Blog με υπογραφές για live των AC/DC στην Ελλάδα!

www.acdcingreece.blogspot.com

“Θέλω να έρθουν οι AC/DC στην Ελλάδα!!!”

Μόνιμος βραχνάς, απωθημένο και ίσως ευσεβής πόθος. Κάθε καλοκαίρι, εν μέσω συναυλιών άλλων τεραστίων ή μη συγκροτημάτων, άπειρες φορές πιάνει κανείς τον εαυτό του να αναρωτιέται: “Τι γαμάτο θα ήταν να παίζαν και οι AC/DC φέτος!” ή “Αν έρχονταν, που θα τους χωράγαμε;”, “Θα φέρναν τα κανόνια;”, “Θα ζήσουν μέχρι του χρόνου για να τα ξαναπουμε όλα αυτά”;

Απανταχού ροκάδες και μεταλλάδες, νέοι και γερόλυκοι! Ήρθε ο καιρός (και πολύ αργήσαμε, θα έλεγα) να κανουμε κάτι για αυτό. Το blog αυτό δημιουργήθηκε με έναν και μόνο σκοπό: το επόμενο καλοκαίρι, η μεγαλύτερη hard rock μπάντα όλων των εποχών να έρθει και στη χώρα μας! Θα φωνάξουμε, θα γκρινιάξουμε, θα παρακαλέσουμε, θα τσακωθούμε, θα μαζέψουμε υπογραφές, θα τυπώσουμε μπλουζάκια, με δυο λόγια θα πουλήσουμε τις ψυχές μας για να ακούσουμε όλοι για πρώτη φορά live και χωρίς να ξενιτευτούμε (γκιατί λεφτά ντεν έκει), όλα τα τραγούδια που σημάδεψαν τα παιδικά, εφηβικά και ενήλικα χρόνια μας!

It’s a long way to the top… if you wanna rock n’ roll, αλλά θα τα καταφέρουμε! Log On n’ Rock On!

Φιλικά,
Vitto

www.acdcingreece.blogspot.com

Μέσα πολυ καλό. Άντε να μαζέψουμε 50000 υπογραφές για να τους δούμε στο ΟΑΚΑ.

Δεν βλέπω πολύ κίνηση…

Δεν ήξερα ότι υπήρχε οτιδήποτε Ελληνικό στο διαδίκτυο για τους AC/DC. Eδώ σκεφτόμουν να κάνω κάτι εγώ. Καλή φάση πάντως. Έστω και ένα blog.

Να σας πω την αλήθεια δεν με πολυνοιάζει αν θα έρθουν οι ΑC/DC Αθήνα. Όπως και να έχει θα τους δω τουλάχιστον 3 φορές στην επόμενη περιοδεία. Άσε που αεροπορικά για Στουτγκάρδη π.χ. μπορείς να βρεις και με 90 euro (πιο φθηνά από Αθήνα). Άσε που εκεί θα κάνουν τουλάχιστον 4-5 συναυλίες σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο όπου μπορείς να πας άνετα

Υπέγραψα κι εγώ. Άντε να δούμε…

Ε γμτ γιατί κάνατε αυτό το topic, ήθελα να δω ποιος θα έκανε φέτος το topic “Έρχονται οι ACDC το καλοκαίρι στην Ελλάδα”

και από κάτω θα έγραφε ότι έχει έγκυρες πηγές. :stuck_out_tongue:

Παω να υπογραψω πολλες φορες…Οσο περισσοτερες τοσο καλυτερα…λεμε τωρα…

Μέσα μεγάλε άντε να μαζευτούμε μερικοί να γίνει συναυλία.:twisted:
Highway to Athens:metal:

Ypegrapsa kai 'gw:-- :–

ειμαι στο 116, 118!!!

ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ!!!

Λέτε να ακούσουμε κάποτε το “WE SALUTE YOU ATHENS. WE SALUTE YOU!!!” ?

Υπέγραψα και εγώ…

Είπαμε το 2112 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Mazi me tous Rush??:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατί όχι πιστεύω ότι τότε θα υπάρχουν επιτέλους οι κατάλληλες συνθίκες …

Yπεγραψε και γω.

Μαζευτειτε ρε παιδια.Μονο 147 ειμαστε.

Eχει καποια σημασια αυτο η τσαμπα χαιρομαστε.

Δηλ. παιζει να μετρησει καθολου αν μαζευτουμε πολλα ατομα;;;;

166 Signatures Total

Αν θες την άποψή μου, δε θα μετρήσει καθόλου. Αν θέλει κάποιος να τους φέρει, ή από την άλλη αν κρίνει πως ζητούν πολλά λεφτά, νομίζω δύσκολα θα λάβει υπόψη του ένα blog με υπογραφές.

ανεξαρτητα απ’το αν θα εχει καλο αποτελεσμα, ειναι μια καλη κινηση, γιατι τοση λιγη κινηση ομως?? μονο 168 υπογραφες? που ειναι ολοι αυτοι που ζητανε τους AC/DC καθε χρονο?