Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Σε πρόσφατη συνέντευξη ο Siepen μου είχε πει:

[B]Να περιμένουμε καμία έκπληξη στις επερχόμενες συναυλίες σας στην Ελλάδα;[/B]

Marcus: Όπως ανέφερα και πριν, τώρα προετοιμαζόμαστε για τις συναυλίες και σίγουρα θα υπάρξουν κάποιες εκπλήξεις. Θα υπάρχουν κάποια κομμάτια που δεν έχουμε παίξει εδώ και πάρα πολύ καιρό αλλά δεν θα σου πω ποια. Θα χαλάσει η έκπληξη. Αλλά μπορώ να σου πω ότι μόλις δύο ημέρες πριν μιλούσαμε για κάποια ΠΟΛΥ ιδιαίτερα και εξαιρετικά σπάνια κομμάτια που θέλουμε να παίξουμε στην Ελλάδα. Να είστε προετοιμασμένοι.

τουλαχιστον οσοι εχουμε 2ημερο,θα ακουσουμε και ενα last candle.το εχω απωθημενο το κομματι.

Ελπίζω να παίξουν και κάνα Ride into Obsession :D:D:D 8) 8) 8) 8)
πέρσι το έπαιξαν στο soundcheck αλλά δεν ακούστηκε :(:(:frowning:

Ναι ωραίο το Ride into obsession μακάρι να το παίξουν και ελπίζω φέτος σε ένα last candle τουλάχιστον

Υπάρχουν τόσα και τόσα κομμάτια να παίζουν. Αλλά ας μη κοροϊδευόμαστε! Ότι και να παίξουν θα γουστάρουμε τρελά.

Όπως προανέφερε ο αστάλδο, μας ετοιμάζουν κάποια ξεχωριστά κομμάτια και θα ήθελα να δω ποια. Μόνο ως θετικό μπορώ να το λάβω αυτό!

[SPOILER]Θα ήθελα να ακούσω αρκετά από τα 80s albums, πέρα των κλασσικών valhala & majesty, τα follow the blind, banish from sanctuary, trial by the archon ~ wizard’s crown ή run for the night.

Από τα 90s τι να πρωτοδιαλέξεις…άστο καλύτερα! :D[/SPOILER]

S.O.S ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ,ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ LIVE ΤΩΝ BLIND GUARDIAN!!!ΓΙΑ ΤΗΣ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΛΕΝΕ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ;;;

[SPOILER]

[/SPOILER]

^:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:
…αν γίνει έτσι, μάλλον θα αλλάξουν οι ημερομηνίες…πχ Παρασκευή-Θεσσαλονίκη, και Σαββάτο Αθήνα, και η Κυριακή-άκυρο…μπορεί και να ακυρωθεί
:):!:

χαχαχαχα δάκρυσα

ναι αλλα οσοι εχουν δωσει 60αρια και 100αρια για τα live.δε τα βρηκαν στο δρομο.και ουτε μπαινουν τσαμπε.με προσκλησεις κ.τ.λ.οσον αφορα τον κοσμο γενικα.ο λαος ψηφισε αποφασισε για το μελλον του.

Όντως κι εγώ το παρατήρησα!
E δε νομίζω να ακυρωθεί, μάλλον θα μεταφερθεί!

Αν οι κάλπες κλείνουν 7, τι θέμα έχουν…;:-k:D8)

μπορει να ξεκινησουν επεισοδια υπο τους ηχους του mirror mirror:lol:

@bastard
είσαι θεός ρε μλκ:lol::lol::lol::lol::lol:

Έτσι όπως πάνε τα πράματα θα πουν το Script For My Requiem και θα μας το αφιερώσουν εξαιρετικά!!!

Έλεος με τα λαμόγια κ τις καρέκλες τους κ τα γαμω-κόμματά τους!!!:evil::evil::evil:
Αν γίνουν πάλι εκλογές εγώ που ψηφίζω στο Ρέθυμνο χάνω κ Blind Guardian κ Lynyrd Skynyrd (κ έχω πληρώσει τα εισητήρια, λες κ μου περισσεύανε)!!!

Άντε πια με του ξεφτιλισμένους!!!

Ε,ας μην ψηφισεις και συ!!! Ψηφισες την 1η φορα,αυτή η δουλεια θα γίνεται???:lol::lol:

Είχε πολύ πλάκα η 1η φορά θέλω κ δεύτερη (ψηφοδελτια σταύρωνα κ όλη νύχτα κ@υλωνα…:lol::lol:)

Άντε να δούμε μέχρι τότε!
Μακάρι πάντως να μη γίνει τπτ

Παίζει να γίνουν και 10/6 οπότε δεν θα υπάρχει θέμα!

Πάντως αν δε κάνω τρομερό λάθος, οι Truck fighters (αν λέγονται έτσι ακριβώς) είχανε παίξει κανονικά στις 6/5 όπου ήτανε οι εκλογές!

…τότε μπορεί να υπάρξει θέμα με τους Exodus, αλλά φαντάζομαι ότι θα γίνουν όλα κανονικά:):!:

τελικά εκλογές στις 17/6
για να δούμε αν θα επηρεαστεί το live…