Blackmore's Night

Σύμφωνα με το επίσημο site των Blackmore’s Night αναμένεται συναυλία το καλοκαίρι (μάλλον Αύγουστο) στην Ελλάδα. Χαρακτηριστικά αναφέρεται:

“More to come: Summer (July / August) German castle tour,
[u]Greece Under a Full Grecian Moon /u tour in Sept ending in Paris, and more USA dates coming throughout 2006.”

Αυτά είναι…Παώ να ράψω στολή…

[/b]

Όντως ισχύει αυτό, η φήμη έχει κυκλοφορήσει εδώ και 4 μήνες περίπου, αλλά για Σεπτέμβριο (άλλωστε και το κειμενάκι που παρέθεσες για Σεπτέμβριο λέει!).
Έλα ρε Ritchieee!! :smiley:

ελα richie να μαθεις στους αταλαντους να παιζουν!
Ετσι ετσι να γουσταρουμε!!!

popopopopopo ti nea ine afta??? tetoia na akoume na kavlonoume…

pame ki alla leftaaaa … gia des ti orea pou fevgoun ta lefta(den leo aksizei)

bluezlick tha pas stones???

οχι πηγα το 98 δεν τρελενομε κιολασ για stones…

file tha trelathoume Blackmore…afta einai…

Cora emeis tha pame stones etsi…?
malakia mas pou xasame to 98… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Μεγάλη… :?

Θα είμαι εκεί σίγουρα! Αφού δεν μπορούμε να τον δούμε με τον Dio, ας τον δούμε με την Candice… :stuck_out_tongue: Τι να κάνουμε… 8)

A,bravo! ti Dio,ti Candice… 8O 8O 8O :lol:

έχετε ακούσει πότε θα είναι τελικά η συναυλία?

είχα δει πριν από μερικές μέρες ένα διαφημιστικό στο cine κεραμεικός που έγραφε “live που δεν πρέπει να χάσετε” και είχε μεταξύ άλλων και blackmore’s night 8 Σεπτεμβρίου.

το official site δεν γράφει τίποτα πάντως και ένα άλλο site λέει κάτι αρκετά γενικό. { (various dates in greece) http://www.myspace.com/blackmoresnight1 }

mono folk kai kati tetoia mesaiwnika tha paizei e?

κ οχι μονο…
ενα φιλαρακι πηρε το DVD κ εχουμε μεινει μαλακες… παιζει ακομα κ child in time…

κ οχι μονο…
ενα φιλαρακι πηρε το DVD κ εχουμε μεινει μαλακες… παιζει ακομα κ child in time…[/quote]

e tote borei na paw kai gw

ξερει μηπως κανεις αν παιζει τιποτα για blackmore’s night???:-k

17-20-22 απριλιου παιζουν βουλγαρια,σερβια,σλοβενια αντιστοιχα…εχει ακουσει κανεις τιποτα για καμμια θεσσαλονικη π.χ.???:anyone:

Μακάρι φίλε μου αλλά δεν το βλέπω.

δεν νομιζω!

αλλα μακαρι!

καλή φάση και καλοκαίρι θα κανει πολύ ατμόσφαιρα. Πάντως όταν είχε έρθει στη Θεσσαλονίκη, παρά τον χώρο που ήταν άθλιος, γενικά το άτομο ήταν απίστευτο. Εμένα μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις ίσως επειδή ήταν και η πρώτη "κανονική"συναυλία που είχα πάει

Το ιδιο ισχυει και για μενα eoea!Η πρωτη μου κανονικη συναυλια…Πως περασαν 9 χρονια απο τοτε???:frowning:
Παντως θα μου μεινει αξεχαστο,ο χςρος στη Θεσνικη ηταν οντως αθλιος!Αλλα η μαγεια του ritchie μας μεθυσε τοτε…ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ αντε ελα παλι μωρεεεεεεεεε

αστα να πανε laski… αυτο το live εχει μηνη χαραγμενο μεσα μου… ηδικα το σολοδι στο black night στο τελος…

θυμάστε που έκανε και χιούμορ, ότι και καλά περίμενε κάτι ισπανούς κιθαρίστες που τον έστησαν και θα αναγκαζόταν να παίξει αυτός το κομμάτι τους??