roll:

Πιστεύω θα φτύσουμε πολύ αίμα μέχρι να το ανακοινώσουν!!

συμφωνω απολυτα,κανα ιανουαριο,φεβρουαριο

Ποιος ψηνει download? :smiley:

θα υπεργαμούσε αν μπορούσα…αφραγκίες!..κλαψ! :cry: