Blind Guardian [6-7/5/2011] @Fuzz Club, Αθήνα - [8/5/2011] @Principal, Θεσσαλονίκη

Κλασικοί αγαπημένοι-λατρεμένοι, επισκέπτες…θά’μαστε εκει:):!:

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Κανόνισε κακομοίρα μου μην πιάσει το γκαντεμοδίδυμο dead memories-thorgal (βλέπε primordial) όπως σας κατηγορούν όλοι γιατί τότε θα σας κλωτσάω και τους 2 μέχρι τη Θεσσαλονίκη!!!

Περιεργο,πως κι ετσι…κι ειχα αρχισει να ανησυχω :stuck_out_tongue:

:lol::lol: δεν μιλάω άλλη φορά. Ρε γαμώτο αν σου βγει το όνομα την έχεις πατήσει τρελά. Ευτυχώς που έχει δυο συναυλίες στην Αθήνα και μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε σε διαφορετικές μέρες :stuck_out_tongue:

Ω ΝΑΙ! Αυτη τη φορα και στις 2 συναυλιες Αθηνα. Για να μην πω και Θεσσαλονικη…

ENNOEITAI ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!

[SIZE=“6”]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑ[/SIZE]

εε ναι δεν έχω τι να πω απλά είμαι ένα χαρούμενο κορίτσι! Το τι θα γίνει το διήμερο στο φαζ δεν περιγράφεται! Μαζί με μερερφιν στο καγκελο να ξελαρυγγιαζόμαστε!
:D:D:D:D:D

[SIZE=“5”]ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ…[/SIZE] Πολυ ωραιο νεο, αν και αναμενομενο, αλλα και 2 μερες Αθηνα? Γουσταρω τρελα… :yahoo::vibrate::bounce::vibrate: Εννοειται οτι ειμαι ηδη εκει και λογικα και τις 2 μερες… Αυτα ειναι…:vibrate::metal:

ωραιο και αναμενομενο νεο…
τους εχω δει ηδη 3 φορες…
λογικα θα τιμησω την 1 μερα - ισως και τις 2 - αναλογα τα live εκεινη την εποχη…

[SIZE=“5”]ΠΩ ΡΕ!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ GUARDIAN!!! [/SIZE]
2 μερες Αθηνα ελατε και 2 Σαλονικα!!! :):D:D

Δέκα μήνες θέλει περίπου, οπότε ας το βάλουμε στα βάθη της καρδιά μας, και το ξεθάβουμε το Πάσχα:):!:

[SIZE=“5”]ΝΑΙ ΩΡΕ ΦΟΥΣΤΗ[/SIZE]

αυτα ειναι!!! θα ειμαστε εκει και τις 2 μερες…

θα ηθελα επιτελους να τους δω σε εναν μεγαλυτερο χωρο ρε γαμωτο. κλαμπ των 1000 ατομων πια δεν τους ταιριαζουν. ευχομαι η επιτυχια του νεου αλμπουμ τους, που ειναι δισκαρα να ανεβασει την δημοτικοτητα τους και να τους δουμε καπου πιο ωραια. μου λειπουν οι συναυλιαρες της δεκαετιας του 90 στο περιστερι για παραδειγμα.

Οπου και να ειναι η συναυλια , θα γινει λαικο προσκυνημα αυτο ειναι σιγουρο…

Ποια απο τις 2 μερες στην αθηνα λετε να μαζεψει περισσοτερο κοσμο;;

Τη προηγουμενη φορα ειχε γινει sold out και τις 2 απο οσο θυμαμαι οποτε go figure:p

Χαλαρά και οι 2 sold out. Εγγυημένα. Και Σαλονικα πιστεύω.

Εντάξει μερικά συγκροτήματα εδώ στο Ελλάντα…ταγαπάμε:):!:

Αυτό ακριβώς. Άε που δε παίζουν και σε κανένα τεράστιο χώρο, οπότε τρέχουμε από νωρις για εισιτήρια!!!