Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Οχι το Tommyknockers μωρεεεεε :stuck_out_tongue:

Το καλυτερο νεο πριν ξεκινησει η εξεταστικη!!!
Αυτα ειναιι!!!Αντε επιτελους και λιγα καλα νεα γιατι ολα σ’αυτήν την χωρα πανε κατα διαολου:p:lol:

Άμα παίζουν το μπαρμπαραν θα ξαναπάω

η αλήθεια των guardian βρίσκεται στο tales.

και αφού έχουν τελειώσει οι πανελλήνιες, ποιος τα γαμάει τα ενδοσχολικά??? :stuck_out_tongue:

νταξει???3ημερο???

στην ημερομηνία που είναι χλωμό, τη προηγούμενη βδομάδα παντρεύω κολλητό μου και θα έχω πάρει ήδη άδεια κτλ. οπότε δε το κόβω να μπορώ να πάρω δευτέρα άδεια για να ανέβω πάνω!

ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!! Θα γίνει πανικός :D:D Και αυτη την φορα θα παω και τις 2 μερες.Ουτε χρονος δεν περασε που εγραφα αυτο [COLOR=“Red”]http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1137987&postcount=996[/COLOR] =P~

Μου έρχονται δώρο γενεθλίων φέτος οι αγαπημένοι, αλλά το χρήμα είναι ένας αλφα ανασταλτικός παράγοντας και μάλλον θα προτιμήσω λαηβ που δεν έχω δει μέχρι τώρα, αλλά αν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα εννοείται ότι θα τιμήσουμε γιατί αγαπάμε guardian και μας το ανταποδίδουν. Με μόνη εξαίρεση τις τιμές των εισητηρίων τους.

Oh well.

Έλα ρε, μας ξανάρχονται τα παιδιά? Μια χαρά!!! :smiley:

Πέρισυ έδωσα το παρόν και τις δύο μέρες και ήταν από τις κορυφαίες συναυλίες της χρονιάς, αν έχουν μείνει κάποια χρήματα (μια που θα έχω μόλις γυρίσει από εξωτερικό) πολύ πιθανό να πάω πάλι. Guardian είναι αυτοί. 8)

:lol::lol::lol:

Εννοειται οτι θα 'μαστε εκει!!! Long live the bards!!!

Ναι γαμώ τον !@#$^&(&**^()@_!#@!! μου γαμώ!

Έτσι πρέπει!

Σαλόνικά πέρσι υπέροχο λάιβ και κομμάτια ευ όλης της ύλης!

Ας δώσουν λίγη βάση στα Somethere far beyond & imaginations και είμαστε και γαμώ!

Εννοειται, το αγαπημενο μου αλμπουμ ειναι, αλλα το Tommyknockers δεν το παλευω :stuck_out_tongue:

8O8O8O

Ιεροσυλιες λεω γω :stuck_out_tongue:

Μπηξε και κανα “Theatre Of Pain” και εισαι αρχοντας!!! :metal:

…αυτό ακριβώς:):!:

Εσείς οι πολύ φανατικοί, του φαν κλαμπ κλπ δεν μπορείτε να κάνετε κάτι να αλλάξει χώρο η συναυλία; πραγματικά το fuzz είναι απάλευτο από θέμα ήχου και καλοκαιριάτικα θα σκάσουμε και από τη ζέστη.

Δεν είναι μόνο η ζέστη (λογικά θα έχει air condition) αλλά θα είμαστε όλοι σα σαρδελες πάλι! Σε ανοικτό χώρο δε βολεύει;

Ρε 'σεις χωρις να ξερω ολους τους ανοιχτους χωρους στην Αθηνα, εχω την εντυπωση οτι ειναι υπερβολικα μεγαλοι για το κοινο που θα μαζεψουν οι Blind Guardian. Εκτος ισως απο το Θεατρο Λυκαβηττου, που εκει χωρανε ανετα ονοματα τετοιου μεγεθους.

πολλες συναυλιες φετος
αν μπορεσω θα παω