Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

??? H πιο on topic ερώτηση!!!:lol: Είναι ανοιχτά, μόνο Κυριακή κλείνουν.:stuck_out_tongue:

epic page is epic :’)

Παρασκευή 15 & Σάββατο 16 Ιουνίου

FUZZ Club (Πατρ. Ιωακείμ 1, Ταύρος)

Γενική είσοδος για 15/6: 35 ?

Γενική είσοδος για 16/6: 35 ?

Διήμερο εισιτήριο: 60 ?

Προπώληση εισιτηρίων σε όλα τα καταστήματα PUBLIC (Σύνταγμα, Μαρούσι, Πειραιάς, Γλυφάδα & Αγ. Δημήτριος), στο Ticket House (Πανεπιστημίου 42 εντός στοάς), τηλεφωνικά στο

801 11 60000 και ηλεκτρονικά στο i-ticket.gr, στο 123tickets.gr & στο ticketpro.gr

Κυριακή 17 Ιουνίου

Principal Club Theater (Μύλος - Πολυχώρος Τέχνης & Πολιτισμού)

Ανδρέα Γεωργίου 56, 54627 Θεσσαλονίκη

Γενική είσοδος 30 ?

Προπώληση εισιτηρίων στο Μetropolis Θεσσαλονίκης (Τσιμισκή 33), στο Ticket House Θεσσαλονίκης (Μητροπόλεως 102), τηλεφωνικά στο

801 11 60000 και ηλεκτρονικά στο i-ticket.gr, στο 123tickets.gr & στο ticketpro.gr

Πληροφορίες
210 6465000 & www.musicboxproductions.gr

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

πάλι 35??? χελόουυυυυυυ, δεν θα χουμε να φάμε σε λίγοοοοοο:!:

Και στην περσινή 35 ήταν; Όπως και να 'χει, είναι πολλά τα λεφτά ακόμα και για Guardian, πόσο μάλλον όταν με τα ίδια λεφτά μπορείς να δεις Peppers στο ΟΑΚΑ. Θα δούμε, πάντως δύσκολο πλέον.

Τσιμπημένα πάλι :frowning: αλλά τουλάχιστον γλιτώνουμε 10 ευρώ το διήμερο.

πανακριβα ειναι για την εποχη…
αλλα αυτοι πονταρουν στο οτι ειναι guardian και θα παει πολυς κοσμος οσο κ να το βαλουν…ισως γινει κ sold out παλι…

Για ποιο λόγο είναι πιο ακριβά στην Αθήνα???

Για να πάτε 2μερο και να σας βγουν 30 ίσα με μας:p

γιατί έχουμε μετρό και ηλεκτρικό:!:

Τους έχω δεί αν και έλπιζα αυτή τη φορά να τους ευχαριστηθώ, αλλά με 35? προτιμώ να ξαναδώ Megadeth που στο Sonisphere τους έβλεπα με το κυάλι…

τραγικά ακριβή τιμή. αλλά δε φταίνε αυτοί,εμείς φταίμε που είμαστε ΖΩΑ και δεν μπορούμε έστω και ΜΙΑ φορά να μπουκοτάρουμε μια συναυλία αγαπημένου μας συγκροτήματος.(γιατί εκεί σφάζουν και παίρνουν σκαλπ οι τιμές) βάζω κι εμένα μέσα ε, μη μου γυρίσει κανείς να μου τη πει. Ζ Ω Α :!:

Οντως ακριβα ρε γαμωτο,ειδικα αν σκεφτουμε οτι μονο για τον Ιουνιο μαζι με Μegadeth πρεπει να δωσουμε 100 ευρώ! Πρεπει να βρουμε λυση αλλα τι???:-k:-k

Μία συσκευή που τυπώνει 100ευρά!!!

Ακριβουτσικα ειναι, αλλα τους έχασα πέρσι και θελω πολυ να τους δω, αρα λογικα θα τα δωσω! :smiley:

35? Της θειας τους (οχι της μπαντας :stuck_out_tongue: ) αλλα ελα που τους ειχα χασει περσυ και δεν την παλευω να τους ξαναχασω.

…όπως και νά’χει αξίζουν οι τύποι, γιαυτό και θα τα δώσουμε, αν και σε πολύ δύσκολες εποχές ζούμε…θα τα δώσουμε:):!:

Οντως παρα πολλα λεφτα, ελεος, σε ολη την Ευρωπη ξερουν ποια ειναι η κατασταση στην Ελλαδα, με 25 δεν θα ερχοντουσαν δηλαδη? Θα παω την 1 μερα, σκεφτομουν και για τις 2, αλλα δεν εχω βρει δυστυχως ακομα αυτο το μηχανημα που τυπωνει 100ευρα που λεει και η Mererfin.

Εχω ενα που τυπωνει 200ευρα και 500ευρα, σου κανει…?? :p:p

Βεβαια συντομα θα ειναι αχρηστο και θα ψαχνουμε μηχανημα για 10χιλιαρα…:stuck_out_tongue: