Blind Guardian- Beyond the Red Mirror 30/1/2015

Αυτο καλυτερα για πιο σαφη αποψη http://www.nuclearblast.de/en/products/tontraeger/cd/buch-cd-cd/sabaton-heroes-earbook.html

Μετα φταιει η πειρατεια, τεσπα…

Φταιει οποιος δινει λεφτα σε τετοιες αηδιες

Ρε οποιος εχει ας τα δωσει, εγω που δεν τα εχω, απο το να δωσω 15 και να κατεβασω τα κομματια που μου λειπουν, ε το κατεβαζω ολο απο την αρχη και ξεμπερδευω.

…δεν μπορώ να σου δώσω άδικο:):!:

αχα, κατάλαβα package περίπου βινυλίου σε cd, ok να δω τι άλλο θα βγάλουν !!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Μοιαζει με digibook, βασικα ειναι το ιδιο πραγμα νομιζω. Αυτη η φαση με τις διαφορετικες εκδοσεις με τα bonus tracks κτλ ειναι ο τροπος των εταιρειων να σε δελεασουν να αγορασεις το προϊον τους. Η μουσικη βιομηχανια ειναι σε αθλια κατασταση και κανουν ο,τι μπορουν για να μην πνιγουν απο το ναυαγιο. Τραγικα υψηλες τιμες ομως…

Καλά οι τιμές είναι μην πω …
Ένα κλασικό digipack θα πάρω και το άλλο το τραγούδι θα δω …

…πάντα υπάρχουν άτομα που αγοράζουν τέτοιες εκδόσεις…λευτά τους είναι ότι θέλουν τα κάνουν…πάντως είναι πολύ δύσκολο αυτές οι εκδόσεις νά’ναι value for money:):!:

βινυλιο σε package cd.

Το θεμα ειναι οτι ο casual ακροατης πλεον δεν αγοραζει CD οποτε κοιτανε να αρπαξουν οσα μπορουνε απο τον καμενο που θελει ολες τις εκδοσεις και θα παει να τα παρει, το οποιο ειναι θλιβερο.

https://www.youtube.com/watch?v=e0Fv0NDghgI

δεν ειν’ κακό, καθόλου κακό !!! 8) 8) 8)

καθόλου κακό! ακριβώς το αντίθετο! με γεωμετρική πρόοδο αυξάνεται η ανυπομονησία μας! εκπληκτικό sample!

Πολύ μικρό το δείγμα, αλλά έχει αυτόν τον φλώρικο ήχο που δεν μου αρέσει καθόλου στην lead κιθάρα (τον οποίο έχουν από το night at the opera και μετά) και δεύτερον μου φαίνονται θαμμένες οι κιθάρες (οπώς και στο night…).
Άντε να δούμε…

Το[U] Play.com[/U] πάντως έχει για όλες τις εκδόσεις καλύτερες τιμές απο την Nuclear.

Τι ειναι αυτο,ρε; Μοιαζει με τον αχταρμα του A voice in the dark…
[-X

Βασικά έχει ξενέρωτο ρεφρέν,εκεί που πάει γαμάτα και με ρυθμό ξαφνικά ακούς τη χαζομελωδία.Βέβαια αρχή είναι ακόμα,απο 1 λεπτό τι να καταλάβεις…

Το 1ο review για τον καινούργιο δίσκο!!!

Μου αρεσε η κριτικη του και με κανει να ανυπομονω ακομα παραπανω. Και το teaser ακουγεται ενδιαφερον, παμε για δευτερο σερι φοβερο δισκο?

Ωραια κριτικη, αλλα σου πεταει ενα

though the band has never, ever released a bad album.

και αδυνατω να εμπιστευτω το γουστο του