Blog με υπογραφές για live των AC/DC στην Ελλάδα!

Ξέρεις τώρα… :twisted: :metal:

:lol: :stuck_out_tongue:

μια απο Αμέρικα που την έβαλα να υπογράψει:D

Βάλτε το λινκ όλοι στο message στα msn σας!

:stuck_out_tongue:

Θέλω τους AC/DC στην Ελλάδα!!!
αντε να ψηφίζουμε…

αν και δεν το βλέπω…:frowning:

Τι αλλο να κανω ρε παιδια…??
Το εχω δωσει παντου το λινκ…Εχω πρηξει ολους τους γνωστους και φιλους…Δεν κανω αλλη δουλεια…

Αντε υπογραψτε γαμω…

Άστο, φέρτε τους AC/DC σε κανα An… To Gagarin θα φαίνεται άδειο :lol"

Εσυ μη μιλας…

Eμείς είχαμε αυτήν την ιδέα ένα βράδυ και είπαμε να κάνουμε μία προσπάθεια.Δεν έχουμε κάποιες επαφές στο χώρο και είπαμε να στηριχτούμε στο κοινό που υπάρχει στο ίντερνετ.Δεν υποστηρίζουμε ότι θα καταφέρουμε να τους φέρουμε αλλά έχουν γίνει και πιο τρελές ιδέες πραγματικότητα,ποτέ δεν ξέρεις… :wink:

Ακόμα το προωθούμε μόνο σε forum,sites,blog ,κοινότητες στο ίντερνετ.Η διαδικασία για της υπογραφές είναι 2 λεπτών δουλειά.Ενώ στο blog έχουμε υπερδιπλάσια επισκεψιμότητα δεν υπογράφουν όλοι και δεν ξέρω γιατί.Έχουμε και κάποιες καλές ιδέες για συνέχεια αλλά θέλουμε να δούμε και μία ανταπόκριση.Όλοι πλέον μάθανε και μιλάνε για το κίνημα και τη δύναμη των bloggers.Kαι εμείς αυτό θέλουμε να δείξουμε αλλά στον τομέα της φτωχά συναυλιακής χώρας μας.

Ελπίζουμε για πιο δυναμικά συνέχεια,με μεγαλύτερη υποστήριξη από τον κόσμο και θα προσπαθησούμε και εμείς να κάνουμε κάποιες ιδέες μας πραγματικότητα.
Γιατί ποτέ δεν ξέρεις… (ολόκληρο Euro πήραμε στη μπάλα,εδώ θα κολλήσουμε…)

Υ.Γ. Άντε να μας γράψουν και σε κανά περιοδικό,εφημερίδα,free-press,ραδιόφωνο (άμα υπάρχει καμία άκρη παιδιά…χαχα)

Καλά, λογικό δεν είναι; Σκέψου μόνο όσους έχουν ήδη ψηφίσει, που μπαίνουν να δουν πού έχει φτάσει η σούμα…

και ποιος δε θελει!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

αντε να βαλουμε τισ τζιφρες μας να ερθουνεεεε :yahoo: :respect: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλά,DREAM ON…:stuck_out_tongue:

Μετά το κομμάτι λέει “dream until your dreams come true” (o νοών νοείτω)…

Πεσ’τα…!!!

Ξεθαβω…

Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουριοι…

Ξεθαβω…

“Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουριοι…”:lol: :stuck_out_tongue:

Clopy - paste τα Clopyrights…Φωναξτε τον Ulrich θελω να κανω μηνυση…

εγω μολις ψηφισα.μακαρι να γινει το θαυμα

Toυ χρόνου που θα εχουν και νεο album βουρ για εξωτερικό πάλι…(για εδω ειναι ονειρο θερινης νυκτός…)