? Black Sabbath?

Πραγματι ετσι ειναι. Και η περιοδεια του πηγε για το 23 αλλα δεν νομιζω να γινουν αυτα τα live με τα τωρινα δεδομενα

So i got a call from Tony Iommi’s manager … it seems there is now a record deal for my era of Sabbath albums !!!.. so It looks like a re-issue is actually going to happen!!! :slight_smile: There could be a LOT of “Tony Martin” around this year! … Sorry about that!

Από το Facebook του Tony Martin. Επιτέλους!!!

4 Likes

η περιοδος του Μαρτιν μου αρεσει πολυ πολυ περισσοτερο απο του Οζζυ…

2 Likes

επιτελους!!!

1 Like

Quoted for truth.

1 Like

Εξαιρετικά νέα, κυρίως για να πιστωθεί στην περίοδο του Tony η αναγνώριση που της πρέπει.

Τα είπαμε, άλλωστε… Εμπειρία #3.

4 Likes

ΝΑΙΙΙΙΙ!!! Καλή και χρυσή η περίοδος του Οζζυ και του Ντιο αλλά, κάπου ψιλοχοντρομπουχτίσαμε με τις συνεχείς επανακυκλοφορίες/remasters αυτών των δίσκων μόνο, ευκαιρία να βγούν και οι δίσκοι με τον Martin σε ένα ευρύτερο κοινό καθώς, μπορεί εμπορικά εκείνη η φάση να μην ήταν η καλύτερη της μπάντας, είχε κυκλοφορήσει όμως πάρα πολύ αξιόλογο υλικό τότε, το οποίο δυστυχώς πέρασε στα ψιλά, επειδή είχε προσθέσει και αρκετά μελωδικά στοιχεία στις συνθέσεις, χωρίς αυτό να είναι κάτι κακό, προσωπικά, αυτή η φάση των Sabbath είναι πιο κοντά στα γούστα μου, αυτήν προτιμώ και πραγματικά με χαροποιει το γεγονός ότι θα δοθεί μια δεύτερη ευκαιρία σε αυτό το υλικό, πραγματικά αξίζει την προσοχή των Sabbath fans.

At the HEEEAAAAADLEEEEEEEES CROOOOOOOOOSS

2 Likes


52 Χρόνια HEAVY METAL :metal::metal::metal:

16 Likes

Μεγάλη επέτειος η σημερινή! Δεν έχω να προσθέσω/αλλάξω τίποτε σε αυτά που έλεγα προ διετίας, εκτός από τον… αριθμό των ετών που συμπληρώνονται!

6 Likes

Χρόνια μας πολλά!!!

3 Likes

Ένας μοναδικός σε ατμόσφαιρα και έμπνευση δίσκος, ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο τα 70s και ακούγεται ακόμα και σήμερα εντυπωσιακά “φρέσκος” σαν να μην έχουν περάσει τόσα πολλά χρόνια. Προσωπικά είναι και μάλλον πάντα θα είναι το αγαπημένο μου Σάμπαθ.

5 Likes


Χρόνια Πολλά στον Τεράστιο Tony Iommi :metal::heart:

18 Likes

ο μπαμπάς μας

6 Likes

Eternal Champion ο Μουστάκιας!!!1000 χρονια να ζήσει!!!

3 Likes

Πόσο επίκαιρο γαμώτο…

11 Likes


The world is full of kings and queens
Who blind your eyes and steal your dreams
It’s Heaven and Hell…
42 χρόνια :metal::heart:

14 Likes

Στο έχω σε καλύτερο!

13 Likes

Πολυαγαπημένη δισκαρα

3 Likes

220px-Black_Sabbath_(1970)_(cropped)
Χρόνια Πολλά στον Bill Ward :metal::heart:

10 Likes


51 χρόνια :metal::metal::metal:

47 Χρόνια :metal::metal::metal:

13 Likes