Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Παίδες, τόσα χρόνια σε κλειστούς παίζουν αν σηκώνανε ανοιχτό (πχ. Λυκαβηττό) θα το είχανε κάνει όταν τα πράγματα ήταν καλά όχι τώρα που δεν είναι…

Για να δούμε και εισιτήριο.

Λογικά θα έχει μπόλικες παλιατζούρες. Επιθυμώ διακαώς Somewhere Far Beyond, ΤΟ ΕΠΟΣ!!!

[B]Αυτά είναι!!![/B] :thumbup:
Πέρσι δυστυχώς αν και είχα πάρει έγκαιρα εισιτήριο για το Σάββατο δεν τα κατάφερα λόγω ανωτέρας βίας να παρευρεθώ και πραγματικά ΕΣΚΑΣΑ όταν συνειδητοποίησα από τα σχόλιά σας εδώ μέσα ότι δυστυχώς έχασα μια από τις κορυφαίες συναυλίες της περσινής χρονιάς… #-o
Ε, φέτος, δεν υπάρχει περίπτωση να μην! Και ίσως την κάνω την τρέλλα και πάω και τις δύο μέρες! :roll:
Τέλος, μπορείτε αγαπητοί μου βάρδοι να μας τιμήσετε παίζοντας επιτέλους και το…

[SPOILER][B][SIZE=“5”]The Last Candle![/SIZE][/B] :please:[/SPOILER]

Σαν ανοιχτός χώρος παίζει και το γκάζι ε …(αλλά από ακουστική δεν θυμάμαι αν λέει)

ΑΛΛΑ ανοιχτός χώρος θα σημαίνει και αυτομάτως 1 ημέρα (οπότε χάνουμε την διαφοροποίηση ενός 2ημερου setlist )

Επίσης ένα πράμα:

[SIZE=“6”][B]Halloween[/B][/SIZE] άμα ακουστεί αυτό το έπος θα τριγυρνάω γυμνός στο fuzz από την χαρά μου :D:D:D8)8)8)8)

το ότι θα ακούσω το Wizard’s Crown το 'χω σιγουράκι (μην πεταχτεί κάνας εξυπνάκιας και μου το χαλάσει το όνειρο ε …:p)

Φιλε δεν περναει απο το χερι μας να κανουμε ΤΙΠΟΤΑ!Και την μπαντα να πω πως θα ητανε καλυτερα σε αλλο χωρο δεν μπορουνε αυτοι νακανουνε τιποτα επισης!Ολα ειναι θεματα διοργανωτων και δεν θα ανακατευτω με τους διοργανωτες…Οσο για το σετλιστ εχουνε υποσχεθει αρκετες αλλαγες και περιμενουμε ολοι να δουμε τι θα ακουσουμε το 3ημερο…ισως 4ημερο αν εχουμε και βουλγαρια μεσα παλι…ελρικ ελα ρε φιλε παρε μια μερα αδεια…θα ανεβουμε σαλονικα στις 17 οργανωμενα με λεωφορειο και ειετ καπακι μετα το λαηβ ειτε το πρωι γυρναμε αθηνα για lynyrd skynyrd …πολυ κυριλες μας εγινες [-X[-X[-X :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μετά ξυπνήσαμε…[-o<

Άκυρο μαλακία είδα τη περσινή προπώληση και νόμιζα ότι άρχισε…

Αυτό δεν το είδαμε ???

(μην πεταχτεί κάνας εξυπνάκιας και μου το χαλάσει το όνειρο ε …:p)

Εξυπνάκια :p:p:p:lol::lol::lol::p8)

To δαμε αλλά είναι τόσο ουτοπικό που δεν κρατήθηκα!!! :lol::p:D:D:D:D:D:D

Ρε Elric ποιες πανελληνιες ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol::lol::lol:???
16 εξαμηνο καμενος στο ΤΕΙ λαρισας ειμαι:p:p:p

Υ.Γ Λογικα το υπεθεσες λογω ημερομηνιας αλλιως ευχαριστω που με εκανες να νιωσω παλι νεος:wink:

Άμα ανακοίνωναν τίποτα Manowar να δεις για πότε άφηνε τους γάμους να πάει για πουρνάρια:lol::stuck_out_tongue:

για manowar άφηνα και το δικο μου γάμο :roll:

[SIZE=“7”][B]ΤΙΜΙΟ POST !!![/B][/SIZE]

Αν δεν απαντούσες κάτι τέτοιο πραγματικά θα απογοητευόμουν…:smiley:

Πάντως 17 Ιουνίου στο Principal ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.

Θα έχει απίστευτη ζέστη. Πέρυσι στους Twister Sister λιώσαμε στην κυριολεξία.

Δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο μαγαζί έχει μάπα κλιματισμό ή δεν τον ανάβουν λόγω οικονομίας το θέμα είναι ότι θα σκάσουμε εκεί μέσα.

Θυμάμαι πριν μερικά χρόνια που είχαν ξαναέρθει οι Guardian τέλη Μαϊου και είχαν παίξει στην Υδρόγειο (Block33 πλέον) πάλι είχαμε πεθάνει από τη ζέστη.

Έλεος δε μπορούν να βρουν ανοιχτό χώρο;

Δεν θέλουμε ανοιχτό χώρο!!! Θέλουμε να παίζουν μπροστά στα πόδια μας στις μικρές σκηνές των κλαμπακίων να υπάρχει μία α επικοινωνία βρε παιδί! Τώρα για τον κλιματισμό πρέπει να κάνουν οπωσδήποτε κάτι και εύχομαι μέσα Ιουνίου να είναι παλέψιμα όπως πέρισυ που οι χοντρές ζέστες ξεκίνησαν Ιούλη. Αλλά από την άλλη χειμώνα-καλοκαίρι άμα έχεις κάμποσες 100σταδες άτομα να πέφτουν πάνω στην πλάτη σου και να σε πολτοποιούν στο κάγκελο δεν νομίζω ότι έχει καμία διαφορά…

μια χαρά είναι το φαζ! θα χάσουμε και κανένα κιλό από τη σάουνα,γιέα:!:

Ιδρωμένα κορμιά που γίνονται ένα κι έτσ… Μόνο οι άντρες τις παρέας να έχουν κάνει κανα ντουζάκι πριν το λαιβ + έξτρα χρήση αποσμητικού γιατί οι μασχαλίτσες τους συνήθως μας έρχονται στο ύψος της μύτης και κοντέυουμε να πάθουμε αποπληξία.

αυτό ακούστηκε κάπως!!! :stuck_out_tongue:

Εμεις ειμαστε true…ντους μονο με αιμα φρεσκοσκοτωμενου δρακου…απλα οι ευαισθητες false μυτουλες σας παραειναι ντελικατες για τις πραγματικα ΑΝΤΡΙΚΕΣ ορμονες αρα και οσμες μας…:stuck_out_tongue: