Black Swan

παιζεις βρώμικα kiddo

as you wish. ειναι σαν να πινεις το ακριβοτερο ουίσκι, με coca cola. και απο ένα aficionado του καλου σινεμα, σαν εσένα, περίμενα κάτι παραπάνω…

πφφφφφ υπομονη να δουμε τι λεει και αυτη .

(spam lupin ποτε κατεβαινεις ηρακλειο?)

ειμαι Ηρακλειο ηδη, για κανα μηνα ακομα/σπαμ σπαμ σπαμ

Ο αποαποπανως καταλαβαινει αλλα απλα δεν μπορει να το παραδεχθει:p

στην Γαλλία που θα πας παλιομπομπο, να πάρεις το ακριβοτερο κρασι κ να το πιεις με sprite, στην υγεία μου…

επιτέλους αποφάσισαν πότε θα μας έρθει…

Η εμπειρία της θέασης της ταινίας αυτής στο cinema δεν θα έχει καμία σχέση με το dvd, πόσω μάλλον με το pc. Μη σου πω ότι θα της αφαιρέσει κιόλας από την ένταση.

νταξ ρε μλκες, εχουμε δει Tenant, P, Vertigo στην tv, του πουστη, ποσο πια να χασουμε απο ενταση εμεις οι μαλλον μη capable να το δουμε σινεμα:roll:

Στηριζουμε προφανως σινεμα κτλ, δεν το συζηταω, αλλα οταν πιθανοτατα δεν θα το δω εκει ή θα το δω με τη ψυχη στο στομα+βγαινει παλι 1 μηνα μετα την πρεμιερα εξω, ε να πα να γαμηθουνε, κλαιν μαιν…ναταν και κανα Inception ή Τρον που θα ειχε και τα εφε κτλ να πω νταξ, ψυχολογικο θριλερ τωρα, νομιζω πως θα το αντεξω…ουφ, σχεδον θα εχω και τυψεις στο τελος:p

Μην έχεις τύψεις ρε!! λευτεριά στους τσαμπατζήδες βιαστικούς!!! :smiley: [SPOILER]εμένα πάντως το τορρεντάκι κατέβηκε8)[/SPOILER]

λουπιν να έχεις τυψεις. καλά να πάθεις, σου αξιζει

εγω καιγομαι να το δω (μετά απο μια παρα παρα πολυ μετρια φετινη χρονια), αλλα θα κρατηθω

ελα καλα ειναι, στο παρισι βγαινει στις 9 φεβρουαριου

(ημουν σιγουρη οτι εκει 8α ειχε βγει νωριτερα και ετοιμαζομουν να στειλω κανενα λινκ απο σινεμα που παιζουν ΜΟΝΟ οριτζιναλ βερσιον για lupin, αλλα τελικα βγαινει αργοτερα απο εδω #-o)

Γιούχα όλοι στον Lupin που δεν θα το δει στο σιμεμα… Ουυουιουουυουουουου

(Είχα την εντύπωση ότι ερχόταν μεσα στον Δεκέμβρη γαμώτο… :frowning: )

θενκς for the thought space queen:)…

θα κρατηθω ρε πουστηδες, θα κρατηθω, με κανατε να εχω και τυψεις, σκατιαδες:razz::razz:

αλλα αμα η απαλεψια συνεχισει, δεν θα διστασω να το γραψω σε ενα dvd και να το δω στην 30φευγα επιπεδη οθοναρα του σαλονιου μου και αντε γεια…

απλα αμα κρατηθω και το δω τοτε, αλοιμονο σε αυτον που θα μου πει ‘ελα να παμε μαζι, θα σε περιμενω 2-3 μερες να γυρισεις απο εξωτερικο’ και με κλασει, ΑΛΟΙΜΟΝΟ-ναι, νυξη για τον λαδοποντικα και τον κυκλο του ηταν το παραπανω-…oπως και τα ιδια ισχυουν για καθε ρεμαλι φιλο μου που 0,001% μπορει να διαβαζει εδω τωρα, θα σας γαμησω απο το αυτι τσογλανια…

ουφ…

τώρα τί θεωρείται, ταινία του 2010 ή του 2011?

2010, παιζεται σε φεστιβαλ απο την 1 σεπτεβρη και την πρεμιερα της σε Βενετια, απλα σχεδον σε ολες τις αιθουσες του κοσμου απ’οτι βλεπω ντεμπουταρει αρχες 2011…αλλα θεωρειτε ταινια του 2010, κανονικοτατα…

εγώ θα σε περιμένω… :stuck_out_tongue:

χμμ… ποιος περιμενει τωρα ενα μηνα…
Θα μπορουσα βεβαια να το δω στο pc και μετα να παω να το δω και στον κινηματογραφο να αφομιωσω την ταινιαρα και να την εκτιμησω με την ησυχια μου… ουτως η αλλως μια προβολη δε θα φτασει.
Θα θελα βεβαια το πρωτο μπαμ να το νιωσω στο cinema, αλλα το θεμα ειναι αν θα κρατηθω, την περιμενω πως και πως αυτην την ταινια.

:’)

παντως πολυς ντορος αδικαιολογητος για το pc ή σινεμα για την συγκεκριμενη ταινια(που δεν αντιλεγω οτι πιθανοτατα θα γαμαει οπως φαινεται και στο σινεμα ακομα περισσοτερο):roll:

εχει καλο λεσβιακο

Εγω παντως κανω κωλοτουμπα και επειδη μόλις κατέβηκε θα το δω το βράδυ… :stuck_out_tongue:

αυτοι ειστε λοιπον κυριοι…[-X[-X