Blind Guardian Live In Greece

[quote=“Thorgal”]

+1[/quote]

Εμένα πάντως το αγαπημένο μου είναι το nightfall (πληροφορίες ότι την επιλογή μου επηρέασε η αρρώστια - κόλλημα που έχω με τον άρχοντα ελέγχεται ως ανακριβής :lol: :lol: :lol: :lol: )

  1. πρέπει να ακούσεις και τα καινούρια τους κομμάτια man

  2. που είδατε το δεύτερο κομμάτι από το νέο album στην setlist!!!

κανενα αλλο συγκροτημα δεν θα ερθει?..ολο ιδιοι κ οι ιδιοι…μαλλον μας εχουν του πεταματου εμας τους Ελληνες-βλεπε ποιοι Ευρωπαιοι ακουν κ ασχολουνται με τους Anathema-ποτε θα παιξουν οι Maiden το Alexander the Great?-…που ειναι Red Hot…εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!..

Άνοιξε καινούριο θρεντ για παράπονα και άσε εμάς εδώ να ασχολούμαστε με τα ίδια και τα ίδια …

Άνοιξε καινούριο θρεντ για παράπονα και άσε εμάς εδώ να ασχολούμαστε με τα ίδια και τα ίδια …[/quote]

Ετσι :smiley:

Άνοιξε καινούριο θρεντ για παράπονα και άσε εμάς εδώ να ασχολούμαστε με τα ίδια και τα ίδια …[/quote]

Ετσι :D[/quote]
oxi… :twisted: :evil:

Άνοιξε καινούριο θρεντ για παράπονα και άσε εμάς εδώ να ασχολούμαστε με τα ίδια και τα ίδια …[/quote]

Ετσι :D[/quote]
oxi… :twisted: :evil:[/quote]

ποτέ σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έχουμε ακούσει τίποτα για κανά setlist;:-k

1- War of Wrath
2- Into The Storm
3- Born In a Mourning Hall
4 - Nightfall
5- Script for My Requiem
6- Fly
7- Valhalla
8- Time Stand Still
9- Welcome to Dying
10- Bright Eyes
11- This Will Never End
12- Lost in The Twilight Hall
13- And Then There Was Silence

14- Imaginations From The Other Side
15- Bard’s Song
16- Mirror Mirror

Σε προσφατο live στη Βραζιλια

Αρκετά καλό, αν και δεν θα μας χάλαγε να υπήρχε ένα Banish from Sanctuary! 8) (το οποίο ως γνωστόν είναι ένα τραγούδι το οποίο θα μπορούσε κάλλιστα να λειτουργήσει και ως soundtrack sto “Μικρό μου Πόνι”…)

Λογω των 2 εμφανισεων τους θα εχουν διαφορετικο σετλιστ (το ευχομαι δηλαδη)

Λειπει ενα Majesty για να λιποθυμησουμε.
Αλλα και παλι γαμαει.
:bounce: :bounce:

Δευτερα παω για εισιτηριο.Και πολυ το καθυστερησα.
(Χαχαχα 2 απο το καινουριο κ ενα απο το Νight At the Opera…:roll:
Καλυτερα.Αν και δεν θα με χαλουσε και ενα Battlefield ή ενα Soulforged)

Ρε σεις τι μαλακια ειναι το εισιτηριο?Σαν ψευτικο ειναι…
Γραφει πανω “Το παρον αντικαθισταται στην εισοδο με εισιτηριο των 30 Ευρω”.
Δηλαδη εγω τι πηρα τωρα??

Πω ρε παιδιά… Τι γκρίνια είναι αυτή; Μάλλον περάσανε γρήγορα 4 χρόνια από την προηγούμενη εμφάνιση των Guardian και βαρεθήκατε ε?:lol:
Εγώ προσωπικά χαίρομαι που αν και γεννηθήκαμε σε λάθος εποχή, όπως λένε πολλοί, πετυχαίνουμε μεγάλες μπάντες σαν τους Guardian στα πολύ πάνω τους…
Εξάλλου κάθε συγκρότημα έχει τη δυνατότητα να παρουσιάζει κάτι διαφορετικό κάθε χρόνο (άλλο setlist, παρουσίαση ολόκληρου δίσκου που είναι και της μόδας, guest παλιότερα μέλη ή άλλους και άλλα τέτοια). Το να θα το κάνει δεν εξαρτάται από διοργανωτές και τέτοια… αυτα.

Απόδειξη από τον μανάβη… :lol: :lol: :lol:

… εισιτήριο των 50 ευρώ;;;; :wink:

Το δικό μου είναι κανονικό, με λόγκο και φωτό και τέτοια…

Κι εμενα ετσι ειναι…:slight_smile:

Κ εμενα εχει λογκo κ φωτογραφια,αλλα ειναι μικρο και το υλικο μου μοιαζει ψευτικο.Τεσπα,απο Τicket House το πηρα,δεν νομιζω να ειναι μουφα!

Αντε 25 μερες μειναν.
THE BARDS ARE COMING TO TOWN!

Εμένα είναι κανονικού μεγέθους (όπως όλα δηλ. …)

Καλα,οσοι απαντησατε λετε για τη συναυλια και το εισιτηριο της Αθηνας…
Εγω μιλαω για της Θεσσαλονικης.