BLIND GUARDIAN @ Αθήνα 07/10/2023

Ωραίο το σετλιστ, το Σάββατο θα είμαι στο γεωπονικό για Αντί… και Stress οπότε αν πάω την Παρασκευή θα πρεπει να πουλήσω τον 6στερο.
60-40 υπέρ Blind guardian, θα δειξει

Και εγώ δυστυχώς πούλησα εξαστερο αλλά διήμερο blind guardian είναι αχαστο. Νομίζω έχω δει 3 διήμερα με αυτούς τα τελευταία χρόνια με φάση μόνο 3-4 κοινά κομμάτια στα λάιβ (Valhalla, mirror mirror & κάτι ακόμα) και όλα τα άλλα διαφορετικά. Μακάρι να ισχύσει και φέτος.

Ενημερωτικά και η Παρασκευή είναι κοντά σε sold out.
Επίσης και για Epica είναι πιθανό.

Και Σαλονικα sold out ειμαστε

1 Like

Υπάρχει έμπιστη πηγη για αυτο; Ρωτάω γιατι δύσκολο να βγαλω πριν 29 που πληρώνομαι

Ναι φίλε,γι αυτό το έγραψα…Τωρα τι θα γίνει δεν ξέρω,αλλά δεν έχουν μείνει πολλά.

Βροχή τα 45ρια δλδ

Του χρόνου 50 τα early

4 Likes

Ενδιαφέρομαι για αγορά 2 εισιτηρίων για το Σάββατο. Αν πουλάει κανείς ας μου στείλει

Τώρα βλέπω στο Viva/More ότι για Σάββατο έχει εισιτήρια :man_shrugging:
https://www.more.com/music/blind-guardian/

Φαντάζομαι ότι είναι κάποιο λάθος; Τους έστειλα στο Facebook αλλά δεν το κόβω να απαντάνε

Δεν περίμενα με τίποτα να γίνει τέτοιος χαμός με διπλό sold out.
Φαν δεν είμαι αλλά την Παρασκευή θα είμαι εκεί. :love_you_gesture:

Ετοιμάσου να γίνεις φαν :wink: αυτό που γίνεται στα λάιβ δεν υπάρχει. Τους βλέπω διήμερα από το 2011 και κάθε φορά είχα σχεδόν εξολοκλήρου διαφορετικά σετλιστς. Μακάρι να ισχύσει και τώρα. Είναι πραγματικά ιδιαίτερη που έχουν με το κοινό μας. Και δεν είναι παπάτζα.

2 Likes

Να υποθέσω οτι απο ωρες εμφάνισης ακομα δεν έχουμε ιδεα , σωστά;

Μόλις ξύπνησα και έψαξα ακριβώς αυτο…και δε βρίσκω τίποτα.Ότι να ναι…

Sold out και επισημα για σήμερα.
Πόρτες: 20:00
Blind Guardian: 22:00

Βάλτε ένα σαπορτ ρε μαλακες, έλεος. Τόσες ελληνικές μπάντες.

5 Likes

Όσοι πάτε καλό θα ήταν να ενημερώσετε και εμάς τι συνθήκες εννοούνται ως sold out στο Floyd. Γιατί στο Academy το σολντ άουτ ήταν λίγο απάνθρωπη εμπειρία

2 Likes

Έχει αλλάξει ο ιδιοκτήτης/διαχειριστής/διοργανωτής. Εννοείται θα ενημερώσουμε.

2 Likes

Ανταλλάσεται εισιτήριο Γκάρντιαν Σαββάτου για σημερινό Παρασκευής για να καταφέρει να έρθει ένα φιλαράκι. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει μου στέλνει μήνυμα.

Έχω να πάω σε κλειστό live που ο ένας είναι πάνω στον άλλο από πριν την πανδημία, οπότε παίζει να ζοριστουμε σήμερα…

1 Like

Και merch από περιέργεια πλιζ

1 Like