Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Ψιτ Mererfin!!! Άσε και σε μας να πάρουμε τπτ φέτος εεε :stuck_out_tongue:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!! Εϊναι ακόμη πολλά ρε γαμώτο!!! Λες να μην προλάβουμε να υπογράψουμε όλοι??? Αγχώθηκα!!! Τα cd ακόμη δεν τους τα έχω δώσει…:frowning:

Δώστα τους στη Θεσσαλονίκη που δε θα είμαι :stuck_out_tongue:

Εντάξει και εγώ δεν έχω πολλά. Άσε που τα έχω όλα υπογεγραμμένα από τον Hansi! Τους άλλους θέλω

:lol::lol::lol: ναι καλά πριτσσσσσσ. Αθήνα να τελειώνει, δεν μπορώ να κυνηγάω μέσα στο άγχος πάλι. Θα κάνουμε ουρά σαν καλά παιδάκια χωρίς να σπρωχνόμαστε και ένας ένας θα ξεμπερδεύουμε… Όλοι θα βολευτούμε!!!

Υ.Γ. (Δεν σας πειράζει να μαι η πρώτη στην σειρά εεεε???:p)

Xα! Εγώ τους έχω γνωρίσει ήδη! :stuck_out_tongue: Από το 2002 :smiley:

Έχει μπει και το [SPOILER]last candle[/SPOILER] στο list οπότε θα δούμε ωραία πράγματα

Αν θυμάμαι καλά πέρισυ στις δύο μέρες στην Αθήνα 5 ή 6 τραγούδια ήταν ίδια κ στις δύο μέρες!! (το σετ λιστ της Θεσσαλονίκης δε το ξέρω για να τα συγκρίνω)

Οπότε να περιμένουμε εκπλήξεις;;;!!!

Λοιπον περσυ στις 2 μερες Αθήνα κράτησαν ιδια μονο τα 6 κομματια και έπαιξαν 10 διαφορετικά κομμάτια τη μερα. Αυτό πουτ επαιξαν παραπάνω στη Θεσσαλονίκη ήταν το ‘This Will Never End’. Φετος εννοείται ότι θα έχουμε εκπλήξεις και ήδη έχουν μπει στη σετλιστ τα: [SPOILER]The Last Candle, RidE Into Obsession, SOMEWHERE FAR BEYOND 8O 8O και ευελπιστώ και σε ένα Follow The Blind ή Banish From Sanctuary[/SPOILER].

και κανένα [SPOILER]Script For My Requiem, Another Holy War, Goodbye My Friend, Run For The Night :papas::papas:[/SPOILER]
αλλά άμα αρχίσουμε με το τι θέλει ο καθένας θα πρέπει να παίξουνε κανένα 3ωρο τουλάχιστον!!!

Εγώ είπα τι είναι πιθανό με βάση τις μεχρι τωρα δηλωσει του Marcus για τα λαιβ της Αθήνας και το τι παίζει με τις σετλιστ τους μεχρι τωρα. από αυτά που είπες μονο το πρωτο θεωρω πιθανό το οποίο και δεν ακούσαμε ούτε πέρσυ παρόλο που το θεωρούσα στανταράκι.

θα μπουνε στο meet and greet και αλλα ατομα περα απο το φαν κλαμπ μαλλον οποτε θα τους αφησουμε αυτους να τελειωνουνε και μετα το φαν κλαμπ θα κανουμε μια πολυ ωραια γραμμη και ο ενασ μετα τον αλλον θα πηγαινει να βγαινει φοτογραφια με ολη την μπαντα και να παιρνει τις τζιφρες του…για το ποση ωρα θα χουμε να μιλησουμε στο σκηνικο δεν γνωριζω ακομα…θα σας κανω την χαρη να το παιζω και φωτογραφος και θα βγω εγω τελευταιος… :p:p:p:p:p

Για πες,για πες…

[SPOILER]ΜΙΛΑ! ΞΕΡΑΣΕ ΤΑ ΟΛΑ!! :lol:[/SPOILER]

χχαχαχαχαχα έγινε Paul!! Ξέρουμε ώρα περίπου ή όχι ακόμα;

μπορει καποιος να μου λυσει μια απορια? στο εισιτηριο λεει οτι οι πυλες ανοιγουν στις 9 αλλα τι ωρα αρχιζει στ’αληθεια η συναυλια? δλδ οποιοι πατε τι ωρα θα πατε (πρωτη φορα παω σε συναυλια)

Παιδες απο εισιτηρια τι γινεται, ξερεις κανεις? Αν θα παω θα το αποφασισω γυρω στην Τεταρτη με Πεμπτη,αλλα για Παρασκευη. Για πειτε!

εχει εισιτήρια… και θα έχει και στην είσοδο…

μετα την συναυλια βγαινουν εξω για αυτογραφα ???

9 ανοίγουν οι πύλες άρα κατά τις 10 μάλλον θα αρχίσει το live, εγώ θα πάω από τις 9 μάλλον.

Βασικα το 35αρι σκεφτομαι,γιατι τους ειδα και περσυ ( παλι στο Fuzz ) και ειναι λιγο ζορι.
Μεχρι το Σαββατο ελεγα οτι δεν θα παω,αλλα πηγα Exodus-Obituary και μου ανοιξε η ορεξη παλι. Ειδωμεν!

Moυ τσίμπησαν κι εμένα τικετο για το Σάββατο…:slight_smile: Τα λέμε εκεί!

[SPOILER]Somewhere Far Beyond & The Last Candle ρεεεεεε[/SPOILER]