Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Ωραία,καλο αυτο!

[SPOILER]Το παιξαν!! Δες [U]εδώ[/U]. Οπότε έχεις ελπίδες:wink:[/SPOILER]

Τις τελευταίες μέρες δεχτήκαμε πολλά τηλεφωνήματα και μηνύματα σχετικά με το αν οι εκλογές της 17ης Ιουνίου θα επηρεάσουν την έκβαση της συναυλίας των Blind Guardian στη Θεσσαλονίκη. Θα θέλαμε να διαβεβαιώσουμε το κοινό ότι η συναυλία θα πραγματοποιηθεί κανονικά…

www.musicboxproductions.gr

Ασχετο,αλλά τελικα ξερουμε γιατι δεν περιοδευει μαζι τους ο Schuren? Προσωπικοι λογοι,κανει κατι αλλο επαγγελματικα,καμμια ιδεα τι παιζει?

…το τσίμπησα:yahoo::yahoo:…για Παρασκευή…no 0609:):!:

13 μέρες από σήμερα για να αρχίσει το καλύτερο 3ήμερο της ζωής μου!!

Επαγγελματικοί λόγοι… για όσους δεν πήραν ακόμη χαμπάρι ο Thomen επέστρεψε στους Savage Circus οπότε ο Michael ήρθε σε επαφή μαζί του τα κάνανε τάτσι μήτσι κότσι και τον δέχτηκαν ως κύριο μέλος στη θέση του πληκτρά αν και προηγουμένως η μπάντα δεν είχε πλήκτρα. Λογικό το βρίσκω… τόσα χρόνια όλοι μεταξύ τους κολλητάρια αλλαξοκ***ες στα λαιν απ σε όλα τα παράλληλα συγκροτήματα που δημιουργούσαν, θα ταν τουλάχιστον περίεργο αφού έφυγε ο Όλιβερ να μείνει ο Μιχαλάκης σαν την καλαμιά στον κάμπο. Προσέλαβαν πάντως νέο πληκτρά οι Guardian και λέγεται Peter.

Α… και για την ιστορία ο νέος μπασίστας λέγεται Barend Courbois και είναι Ολλανδός.

Μείναν 10 μέρες??? ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ!!! ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΚΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

:lol::lol: Και γω μετραω αντιστροφα.Αφου για να μαι σιγουρος οτι δεν θα γινει καμμια μακακία με την δουλεια εχω χρεωσει το 3ημερο κανονική άδεια! ΓΙΟΥΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

10 μέρες!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Για τα εισητήρια τι ακούγεται;; πάει κ φέτος για sold out;;;

μπα δε το νομιζω για φετος.

…αυτό:yahoo::yahoo::):!:

δεν νομιζω sold out…
αλλα δεν θα μπει και μεσα :stuck_out_tongue:

Χθες δεν έπαιξαν [SPOILER]Somewhere Far Beyond[/SPOILER] αν και είμαι σίγουρος ότι εδώ θα το ακούσουμε τουλάχιστον μία φορά αυτές τις τρεις μέρε!!

ε λογικα ναι.εγω περιμενω πως και πως το [SPOILER]the last candle[/SPOILER].2ημερο εχω.ε του’‘καπουτζιδη’’,καποια απ’τις 2 θα το παιξουν

Εγώ ο καμμένος έχω 3ήμερο… μου έφυγε η μισή περιουσία και θυσίασα άλλα πράγματα αλλά θα αξίζει νομίζω. Γι αυτό του πούστη αν δεν το ακούσω αυτό που έβαλλα σε spoiler πριν

ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ BLIND GUARDIAN!!!

Κάντε like στην official facebook page της Music Box, μπείτε αυτόματα στην κλήρωση και to Σάββατο 16/6 γνωρίστε από κοντά τους Blind Guardian!!!

Έγινε!! Σταυρωμα δαχτύλων και περιμένουμε…=P~[-o<

Στην Θεσσαλονίκη δεν θα τους γνωρίσουμε από κοντά δηλαδή; Τι βλακίες είναι αυτά;
Διαφορετικά θα σκάσω μύτη στο live φορώντας την στολή του Gandalf και θα ανέβω στην σκηνή μαζί τους :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Άντε και δε μπορώ να περιμένω!!! Θα σκάσω μύτη με τη βαλιτσούλα μου πάλι να πάρω τις υπογραφές που μου λείπουν:roll::smiley: Τους καημένους!!!:stuck_out_tongue:

Λιγότερο από μία εβδομάδα!! Τα λεμε στο 3ήμερο !! :smiley: