Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Και ήθελα πολύ να πάω στο παλιό Principal… Είχα ακούσει τα καλύτερα…

Άντε μωρέ! Μια χαρά είχαμε και μεις εδώ πάνω μας την στερήσανε και αυτή! Είχαμε την Πρινσιπαλάρα μας που έβαζε κάτώ όλους τους αντίστοιχους χώρους, σκηνή γαμάτη να βλέπει και ο τελευταίος πικραμένος κοντός + ότι ήταν σε απόσταση ανάσας από το κάγκελο (ένα έτσι έκανες και τον έπιανες τον Χάνσι <3<3<3), ήχος κρύσταλλο!!! Μείναμε τώρα με το πουλί στο χέρι. Καθόλου δεν μου αρέσει ο Μύλος [-X

Χάθηκε να περιμένουν μέχρι τον Ιούνη να παίξουν οι Guardian!!! :frowning:

θα χει και λοταρια στο πανηγυρ??

Μόνο αν έρθεις και λες τέτοια επιτυχημένα αστεία

ειδες! πετυχημενο ε!? οταν τα λεγαμε για του scorpions ηταν καλα ε? τεσπα εγω εχω δει 2 φορες blind και σε καμια απο τις δυο δεν ακουσα το bright eyes (προσωπικο αποθημενο) αλλα οχι δεν τα ξαναδινω…

Το ότι ήταν στην μέση του πουθενά το είχες ακούσει?

Το οτι δεν κάνεις 10 ώρες να φύγεις μετα την συναυλία επειδη έχεις πήξει απο την κίνηση το είχες ακούσει; Και για να μην λέμε και ότι θέλουμε, με 2 λεωφόρεια ΟΑΣΘ και 10 λεπτα περπάτημα έχεις φτάσει! Άσε που βάζουν και δικα τους λεωφορεία!

έβαζε λεωφορεία από το Λευκό Πύργο, προφανώς δωρεάν. και σιγά την απόσταση, το παρουσιάζεις σαν να είναι κάνα φυλάκιο στον Έβρο.

εσύ από το μπλόκ33 έκανες 10 ώρες για να φύγεις?

με το αμάξι από Βέροια που πήγαινα ήταν διπλάσια απόσταση.

εγώ από Λιβαδειά που πάω πάντως φτάνω κατευθείαν

Σαλονίκη δεν μένεις ρε?

μόνο κάθε 2ο Σ/Κ, στη Λιβαδειά δουλεύω.

:bow2:

Ας σοβαρευτουμε κυριοι! ΔΕΝ συγκρινεται το Principal ως venue με το block 33!

Οχι…

καλο και ωραιο μερος αλλα στου διαολου το κερατο…50-50 ειμαι…εχει τα καλα του εχει και τα κακα του η φαση που εγινε…φτανει ομως παεει…νικοςπλ ποιος εισαι ρε?

από Βέροια κ εσύ?

ε ετσι λεω…κοψε το δουλεμα και πες ποιος εισαι ομως εμεις και εμεις ειμαστε εκει…

Που δουλεύεις στην Λιβαδειά?

ξέρει κανείς αν τα ικεα είναι ανοιχτά και τετάρτες?