Blind Guardian Live In Greece

edo tha deite tin kritiki mia sinaulias tous ton oktobrio pou pano kato to set list einai to idio (edo omos exei kai to majesty)

Παντως βρηκα πολλα setlist οπου αλλαζουν ενα δυο τραγουδια. Τεσπα, ας ελπισουμε οτι μια απ’τις δυο μερες θα παιξουν το majesty.

Βγηκαν και τα εισητητρια… Υπομονη μεχρι τον απριλη τωρα…

30 ευροπουλα.Φυγαμεεεεεεεεεεεεεεε και για τις 2 μερες

Εγώ σκέφτομαι και για τοις 3 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βέβαια αύριο πάω για τοις 2 και βλέπω μετα…

Εγω πηρα μολις σημερα μαγικα χαρτακια για τις δυο μερες στην Αθηνα! Ανυπομωνω πλεον για τη συναυλια. Ομως να ρωτησω κατι, θα εχουν διαφορετικο setlist τις δυο αυτες μερες?

Παιδια δεν ξερω τπτ απο Guardian, μπορειτε να μου πειτε τα καλυτερα τους?
Sorry για το off topic.

Somewhere far Beyond (1992) και Imaginations from the other side (1995).Aξεπέραστοι δίσκοι…

Thanks! To Nightfall In Middle Earth δεν ειναι καλο?

Κορυφαιο ειναι και αυτο,και τα αλλα 2 που ειπε ο Davidian.

Επισης εξαιρετικο ειναι το τελευταιο Live τους(Blind Guardian Live λεγεται),ολες οι εκτελεσεις των τραγουδιων ειναι καλυτερες απο αυτες του στουντιο

ΟΚ και τωρα το κορυφαιο ερωτημα: Ξερετε καποιο μαγαζι που να τα πουλαει κατω απο 10Ε ?

Το Μetropolis λογικα θα τα εχει στα φτηνα,ειναι 10+ χρονων το καθενα…
Το live κατω απο 15 Ευρω χλωμο να το βρεις…

To metroμαγαζο του πειραια τα παλια τους τα εχει κατω απο 10

Thanks guys! Κατεβασα το Somewhere Far Beyond και ομολογω οτι μου αρεσε αρκετα! Επεται συνεχεια! :smiley:

ΣΩΣΤΟΣ!!!

ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ…

kserei kaneis pou mporoume na promitheutoume eisitiria sti thesalloniki?

And blood tears I cry
Endless grief remained inside

τα metropolis εχουν ολα τα studio album τους εκτος απο το καινουργιο 6.90.
το καινουργιο τους το βρηκα 10 (οχι μεταχειρισμενο, στο μοναστηρακι).
παντως πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να ακουσεις πρωτα το nightfall in middle-earth. πολυ δυναμικο album και πιστευω πως θα σου δωσει καλυτερη εντυπωση απ’ολα τα υπολοιπα. (εννοειται βεβαια πως και τα παραπανω που σου προταθηκαν ειναι κορυφαια)

Πηγα σημερα Ticket House να παρω για Maiden και ειδα οτι ειχαν βγει και των Guardian,30 Eυρω.Αλλα υπαρχει περιπτωση να ηταν για τις συναυλιες της Αθηνας…

τα metropolis εχουν ολα τα studio album τους εκτος απο το καινουργιο 6.90.
το καινουργιο τους το βρηκα 10 (οχι μεταχειρισμενο, στο μοναστηρακι).
παντως πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να ακουσεις πρωτα το nightfall in middle-earth. πολυ δυναμικο album και πιστευω πως θα σου δωσει καλυτερη εντυπωση απ’ολα τα υπολοιπα. (εννοειται βεβαια πως και τα παραπανω που σου προταθηκαν ειναι κορυφαια)[/quote]

το καλυτερο ειναι πιστευω αναμφισβητητα το imaginations from the other side. μαζι με το somewhere…

+1