Blog με υπογραφές για live των AC/DC στην Ελλάδα!

Εντάξει όσο κ αν θέλω να τους δώ δε γίνεται στην Ελλάδα να γίνονται όλα με υπογραφες…Εχει το κόστος τους μια συναυλια τέτοια,σίγουρα θα τα βγάλουν αλλα όταν φέρνουν με πολύ λιγότερα ,συγκροτηματακια κ χτυπάνε 10000 ατομα, στο διψασμένο ελληνικό κοινό γιατί να πάρουν τέτοιο ρίσκο?

Λογικο ειναι να υπαρχει μικρη κινηση.
Λιγοι θα κατσουν να κανουν αυτη τη διαδικασια γτ δν προκειται κανεις να ελπιζει οτι θα μετρησει η…υπογραφη του κ οσοι το κανουν το κανουν γτ δν εχουν τι αλλο να κανουν.

Παρακολουθουσα τη κουβεντα μεταξυ Maiden1979, rasputin και heatseeker αλλα ημουν λιγο στον κοσμο μου και δεν χωθηκα…:stuck_out_tongue:

Συμφωνω με maiden παντως… Στο blog υπεγραψα κι εγω, αλλα οι AC/DC δεν μου αρεσουν και σε περιπτωση που ερθουν δεν νομιζω οτι θα παω…

θα σε παρουμε με το ζορι!!!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Είναι γνωστό οτι είσαι άμουσος. :stuck_out_tongue:
Κι εγώ υπέγραψα.

Ρε τραβατε ολοι να υπογραψετε…Χανουμε υπογραφες ετσι…Τι κανω ο ανθρωπος αν ειναι να δω τους Θεους ε…

:smiley: Μία ακόμα υπογραφή προστέθηκε.

Αντε…για σενα Χριστακο…ολες τις υπογραφες του κοσμου…

237 υπογραφες με την δικη μου…ελα και οι υπολοιποι…

OAKA ρε τι μαλακασα??? …

Ποια Μαλακάσα??? Ούτε το Καραϊσκάκι δε μας χωρά αν έρθουν τίποτα ACDC. Μόνο ΟΑΚΑ.

Σωστοοοός. Μας λείπουν τώρα μόλις 49750 υπογραφές για το ΟΑΚΑ.

ΟΑΚΑ ερχόμαστεεεεεεε.

Δείτε τα καινούρια wallpapers του acdcingreece!!!

www.acdcingreece.blogspot.com

Και πες ότι μαζεύετε υπογραφές 50,000 άτομα. Και 100 χιλιάδες άμα λάχει. Και σκάσει το εισιτήριο το οποίο θα κοστίζει 120 ευρώ. Θα πάνε όσοι υπέγραψαν;

Όχι. Αλλά αν περιμένει κανείς να έχει 20.000 κόσμο, δε χρειάζεται να βάλει εισιτήριο 120 ευρώ. Εκτός και αν οι ACDC μόνοι τους κοστολογούνται όσο οι Scorpions και οι Whitesnake μαζί επί δύο, ή ξερω γω όσο οι Iron Maiden και οι Metallica σε φουλ σετ μαζί ή κάτι τέτοιο. Ποιος είναι ο λόγος να πιστεύουμε ότι είνια τόσο ακριβοί.

664 Υπογραφές :metal:

Πάντως καλύτερα να τους φέρουν Gagarin,παρά Μαλακάσα.

Mόλις έγινα ο 667ος.
Αλλά είμαστε για την ώρα απελπιστικά λίγοι για το μέγεθος της μπάντας.

ΥΠΟΓΡΑΨΤΕ ΡΕ!

ο 666 ποιος ειναι?