Blind Guardian Live In Greece,Athens?

α και το χα ξεχασει το rock em all…

αυτοί δεν φαλίρισαν ??? :-k:-k

περσι παντως ητανε αποτυχια σκετη η ολη φαση…προσοπικη μου γνωμη

έβαλε και η didi το χεράκι της σε αυτό … :wink::wink:

εχεις δικιο…:wink::wink::wink::wink:…το εβαλε το χερακι της το εβαλε…

ναι ναι να μας ερθουν, και να παιξουν και το majesty, γιατι εχω να τους δω απο το 2002, και με εχει πιασει φαγουρα…

Έτσι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Toποθετήθηκε επιτέλους το κερασάκι στη συναυλιακή τούρτα του 2009!!!:vibrate::vibrate::vibrate: Είμαι ήδη εκεί!!! 4 μήνες θα παραμιλάω πάλι!!! Λύπάμαι τους φίλους μου. Ohhhhhhhhhhhhhhhh majesty your kingdom is lost
And you’ll leave us behind
Ohhhhhhhhhhhhhhhh majesty your kingdom is lost
And ruins remind of your time
Now come back!!!
Επιτέλους back!!!:yahoo::yahoo::yahoo:

όλε!!!λογικά δεν θα πάω rockwave αλλα στους blind guardian είναι στανταρ το τικετακι :stuck_out_tongue:

Καιρός ήταν για λίγο :lightsabre:

τα dates είναι στο site της nuclear blast εδώ και καιρό αλλά ακόμα τπτ δεν έχει επιβεβαιωθεί …:(:frowning:

τις ειχανε βγαλει και τωρα ξαναανεβηκανε…

παίζουν με την ψυχολογική μου ισορροπία και δεν θα τους βγει σε καλό … :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

http://http://www.youtube.com/watch?v=xD5XQJTqBO8

αντε να ξαναζησουμε τετοιες στιγμες :smiley:

egw paidia akousa oti 8a er8oun me testament kai heaven and hell…alla prwto onoma 8a einai oi guardian!!!dn kserw kata poso isxuei…:):slight_smile:

Μηπως να το συγχωνευσουμε με το αλλο thread για να μην μπερδευομαστε ή θα ειναι χειροτερα?:-k

Ναι, ετσι ακουγεται αλλα να ειναι οι Guardian πανω απο Sabbath δεν θα ηταν λιγο τραγικο?:-s Ουτε οι ιδιοι οι Guardian δεν παιζει να το δεχονταν!:stuck_out_tongue:

HH
Testament
Guardian

Έτσι πρέπει να είναι η σειρά.

[wildboy μη γράφεις με greeklish, απαγορεύονται]

ουπς συγνωμη για το γκρικλις παιδια…δεν ξερω και εγω λιγο παραξενευτικα αλλα απο οτι μου ειπαν η σειρα θα ειναι Blind Guardian,HH,Testament αλλα οπως ειπα και πριν δεν ειναι σιγουρο θα το ψαξω κι αλλο!!!:slight_smile:

Υπάρχουν ήδη πολλά λαιβς και νομίζω πως πλέον είναι τεράστιο ρίσκο το να κλείνεις κι άλλα ονόματα.

fixed 8)8)8)

Οταν αρχιζει να γινεται πιο σιγουρο το line up,κλειδωστε το αυτο…μην εχουμε 2 topics για την ιδια συναυλια.

Πρωτοι εννοειται πως πρεπει να ναι οι HH.Δευτερους εγω θελω Guardian,αλλα στο χωρο τους κι οι Testament ειναι μεγαλο και ιστορικο ονομα οποτε δε ξερω.(Εχω ομως την εντυπωση οτι λογω φανς στην Ελλαδα θα ναι HH,Guardian,Testament)

Παιδια ακουγεται οτι μαζι με heaven and hell, blind guardian, kai testament θα ερθουν και οι Gojira!!Λογικα κατω απο ολα τα προιγουμενα ονοματα.Το ελεγε ενα παλικαρι σε αλλο topic στο rocking ο οποιος το ακουσε απο τον χακο στο tv war την τεταρτη (αρα λογικα θα ισχυει) .Εχω βασημες υποψιες οτι ειναι το περσινο rock em all…Αλλα και να να μην εινα αυτο καλιτερα γιατι θα εχουμε ενα καινουριο φεστιβαλ και θα περιμενουμε και το rock em all :slight_smile: . Επισης λογικα περιμενουμε και αλλα 2 (τουλαχιστον) ονοματα να ανακοινωθουν στο ηδη πολυ καλο φεστιβαλ!!!