Black Swan

εγώ που είμαι φαντάρος νομιμοποιούμε να το δω τώρα, γιατί 30 τελειώνει η άδεια??

αντε μωρε δειτε το σε σκρινερ και μην τρελαινεστε

θα το κατεβασω, αν δω πως δεν την παλευω με την πχιο-τη-τα της εικονας, μιας και ειμαι highdefiniti-ακιας, το βλεπω οταν ερθει

χαλατε ολη τη μαγεια της ταινιαρας

ευχομαι ετσι να ειδατε κ το inception

απο blurayrip το inception, καμποσους μηνες μετα,
το κατευχαριστηθηκα παντως :har:

παράλληλα με chat στο msn ελπίζω… αν ειναι να κανεις κατι, καντο καλα

εχω tv media player και το ειδα σε 32 αρα οθονη :stuck_out_tongue:

[SPOILER][/SPOILER]

σοβαρα τωρα, εχεις δικιο, αλλη αισθηση στην αιθουσα, αλλα αν ειναι να γινει εμμονη ιδεα καποιου…

(οσο για το Inception, απλα δεν με ηθελε ο θεος να το δω στο σινεμα ε, το τι συνεβαινε καθε φορα που κανονιζα να παω, δε λεγεται…αφου το ειχα κατεβασμενο ποσες μερες και δεν το βλεπα για να μη χαλασω αυτη τη γλυκια αισθηση της προσμονης :lol:)

ρε ,να μιληθουμε να το δουμε ολοι ταυτοχρονα και να σπαμε @@ μετα…

:-#:-#βγηκαν greek subs

εγω παντως κανω μια ωραια κωλοτουμπα γιατι δεν αντεχω :roll:

το κατεβασα χ8ες
λεω να συνδεσω το καλωδιο hdmι με την 37’’
(αποκλειεται να κρατη8ω μεχρι ιανουαριο:!:slight_smile:

Το είδα. Νταξ καλό ήταν.

μόνο αυτό…??? δεν αξίζει δηλαδή???

μεγαλες κουβεντες απο nihilist:p, εγω παντως elfin ψηθηκα ηδη:D

και εγώ έχω ψηθεί…για αυτό αναρωτιέμαι… :-k:-k:-k:-k τόσος ντόρος έχει γίνει, ελπίζω μόνο να μην απογοητευτούμε…αν και δεν το πιστεύω:p:p:p έχει τις προδιαγραφές για να είναι φοβερή ταινία…

Κοίτα φυσικά και αξίζει να την δεις τι να λέμε τώρα. Απλά το περίμενα πιο δυνατό, ίσως λόγο του ντόρου. Και το τέλος είναι ψιλοπροβλέψιμο ε.
Τώρα περιμένουμε να την δούμε σωστά στο σινεμά.

Όταν ο Nihilist λέει “νταξ, καλό ήταν”, σημαίνει ότι είναι, το λιγότερο, αριστούργημα. Κι εγώ ψήθηκα…

καλά έχει γίνει πολύς λόγος…και συνήθως έτσι γίνεται, περιμένεις πάρα πολλά και τελικά η ταινία είναι για λιγότερα… ίσως θα ήταν καλύτερο να ηρεμήσουν λίγο…

Τι να ηρεμήσουν. Εδώ βγάλαν την μούφα το Inception αριστούργημα. :stuck_out_tongue:

ωραια, αρχισαμε…:stuck_out_tongue:

προβλέπεται μεγάλη συζήτηση εδώ…

Δεν καταλαβα? :stuck_out_tongue: