Blind Guardian - At The Edge Of Time

Άντε επιτέλους μάθαμε και ημερομηνία κυκλοφορίας!!! Ελπίζω να σταμάτησαν να πειραματίζονται με τον ήχο τους και να μας δώσουν αυτό για το οποίο διψάμε… ένα κλασικό γκαρντιανό διαμάντι!!!:papas::papas::papas:

Και φυσικά να ανακοινώσουν τη ρημάδα την ημερομηνία για Ελλάδα:bow2:

Πες τα ρε μεγαλε

Μην τους περιμενεις για Ελλαδα, παντως.

Γιατι το λες αυτο ρε συ Xemnas?Κατουρησαμε στο πηγαδι εμεις?

Μεγάλη παρακαλώ:) Γιατί να μην τους περιμένουμε? Πιστεύω ότι δεν μας έβαλαν μέσα φέτος για να μην έρθουν 2 χρονιές συνεχόμενα. Του χρόνου που θα ανακοινωθεί όλο το tour σίγουρα θα είμαστε!!! Άλλωστε πότε μας άφησαν παραπονεμένους?

Ποτε δεν μας αφησαν και ουτε προκειται.Συγγνωμη για το μεγαλε. Αφου εισαι η τοτε δικο μου λαθος

Συγχωρεμένος:wink:

Τελος παντων. Παντως σίγουρα οχι για φετος. :stuck_out_tongue:

Εντιτ: το καινουριο θα σπερνει σαν τα παλια!! :slight_smile:

Και εγω ευχομαι να ειναι ετσι οπως τα λες

Παιδια, αυτο που πραγματικα θελω απο τους Guardian τωρα, ειναι ενας δισκος σαν τα 3 πρωτα (Battalions Of Fear, Follow The Blind και Tles Fron The Twilight World). Οι γρηγορες ταχητυτες και η δυναμη του τοτε, τα χωρωδιακα μερη και οι μελωδιες του τωρα. Αλλα να ειναι πιο speedato, οπως τα πρωτα!!! Να βαραει αγρια… δυσκολο βεβαια, αλλα ελπιζω τωρα εγω ο τρελος…

Απο κατι demo παντως ακουγεται ωραιο το καινουργιο album. Εγω πολυ θα γουσταρα αλλο ενα Imaginations ή Nightfall… σε τετοιο στυλ. Αν και δε το βλεπω. Νομιζω οτι εχουν ξεφυγει απο εκεινο το σημειο της πορειας τους.
Και το τελευταιο παντως δε με χαλασε πολυ. Δεν ηταν αυτο που περιμενα αλλα ειχε ωραια κομματακια και μου αρεσει που πειραματιστηκαν(-ονται?)

Ιδωμεν… :slight_smile:

Εχω μεγαλη ανυπομονησια για το αλμπουμ και μεγαλες προσδοκιες… Μακαρι να ειναι αυτο που ολοι περιμενουμε…

Απλά να πληροφορήσω πως το νέο τεύχος του ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥ Metal Hammer έχει το δίσκο προακρόαση (1,5 σελίδα). Για όποιον ενδιαφέρεται. Τετάρτη βγήκε Γερμανία το περιοδικό, σήμερα ήρθε Ελλάδα!

Αν καποιος το διαβασει ας ποσταρει…

Επειδη Γερμανικα δεεεν, γραψε με λιγα λογια το νοημα :stuck_out_tongue:

Κατι για σαμπλακια ακουω, ριχτε κανα λινκ ωρε μοναχοφαηδες:D

ευελπιστουμε ολοι σε ενα καλο αλμπουμ πιστευω.
απο οτι εχω καταλαβει αναμενεται καλυτερο του τελευταιου τους.

Καλά,αυτοί έχουν να βγάλουν κάτι καλό πάνω απο 10 χρόνια.Λέτε να αναστηθούν???:papas: μακάρι…

Δεν έχουν περάσει 10 χρόνια από το Opera…

εμενα παντως με ειχε ψιλοκουρασει τοτε το a night at the opera αλλα μπορω να πω οτι ηταν καλος