Είναι(ήταν) οι Black Sabbath σατανιστές?

οι μάσκες τους δεν με χαλάνε καθόλου…και οι Slipknot δεν είναι σατανιστές,ούτε οι Sabbath… 8)

Αφήστε τα σάπια ρε! Οι Sabbath είναι τρελοί σατανάδες-εγώ κάθε φορά που ακούω Sabbath τα κάνω πάνω μου. Σπάνε καθρέφτες σπίτι, κουκουβάγιες εμφανίζονται και σκούζουν πάνω στην καμινάδα που δεν έχω και συνήθως βγαίνω και τρέχω σαν δαιμονισμένος στον δρόμο με αίματα στα χέρια. Νομίζω ότι οι παπάδες έχουν τελικά δίκιο.
Κι αυτός ο Ozzy ρε παιδί μου πολύ κακός φαίνεται.

εγώ όμως όλα αυτά δεν τα κάνω 8) …ίσως εσύ είσαι ειδική περίπτωση… :wink: και ο ozzy κάθε άλλο παρά τρομακτικός είναι,ε,λίγο μαύρο μολυβάκι της γυναίκας του βάζει στις συναυλίες για να καλύψει στα μάτια του τα δέκα κιλά κοκαίνης που πήρε…

υποστηρίζω οτί δεν είναι σατανιστές… 8)

Σατανιστές μπορεί να μην είναι,πάντως το σίγουρο είναι ότι κουβαλάνε πολλά κιλά τρέλα και γι’αυτό τους πάω!Βέβαια η αλήθεια είναι πως η υπερβολή βλάπτει!Εγώ πιστεύω πως όλα γίνονται για τη διαφήμιση και για να προκαλέσουν.Άλλωστε μην ξεχνάμε υπάρχουν και χειρότερα :arrow: Marylin Manson :twisted:

Να τανε το 21
χρονια δοξασμενα …

:roll: :roll: :roll: :roll:

Πω πω Marylin Manson άλλος σατανικός τύπος. Δεν μπορώ, φοβάμαι

Καλά αυτός ο άνθρωπος δεν υπάρχει στον χάρτη!Το άτομο είναι ψυχανώμαλο!Απορώ πώς άντεξαν μερικοί και πήγαν στη συναυλία του (Εκτός αν είχαν πάρει τις προφυλάξεις τους όπως πχ σκόρδα,σταυρούς,μία εικονίτσα της μεγαλόχαρης κλπ!!)

άντε από δω ρε φοβιτσιάρη!!!μας τη λες για τους Sabbath μας τη λες και για τον Manson!!!πως την είδες δηλαδή??? 8O

[size=1]πλάκα σου κάνω έτσι?για να περάσει η ώρα,μην το πάρεις και κατάκαρδα και αρχίζεις και φοβάσαι μετά κι εμένα…
:-)[/size]

Καλά αυτά που γράφετε είναι αστεία. Άμα αρχίσουμε να χαρακτηριζουμε άτομα σαν τον Manson και τους slipknot σατανιστές… από πότε η βλακεία ονομάστηκε σατανισμός? Τύφλα να χουν κάποιοι νορβηγοί-σουηδοί συνάδελφοι… Α! Έχω υπόψιν μου και κάποια ονόματα απ τον καναδά, αλλά ούτε που θα τους ξέρετε.

Και γω κανα δυο απο ελλαδα … δεν κανω πλακα σοβαρα μιλαω .

Έχω μια υποψία για ποιους μιλάς. Αν θες να το συζητήσουμε περαιτέρω στείλε κανα pm. :wink:

Ολο το μεταλ είναι σατανάδες =;

Αυτό είναι υπερβολή!Δεν είναι έτσι.Οι περισσότεροι μπορεί να βγάζουν μία τέτοια εικόνα όμως δεν σημαίνει ότι είναι και σατανιστές!Όπως είπα και πριν ο κύριος λόγος που το κάνουν αυτό είναι η διαφήμιση και η πρόκληση

τι σου είπα εσένα πριν???σταμάτα επιτέλους!!!όπως λέει και ο NegativeCreep όλα είναι για την διαφήμιση…δεν χρειάζεται να φοβάσαι χρυσό μου… 8)

Ε, δεν μπορώ με πιάνει ένα σύγκρυο όταν τους βλέπω να γκαρίζουν με αυτές τις αγριοφωνάρες τους και να κάνουν σαν παλαβοί. Και να λένε και κακά πράγματα συνεχώς

αχ κακόμοιρο μου…σε τσάκισε ο σκοτεινός κόσμος του metal… :frowning:

Όντως! :lol:

Αυτές οι αγριοφωνάρες όμως και το γεγονός ότι οι περισσότεροι τύποι που παίζουν metal είναι πολύ καλοί κιθαρίστες τους κάνει αγαπητούς σε μεγάλο κοινό!Και όντως πέρα από ότι φαίνονται τρομακτικοί οι άνθρωποι είναι τοπ!(όχι όλοι!)Επίσης υπάρχουν τόσα άλλα ωραία και ήπια συγκροτήματα να ακούσεις ώστε δεν χρειάζεται ν’ανησυχείς!Απλά άκου αυτό που εσύ γουστάρεις! :lol: :wink:

θα ήταν καλύτερα όμως να μην επηρεάζεσαι γιατί έχει και τα καλά του… 8)

έτσι μπράβο!!!πες τα!!! :smiley: