Blind Guardian

Μλκς ακουσα το κομματι απο το Sacred και με πιασαν τα γελια.

Δεν περιμενα ποτε πως θα εγραφαν ενα τοσο κακο τραγουδι.

Να σταματησουν να δισκογραφουν. Αμεσα. Και να συνεχιζουν τις περιοδειες.

Me too.Λέω κρίμα ρε γαμώτο και περίμενα να κάνουν τίποτα καλύτερο.Αν όντως τα κομμάτια που έχουν γράψει είναι σαν αυτό,όπως είπαν,κρίμας…:frowning:


Now playing: Crematory - Unspoken
via FoxyTunes

Μόλις άκουσα το κομμάτι από το Sacred. Πείτε με κακόγουστη, αλλά μ’ άρεσε… Εννοείται πως δεν είναι σαν τα παλιά καλά τους, αλλά δεν ήταν και χάλια…

+1 :wink:

ακουω 11 χρονια ανεληπως guardian καθε μερα με μερικες εξαιρεσεις για 11 χρονια!!! οποιος θελει το πιστευει ΕΙΜΑΙ Α-Ρ-Ρ-Ω-Σ-Τ-Ο-Σ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!αν δεν υπηρχε αυτην η μπαντα θα ημουνα η θα εκανα εντελως διαφορετικα πραματα στην ζωη μου και να μην ξαναβγαλουν τιποτα κ ποτε δεν με νοιαζει ειμαι καμενος μεχρι θανατου οσο τα αυτια μου ειναι καλα δεν ζηταω τιποτα απο το μεταλ παραπανω ειμαι αρρωστος με γκαρντιαν επαναλαμβανω και ΣΤΟΠ τα λεμε στο λαιβ το καλοκαιρι:p:D

Χοχο, ωραίος ο φίλος.

Guardian. Το συγκρότημα που όσα χρόνια και αν περάσουν, θα αγαπάμε πάντα το ίδιο. Κάτι σαν τη lacta ένα πράγμα.

Δεν είχα ιδέα για το Sacred, λίγες μέρες μόλις πριν είδα το βίντεο και έπαθα πλάκα. Οι Blind Guardian σε βιντεοπαιχνίδι! Και rpg μάλιστα. Δίνοντας λάιβ σε κοινό απο διάφορα fantasy creatures. Ό,τι πιο ταιριαστό δηλαδή…

Καταπληκτική πατέντα, και το τραγούδι επίσης το βρήκα πολύ καλό…

Αγαπημενο συγκροτημα οι Blind Guardian!Αντε να τους δουμε και τον Ιουλη live!

Ξαναέβαλα Bard’s song και με βλέπω να λιώνω όσους δίσκους τους έχω

Πρέπει να το ακούσω ξανά το Twist in the myth μαμώτο…τη γκουπάρα τι γκρουπάρα, 6 χρόνια μαζί και ακόμη τους λατρεύω…πόρωση λέμε δικέ μου

:band::metal::rockon:

Οταν θέλω να ακούσω Guardian συνήθως βάζω αυτό.
Ακούγεται πολύ επεξεργασμένο…

ΑΛΛΑ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ.

Δευτέρα λυκείου.:smiley:

Ακόμα πιο γαμάτο είναι οταν το booklet είναι στολισμένο με υπογραφές πάνω:D!

Γιατί μου το κάνετε αυτό βραδινιάτικα? Γιατί μου θυμίζετε αυτή τη δισκάρα? :cry: Πάω να τη βάλω να κλάψω με το Τραγούδι του Βάρδου…

Δυστυχως η ευτυχως εφτασε η ωρα να δουμε με αλλο… ματι τον τρομερο αυτον βαρδο(ΗΑNSI KURCH) http://img266.imageshack.us/img266/2990/p6200628.jpg
http://img266.imageshack.us/img266/7193/p6200626.jpg

Παντως εδω που τα λεμε τον τελευταιο καιρο ειχε ανοιξει για τα καλα το <<αεροδρομιο kurch ) οποτε ηταν ζητημα χρονου θα μ λειψει ομως αυτο το τρομερο στιλ που ειχε κ που πιστευω οτι του πηγαινε πολυ
:frowning:

Υ.Γ Παλι καλα που το εκανε τωρα φανταστειτε να εσκαγε στο λαιβ τον ιουλιο και να νομιζαμε οτι εφεραν καποιον αλλο χαχαχαχαχ#-o:lol:

Άτιμη τριχόπτωση. :lol:

φλώρεψαν κι οι γκάρντιαν… :stuck_out_tongue:

Ένας ένας παίρνει σειρά μου φαίνεται.

γαμημενα τριχο-γονιδια.

Tα λες λαθος.

ΓΑΜΗΜΕΝΗ τριχοπτωση.

Μετα απο καιρο ξαναειδα το dvd. Δεν τους Βαριεσαι ΠοΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :stuck_out_tongue:

Mα τα βυζια του Οσιρη, πως μου ξεφυγε αυτο το θρεντιο? :blink::o
Θα χορτασετε spam κουφαλες!!!
[SIZE=“6”]GUARDIAN ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lightsabre:[/SIZE]

Οσο για το dvd… τι να πουμε. Ακομα θυμαμαι τους οργασμους οταν το αγορασα. Μερικα κομματια ητανε σα να τα ακουω playback. Αυτο ηταν και αυτο που με ειχε πρωτο εντυπωσιασει στην πρωτη τους συναυλια που ειδα (και πρωτη συναυλια που ειδα γενικα :p) στο Silo. Επαιζαν γαματα και ητανε σα να ακουω το album