Blind Guardian [6-7/5/2011] @Fuzz Club, Αθήνα - [8/5/2011] @Principal, Θεσσαλονίκη

Από την κεντρική σελίδα…
http://www.rocking.gr/article7908.php

:bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:

ναι ρε!!!αυτα ειναι!!!

Ακούω το Tanelorn τώρα, μάλλον θα τους ξαναδώ μετά από 8 χρόνια!

Ααχνδοεηφεηςηδφεθςφεης

ΝΑΙ ΡΕ! ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ?

Γουσταρω οσο δεν παει! :smiley:

:vibrate::vibrate::vibrate: 2 μέρες στην Αθήνα και 1 Θεσσαλονίκη :vibrate::vibrate:

Ειναι καρμπον με το 07’ η φαση!!!

come follow me to wonderland
and see the tale that never ends
don’t fear the lion nor the witch
I can’t come back
I’m lost but still I know
there is another world

Η αιωνια αγαπη…

Θυμιζω οτι τοτε ηρθαν με το χειροτερο αλμπουμ της καριερας τους κι ομως τις αναμνησεις(της Κυριακης τουλαχιστον που πηγα εγω)δε μπορω να τις περιγραψω…Μεγαλειωδης εμφανιση.

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ!!!:yahoo::yahoo:

Να δούμε τι θα λέει και το νέο άλμπουμ. Το A Voice In The Dark ήταν γαμάτο πάντως:D

Φήμες που θέλουν ορδές μακρυμάλληδων νεαρών ατόμων να διαπραγματεύονται τη τιμή πώλησης ζωτικού μέρους του σώματος τους ελέγχονται ως ανακριβείς

Θα μαι εκεί αυτή την φορά.

αυτα ειναι:D:yahoo:

Θα γινει χαμος! :smiley:

Και το 07 τους ειδα στο fuzz καιρος να τους ξαναδουμε ενοειται και τις 2 μερες και αυτην την φορα:D:D:D

Υ.Γ Ουτε διαρκειας να ειχα:p8)

Χαλαρά και τις 3 μέρες!!!

ημαστε ηδη εκει:D:D:D:D

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΚΛΑΙΙΙΙΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΥΡΛΙΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! ΘΕΕΕΕΕΕ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΓΑΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥ!!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!
ΤΡΕΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ!!!

ΘΑ ΜΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΛΑΙΒ!!!

Η ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΝΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΛΑΙΒ!!!
ΨΑΡΟΥΚΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!

ΑΠΟΨΕ ΚΕΡΝΑΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!!!

:yahoo::yahoo::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::cry::cry::cry::

Ε ρε βρισίδι που έχει να πέσει απο γονείς που θα τρέχω Γερμανία τον Οκτώβριο για να τους δω!!!

Αγάπες μου σας αγαπώ το είπα??? Είμαι τρισευτυχισμένη!!!

Merefin που θα βγεις σήμερα;;;; :slight_smile: :slight_smile:

Δυστυχώς είμαι εγκλωβισμένη στο νησί μου (βλέπε Λήμνος) αλλιώς θα είχα βγει από την Τούμπα μέχρι το κέντρο με μια σημαία Guardian και θα ούρλιαζα σαν παλαβή!!!

Από την πρώτη μέρα στην Αθήνα θα με βγάλετε σε αναπηρικό καροτσάκι!!! Πως θα αντέξω 3ημερο? Από το ξελαρίγκιασμα θα φτύνω αίμα!
Όσοι απεχθάνεστε τις υστερίες μην ρθείτε κάγκελο γιατί έιμαι η πιο ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΓΚΑΡΝΤΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

Χαχαχα εεεετσι!!! Μιλάμε για pure epic 3ήμερο. Το 2007 λόγω υποχρεώσεων δεν τα κατάφερα αλλά τωωωωρα χαλαρά!!!

:):):slight_smile: +++

Η Merefin στις συναυλίες των Guardian